Şimdi Ara

Xperia Z2 mi İphone 5S mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2 telefon arasında cok gel git yaşıyorum. z2 nin özellikleri bana daha cazip geliyor ama heryerde bir ısınma sorunudur almış başını gidiyor. bu beni çok huzursuz etti. iphone'un ise stabil olması aklımı çelen yönlerinden. oyun falan baya oynarım aldığım zaman. internette gezinmekte cabası. beni yüz üstü bırakmaması lazım alacağım telefonun. sizce hangisini tercih etmeliyim?

• ben olsam z2 alırdım
  • Isınırsa atarsın buz gibi suya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 İphone 5s de ısınıyor. Sarj durumuda iyi değil. Bir kaç kere donmuşluğunu gördüm. Artık androidlerde stabil yolunda. Z2 seçmen daha mantıklı BENCE büyük ekran,kasa yapısı,kamera vs.
  • Android Fanları z2 der, İPhone fanları 5S der; Olan bizim mülayime olur.

Sorunsuz telefon arayana iOS önerirsin işi çözülür.
    Extrem kullanıcıyım kurcalarım dersenizde iOS dandik gelir, Android iyi gelir.

Ben mesela 2-3 yıl mobil bölümünde önerilerde bulundum, Symbian, Android, WP, iOS hepsini kullandım. En memnun kaldığım iOS'ti. günlük yaşamda rahat etmemi sağlıyor çünkü.

• Z2 aldı bir arkadasım 2 gün önce. telefonda internete 3g ile bağlanamıyormuş. telefonda 4g mevcut. ondan dolayı olmuyormus sanırım. ne kadar doğru bilmiyorum ama
  • Yıl olmuş 2014 hala IOS Apple Iphone diyen var.

Apple bile Android telefon üretmek zorunda kalacak elbet bir gün. Yazın bunu.

Bkz: Microsoft'un satın aldığı Nokia'nın Google Android telefonları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Yıl olmuş 2014 hala IOS Apple Iphone diyen var.

Apple bile Android telefon üretmek zorunda kalacak elbet bir gün. Yazın bunu.

Bkz: Microsoft'un satın aldığı Nokia'nın Google Android telefonları

Google'siz android telefonları. Ayrıca nokia onların satmayacağını biliyor. Aynı fiyata 525 varken kim onu alsın? Bu işin mantığını çözemedim ben hala da microsoftun bir hamlesi olabilir belki. WP gelişimi açısından (satış değil gelişim)

Androidi de iyice tanrılaştırdınız ha. Zorunda kalacak vs. nedir? Apple ekranı büyütür, kısıtlamayı da biraz kaldırırsa androidi siler süpürür fiyatlandırmayı da azaltırsa biraz. Apple android üretmek zorunda falan kalmaz ancak sistemde değişiklik yapar biraz. Kolay lokma falan değil apple

Ek: Z2 derim ben ancak 5s alıp 6 çıkınca 5si satıp üstüne az bir ekleme yaparak 6 alabilirsiniz. Gerçi Z2'nin fiyatı da pek düşmez de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 18 Haziran 2014; 14:59:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: klamoks19

Z2 aldı bir arkadasım 2 gün önce. telefonda internete 3g ile bağlanamıyormuş. telefonda 4g mevcut. ondan dolayı olmuyormus sanırım. ne kadar doğru bilmiyorum ama

4g ile alakası yok internet ayarları kurulmamıştır ayarlardan şebeke seçimi yapılıyor.

• General. kullanıcısına yanıt
    peki 5s kullanan biri olarak siz hangisini tavsiye ediyorsunuz? ben z2 de ısınma sorunu cok oluyor diye duydum ve bu beni cidden rahatsız etti. öte yandan iphone'da da ısınma oluyor. yinede bir türlü karar veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: klamoks19

peki 5s kullanan biri olarak siz hangisini tavsiye ediyorsunuz? ben z2 de ısınma sorunu cok oluyor diye duydum ve bu beni cidden rahatsız etti. öte yandan iphone'da da ısınma oluyor. yinede bir türlü karar veremiyorum

Şuan 5s'ten çok memnunum bana yetiyor hızlı ve stabil. Isınma olayını ben hiç yaşamadım genelde şebeke çekmeyen edge ve 3G arasında sürekli değişen bölgelerde oluyor ve pilede negatif etkisi oluyor.

• Z2 butcesi varken z2 alinir

• z2.
  • sanırım z2 alacağım gibi duruyor. umarım pişman olmam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.