Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an optimize ediyor hocam. Bakıcam. Ama önce mobil veriyi halletmem lazım. En önemlisi o
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

şu an optimize ediyor hocam. Bakıcam. Ama önce mobil veriyi halletmem lazım. En önemlisi o

Bugün Sony Z alıcam peşin. Ama ucuz ve sağlam, kaliteli yer neresi var internette olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chyrso

quote:

Orijinalden alıntı: lothincanii

quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

quote:

Orijinalden alıntı: lothincanii

bugün note 2 den xperia z ye geçmiş bulunmaktayım. ancak telefonu internete bağlayamadım. wifi de sorun yok ama mobil veri bağlantısı bir türlü kuramadım. nedeni ne olabilir?

Sim kart uyumsuzluğundan vpn leri telefon görmemiş olabilir. Benim eskixperiamda olmuştu. Turkcellin mobil ayarını görmüyordu. Pc ye bağlayıp güncelleştirdim kendi kendine vpn turkcell gözüktü.

mobil verilerde şebeke ayarı otomatik gözüküyor ama tarayınca avea yı görüyor. fakat bağlantı yok. pc ye bağladığınızda neyi güncelleştirdiniz o kısmı tam anlayamadım.

Aynı sorunu bende yaşamıştım.(Eğer yapılandırma mesajı aldıysanız kapatıp tekrar açın telefonu)

AVEA hattım şu şekilde çözmüştüm.
    APN kısmına yeni kayıt
    ad : Avea internet
    apn :internet

yazıktan sonra kaydet dedim.Avea interneti seçip mobil veriyi açtım.Telefonu tekrar kapatıp açtım sorunsuzca internete girebiliyorum artık.

şu şekilde hallettim bende. Peki bu bizim faturalı hattımıza tarife dışı ücret yüklemez değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reantum

quote:

şu an optimize ediyor hocam. Bakıcam. Ama önce mobil veriyi halletmem lazım. En önemlisi o

Bugün Sony Z alıcam peşin. Ama ucuz ve sağlam, kaliteli yer neresi var internette olabilir?

brn sanalpazar açık arttırmadan 1440 a aldım. En büyük negatif yanı avrupa uyumlu şarj aleti yok kutuda. Onun dışında 10 numara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reantum

quote:

brn sanalpazar açık arttırmadan 1440 a aldım. En büyük negatif yanı avrupa uyumlu şarj aleti yok kutuda. Onun dışında 10 numara

Hocam pm yoluyla link atar mısınız? Verdiğim paraya değsin yani. Herşeyi tam tekmil kutuda olsun pm atarsanız sevinirim.
  • Arkadaslar bu Throw ne

Nasil kapatirim surekli acik yada wifi acinca aciliyor sinir oldum

Throw cikti cihazini secin

Nasil kapanir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Paylaştığınız tüm bilgiler için teşekkürler. Sayfalarda epeyce dolaştım ama bulamadım, root yapıldığında telefon garanti dışında kalır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valex06 -- 21 Mayıs 2013; 13:07:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Arkadaslar bu Throw ne

Nasil kapatirim surekli acik yada wifi acinca aciliyor sinir oldum

Throw cikti cihazini secin

Nasil kapanir bu

Uygulamalara gir ne sağa tümüne gel "Devices" ya da "Cihazlar" diye bir uygulama var onu devre dışı bırak.

Televizyon ve PC gibi cihazlara desteği varsa DLNA yolu ile network üzerinden görüntü ses resim vs aktarmaya yarıyor.

Ben kullanacağım zaman devre dışı bıraktığım bu uygulamayı devreye alıyorum sonra yine devre dışı bırakıyorum çünkü pil yiyor.
  • beklemedeyiz

• @t.ayan Evet evet telefonumu her daim güncel tutuyorum zaten :)

Ya KAMERA NASIL HALLEDİLECEEEEK! Çok büyük bir sorun bu ya
  • Akadaşlar merhaba. Xperia z için custom rom ile ilgilenen arkadaşlar hangi forumları takip ettiğini yazabilir mi. Gerçi custom roma ihtiyaç duymadığım ilk telefon oldu ama insan alışınca custom rom yüklemeden duramıyor. Ayrıca Sony ve Google ın beraber yürüttüğü AOSP projesinin linkini de paylaşıyorum.http://www.chip.com.tr/haber/xperia-z-ye-sony-den-aosp-surprizi_39984.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyazMT

@t.ayan Evet evet telefonumu her daim güncel tutuyorum zaten :)

Ya KAMERA NASIL HALLEDİLECEEEEK! Çok büyük bir sorun bu ya

Yazılım sürümün nedir yazar mısın?

Daha önce koydum çektiğim fotoğrafları gördüysen eğer daha iyisini zaten cep telefonuyla çekemezsin. DSLR alman lazım.

Burda örneklerim:http://imgur.com/a/iBnki#0

Bunlar iyi gelmiyorsa beklentilerin çok yanlış zaten.
  • Z nin fiyati bu Temmuz yada ağustos ayına kadar ne kadar düşer bir bilginiz var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Z nin fiyati bu Temmuz yada ağustos ayına kadar ne kadar düşer bir bilginiz var mı acaba

Honami gelene kadar distrübütör 1550den aşağı düşmez. 1600 civarı olur

• Hmm teşekkür ederim Peki sizce dışarıdan zr almak mi mantikli yoksa z yi burdan almak mi.

• Beni de listeye ekleyebilirsiniz.
    İki hafta oldu kullanalı ısınma, sarj problemi var bi de ekran çizilmiyo palavrasına inanmayın ekran koruyucu almıştım. Cizilmez palavrasına inandım cıkarttıgım gün ekran çizildi .s ama artı yönleri mutlu etmeye yetiyo asaleti tipi yeter :-) ama yine de ınsan verdiği paranın hakkını ıster yani.

• Arkadaşlar xperia Z yada S4 alacağım. Xperia Z deki fotoğraf kalitesi netliği düzeldi mi güncellemede? Çünkü Z almayı çok istiyorum.
  • Bence kesinlikle z s4 e baktım dandik bence s3 ile ace Birleşmiş hali Kotu ve plastik olmasida cabasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Dream

Arkadaşlar xperia Z yada S4 alacağım. Xperia Z deki fotoğraf kalitesi netliği düzeldi mi güncellemede? Çünkü Z almayı çok istiyorum.

5 mesaj geri gidersen cevap yazdım.
  • o çizilen cihazın üzerinde gelen film olması lazım dikkatli bakarsan kenarlarda tabakası görünüyor tabii eğer orjinal filmi çıkarmadıysan
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.