Şimdi Ara

YAHU BUNE ARKADAŞ ORTA GELİRDE SPOR ARABA YOK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musetea

Mazda Mx-5 şuan 110 bine satılıyor. Makul yakıyor. Ancak 2 sene sonra ikinci elde orta gelirli bir spor araba olur.

2 SENE SONRA O ARABA YUZUNE BAKILMAYAN Bİ ARAÇ OLUR AL FAVA BEKLE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Spordan kasit performansli arac mi yoksa gorunum olarak spor duran 2 kapili coupe araclar mi?

Beklenti nedir?

ŞEKİL DURAN 2 KAPILI TABİKİ :) BİDE GÜVENİLİR MARKA OLUCAK SANAYİDE SÜRÜNDÜRMİYİCEK BAKIM MASRAFLARI UÇUK OLMİYİCAK FALAN

Burda olay birazda performans beklentisine bagli. 1.6 dizel yazilimli bi C30 yeterse hem 2 kapi hem de az yakip nispeten yürüyen bi arac kabul edilebilir. Rocco, Polo Gti tarzı araclar alinabilir ancak hakkini vererek kullanınca 10lt isten bile degil. Sekilli olsun deyip Rx8 falan düşünülürse o 20 litre kadar yakiyor zaten. Megane coupe gt line bakilabilir. Genesis Coupe yine fazla yakar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Type R

volvo c30 senin ilacin. mis gibi 1.6 dizel tas gibi araba. piyasa arabasi olmadigi icin hem pazarlikta elin kuvvetli olur, hem de trafikte kizilay dagitmis gibi olmadigindan havan olur. hele bide r-line paketlisini bulursan yeme de yaninda yat.

HOCAM KUSURA BAKMA ARABA GÜZELDİR GÜZEL OLMASINA DA ARKADAN FOTOĞRAFINA BAKINCA Bİ BENİ GÜLME TUTTU NE YALAN SÖYLİYİM KOMİK DURUYOR..
  • quote:

quote:

quote:

Spordan kasit performansli arac mi yoksa gorunum olarak spor duran 2 kapili coupe araclar mi?

Beklenti nedir?

ŞEKİL DURAN 2 KAPILI TABİKİ :) BİDE GÜVENİLİR MARKA OLUCAK SANAYİDE SÜRÜNDÜRMİYİCEK BAKIM MASRAFLARI UÇUK OLMİYİCAK FALAN

Burda olay birazda performans beklentisine bagli. 1.6 dizel yazilimli bi C30 yeterse hem 2 kapi hem de az yakip nispeten yürüyen bi arac kabul edilebilir. Rocco, Polo Gti tarzı araclar alinabilir ancak hakkini vererek kullanınca 10lt isten bile degil. Sekilli olsun deyip Rx8 falan düşünülürse o 20 litre kadar yakiyor zaten. Megane coupe gt line bakilabilir. Genesis Coupe yine fazla yakar...

BANA MANTIKLI GELEN POLO GTI VEYA CUPRA 1.4 180 BG OLDU. AGRESIF DURUŞ İSTİYORUM ARABADA, ASLINDA SEAT CUPRA BAYA AGRASIF DURUYOR

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beklenti nedir?

BANA MANTIKLI GELEN POLO GTI VEYA CUPRA 1.4 180 BG OLDU. AGRESIF DURUŞ İSTİYORUM ARABADA, ASLINDA SEAT CUPRA BAYA AGRASIF DURUYOR

Ikiside genel kullanimda 8-10 lt yakacak araclar. Dur bi kasayim bakalim derseniz denerken 6-8 arasi gorursunuz ama depo ortalamalari 8-10 arasi olacaktir çünkü sakin kullanilacak araclar degiller surekli durterler.

• Senin ilacın kia pro ceed kardeşim, dizelleri az yakıyor ve görüntü olarak roccodan daha şık bence. Haa sağlam gitsin diyosan 1.6 benzinli 200 beygirlik gt versiyonlara bakacakson 70 bine rahat bulursun ama onlar yakar 9-10 litre

• Siyasetten bağımsız konuşuyorum, orta gelirlinin alabileceği doğru düzgün değil spor araç, araç bile yok. Otomobil bir kenara, temel ihtiyaçları karşılayabilmek bile düşük gelirli kitle için çok çok zor.
  • Hocam kendi fikrim Mercedesden Clk,Slk,Cl Bmw den ise E46 kasa m3 yada 330ci,E39 kasa M5 bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

Siyasetten bağımsız konuşuyorum, orta gelirlinin alabileceği doğru düzgün değil spor araç, araç bile yok. Otomobil bir kenara, temel ihtiyaçları karşılayabilmek bile düşük gelirli kitle için çok çok zor.

Altına imzamı atarım.

• Mazda rx8

• KARDES ALLAH KORUSUN KAZARA FERRARİ ALSAN TUP TAKTİRİRSİN HERHALDE. SONRA İTALYAN MAFYASI DA NAMUSUNU TEMİZLEMEYE GELİR

Hem spor araba istiyorsun hem az yaksin diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu Hayatda zaten ne varsa zengine var yat zengine ,Ferrari zengine, villa zengine bize ne var bize ancak avucçumuzu yalamak var

Kader.....

• Pegeout 208 Gti, Mini Cooper S ve Scirocco gayet güzel arabalar. Bir de hiç kullanma şansı bulamadığım Pro Ceed Gt var, yazdığım üç arabaya kefil olurum ama ona olamam. Kagit üzerinden Pro Ceed Gt ve i30 Turbo aktarım özürlüsü gibi duruyor.

• Scirocco?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 bine 50k da 2.0d cruze aldım soft yazılım düz boru 200hplerdeyim uzunca bir süre bana yeter
  • Mercedes slk cabrio seversen olabilir.

• Hızlı tek kapı spor duruşu olan ve gerçekten giden araç istiyorsan,

1 Megane RS

2 Focus ST

Zamanında Megane RS sahibi idim, aracın gidişi, duruşu ve yol tutuşu ile bildiğin Reno dan ayrı bir şey olduğunu anlıyorsun.

bunlara Typer i de ekleyebilirsin ama o dönemki atmosferik Typer dediğim araçların tadını veremez. Ne gidişte ne yol tutuşta.
  • "spor" araba olunca 10 lt yakması çok normal, az yakmasını beklemeyiniz..

Türkiye'deki 2.eldeki yukarıda konuşulan tüm sorunlar sadece spor arabalarda değil,tüm arabalarda mevcut..

insanlar mallarını hor kullanıyor, birçok arkadaşım var döve döve araba kullanıyorlar..

sonra 2. elde de o araçlarını bi kuaföre sokup "abi çok temiz kullandım , gözüm gibi baktım, hiç zorlamam sakin kullanırım" yalanlarıyla insanları aldatıyorlar..

bu ülkedeki 2. el yalanları bitmez..
  • Napcan spor arabayi, yat al.
  • Sadece görüntü olsun dersen Megane Coupe var. Biraz bastırıp güzel bi 18 jant takınca gayet güzel gözüküyor. 1.5 Dci motor zaten az yakıyor. Ama performans çok arama.

Kendim kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.