Şimdi Ara

YAHU BUNE ARKADAŞ ORTA GELİRDE SPOR ARABA YOK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6 ay önce 2012 model 170 hp tct giulietta aldım. 16000 km'de , spor paket(deri koltuk,alüminyum pedallar, yan eteklikler vs)+kırmızı+sunroof

şehiriçi normal kullanımda yaz-kış ortalaması 9 litre civarı.

tasarım olarak bu segmentte üstüne yok zaten. performans istiyorsanız 170 hp sizi fazlasıyla tatmin edecektir. yakıtı da performansına göre normal. çok agresif kullanırsanız 11-12yi görürsünüz ancak.

çok dikkat çeken bir model zaten. o fiyatlara alabileceğiniz en başarılı spor araç diyebilirim. nazarımda scirrocco, leon fr, ibiza cupra vs gibi seçeneklerden daha iyi.

nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama büyükşehirlerde servis sorunu yok zaten. orjinal parça kullanan özel serviste bakımı 400 lira falan tutuyordu en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 23 Şubat 2017; 14:32:19 >
  • o değilde hem spor hem 10 lt yakıt zor iş. Benim 1.4 otomatik astra bile şehir içi 10 un üstünde :)
  • Belki reklam yapıyor gibi olacak ama ;

Honda Cr-z

5.5 sehiriçi yakıtı var.. Performansı elektrikli motor sayesinde tatminkar... Mugen dokunuşları ile mükemmel oluyor.

piyasada yok, çakal eline düşmemiş.

Beykoz da var bi tane kırmızı 43.500 istiyor. alacaksan o arabayı al sahibi ile konuştum mükemmel şekilde aracına hakim biri... ama nasib olmadı bana başka bi kırmızı aldım.. garantisi devam ediyor 2 yıl daha kafan rahat olur..Benim sis farlarım çatladı onu bile garantiden değiştiler kapsamı gayet geniş..

birkaç yıl içinde yüksek prim yapacak bence ve yolda gezen 50-60 tane var türkiye genelinde bildiğim...

hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanKkner -- 23 Şubat 2017; 15:3:29 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    +1

Doğru tercih...

muadili segment ve fiyat bandında kesinlikle rakipsiz bir araç...
  •  YAHU BUNE ARKADAŞ ORTA GELİRDE SPOR ARABA YOK

Al sana spor araba hic masrafsiz😀

1.5 dci megane cup.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Türkiye şartlarında 60-70 bin tl orta gelir filan olmuyor bas baya ''FAKİR'' oluyor. Orta gelirliyim demek için en azından 150-200 bin tl lik bir araç bakıyor olmanız ve kendinize ait bir evinizin olması gerekir bence. 150 bin tl lik araba alt üstü 40 bin dolar yapıyor büyük bir para değil.
  • Subaru impreza alınır.

Astra bertone alınır.

Lancer 1.8 alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orta gelirliler için belediyenin ücretsiz spor merkezleri mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.