Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1963. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fevcix

konu güncel halen taş gibi ne sorun oldu nede tamir gördü :D

Nasıl ya, benimkinin şarj portu bozulmuştu yaptırdım (iyi değildi bu sanırım) belli zaman sonra yine bozuldu sonra telefon değiştirdim.:Çekmecede yatıyor hala

Ama sağlam telefon cidden buz hokeyi topu/diski olarak kullanılabilme özelliği var

• Z sonrası Z5premium a geçmiştim , bunların üzerine Huawei psmart2019 ve şimdi de Oppo Reno 4 kullanıyorum ama hala Sony e olan özlemim bitmiyor..
    Örneğin,Sony de olan konuşma sırasında arka seslerini yok etme yada minimuma indirme özelliği öyle aranası bir özellikki..Bu iki telefonda kulaklık taktınız mesela en küçük hışırtı karşı tarafa kocaman ses olarak gidiyor..
    Ahh Sony ahh ,kimlerin eline bıraktın bizleri böyle ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt

Merhabalar kardeşim nasılsın 😊

Şuan oneplus 8 pro kullanıyorum. Gerçekten güzel cihaz ama insan Sony'i arıyor. Nedense Sony çok daha premium hissettiriyordu. Bu arada 2013'te alınan Xperia Z abim tarafından hala faal bir şekilde kullanılıyor. Üstelik herhangi bir tamir vs dahi görmedi. 😃

• Hârimi kullanıcısına yanıt

Vayy güzel dostum 😊

Şükür iyim, takıyoruz yine buralardayız herdaim.

Valla z yi hâlâ kullanıyor olması harika birşey. Dediğim gibi yeniler, eskileri hâlâ aratıyor.

• Başına bir x sonuna da premium ekleyin asıl efsaneyi görün

• Bende üzülerek Huawei geçtim ama tamir edilmesi için çok uğraştım olmadı ama. Bende güzel bir model bekliyorum Sony den

• Vayy bee  Güzel insanlar, güzel abilerim umarım hepiniz iyisinizdir. Şans eseri forumda dolaşırken kendimi bu konuda buldum , eski mesajlarıma denk geldim gülmüşüz eğlenmişiz , sorunları çözmek için kafa patlatmışız. Güzel günlermiş, umarım Sony tekrar Türkiye piyasasına girer bizide kurtarmış olur  

• Yıllar sonra eski evimde bulduğum üniversitedeki aldığım ilk android telefonumu kutusundan çıkardım ve şarja taktım çok güzel dönemlerden geçmişiz hala taş gibi çalışıyor bi problemi yok 2013 sonlarına doğru almıştım su geçirmez özelliğiyle sağlam reklam yaptılar ama tam bir fiyasko çıkmıştı hey gidi günler hey :)

• Bazı kronik sorunlarına rağmen, hem telefonla hemde bu sayfadaki arkadaşlarla güzel günler geçirdik hepimiz.. Anılar cokk tabi

• 
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.