Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dock station hangi kutulardan çıkıyor. bir sürü satın alınacak mecra var. distribütör garantililerde sadece var gibi bir kural varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

arkadaşlar dock station hangi kutulardan çıkıyor. bir sürü satın alınacak mecra var. distribütör garantililerde sadece var gibi bir kural varmı?

vergi ülkesi olduğumuz için ülkemizde bu telefon hem pahalı hem docksuz olarak satılıyor. distribütör garantili olanı docklu olarak satılsaydı bu telefon 2000 TL'den aşağı olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReQueM_87

quote:

burdanda baktım en son yazılım yüklü diyor gelde sinirlenme arkadaş yaa ilk almakla hata ettik sanırım cihazı

telefon c6602 olmasın sakın? gerçi TR ye bunlardan gelmedi ama araya karışmıştır belki

yok 6603 modeli hocam

Telefonunuzda xperia diagnostyics kuruludur sanıyorum onunla yazılıma bir bakın bakalım software id kısmında
    1270- den sonra ne yazıyor.O ülke yada yazılım kodudur,ona göre güncelleme alır.

1270-7689 r14a yazıyor abicim saygılar

Olmazsa flashtool ile güncelleriz.

O NASIL OLUOR ABİCİM?
  • Arkadaşlar bu ithalatçı firma ürünlerinin garanti güvenilirliği nedir?
  • quote:

quote:

arkadaşlar dock station hangi kutulardan çıkıyor. bir sürü satın alınacak mecra var. distribütör garantililerde sadece var gibi bir kural varmı?

vergi ülkesi olduğumuz için ülkemizde bu telefon hem pahalı hem docksuz olarak satılıyor. distribütör garantili olanı docklu olarak satılsaydı bu telefon 2000 TL'den aşağı olmazdı

kısaca piyasada dock ile satılan yok doğru mudur?
  • ayrıca burada cevap alabildiğim için buraya da danışmak istedim. xperia s telefon kullanıyorum. takas olayına gireceğim için telefoncuda ne kadara saymaları gerekir telefonumu ortalama? bir fikriniz olur mu?
  • quote:

quote:

quote:

kısaca piyasada dock ile satılan yok doğru mudur?

paralel ithalat yapanların bazılarında olabilir bilmiyorum. satıcı ile görüşmeniz gerek.
  • quote:

quote:

quote:

burdanda baktım en son yazılım yüklü diyor gelde sinirlenme arkadaş yaa ilk almakla hata ettik sanırım cihazı

telefon c6602 olmasın sakın? gerçi TR ye bunlardan gelmedi ama araya karışmıştır belki

yok 6603 modeli hocam

Alakası yok.bende arabistandan getirttim 6602. Doğrusu bende türkiye güncellemesini alamam diye düşünüyodum:) güncellemeyi aldım.ayrıca kardeşimde kullanıyo aynı güncellemeyi o da aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok 6603 modeli hocam

Telefonunuzda xperia diagnostyics kuruludur sanıyorum onunla yazılıma bir bakın bakalım software id kısmında
    1270- den sonra ne yazıyor.O ülke yada yazılım kodudur,ona göre güncelleme alır.

1270-7689 r14a yazıyor abicim saygılar

Olmazsa flashtool ile güncelleriz.

O NASIL OLUOR ABİCİM?

sanırım sende pc companion yüklüdür,driverlerde yüklüdür.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2162907
    Burdan bilgisayarına uygun olan flashtool dosyasını indirip C ye kurman lazım.Flashtool klasörünü açtığında driver dosyası çıkacak içindeki Flashtool-driver i tıklayıp driverleri kurman lazım.Daha sonra güncelleyeceğin yazılımı yaklaşık 700 mb.lık dosyayı indirip zipten çıkarıp flashtool klasöründeki firmware dosyasının içine yapıştırman lazım.
    Anlatayım dedim ama hepsini burda yazarsam kafan karışacak ve anlamayacaksın yada bir yerde yanlış yapacaksın.O riskede girmek istemiyorum,sanırım en iyisi kendiliğinden güncellemeyi beklesen daha sağlıklı olacak.
  • Facebook a girince

Begendigimiz resimleri nasil telefona aliriz

Ekran goruntusu almaktan bıktım

iphone de resme basılı tutunca kaydet derdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bcaner35

Sizin Telefonlar mı Süper Benimki mi Sorunlu anlamadım Ki

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Önce şu task killer i kaldır hocam o da şarj yiyor tasarruf ettireceğini sanma. Zaten stamina mod var telefonda niye boyle şeylere gerek duyuyorsunuz ki

• Şu konuma bağlı wifi gerçekten harika bir özellik hem Sony hem'de Google'a benden teşekkürler olsun

Arkadaşımı ziyarete iş yerine gittim telefona baktığımda geçen ziyaretimde(Note 2 ile gitmiştim aylar önce) kullandığım wifi&password'ü Google keychain'e geçmiş ve Xperia Z ye otomatikman iletilmiş.Cihaz hiç oraya gitmemiş olduğu halde hemen konuma bağlı wifi yı aktive etti bu da hoşuma gitti zira : Hem enerjiden tasarruf (Malum3G radyosu wifi den çok daha fazla enerji harcıyor)hemde mobil internet kotası içinde avantaj.

Köye kırsala doğaya dağa bayıra vb ye gittiginizde 3G yi kapatırsanız cihaz ciddi anlamda daha az pil harcar :Ayarlar---Diğer---Mobil şebekeler---Şebeke modu---Yanlızca GSM i seçin (Tek dezavantaj edge civarı bağlantı hızınız olur internet için)
  • iyiki xperia z almışım ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geceleriişgören -- 20 Mayıs 2013; 18:54:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Facebook a girince

Ben bulamadım bulursan mutlaka söyle bende arıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Facebook a girince

Ben bulamadım bulursan mutlaka söyle bende arıyorum :)

Store'da send to sd card diye ücretsiz bi program var onu indirin, kaydedeceğiniz şeyi "paylaş" kısmına basıp sd card a sallar gibi cihazın hafızasına sallayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 20 Mayıs 2013; 19:07:43 >
  • Arkadaşlar telefonun arkasında film varmı?

• arkadaşlar şu ekran kilit ekranı ve wallpaper kırpma olayı çok can sıkıcı onun yerine nasıl boyutlandırabiliriz elimizdeki resim'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

beyler fabrika çıkışında arka kapakta da film var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaşlar telefonun arkasında film varmı?
    var.

cevap kısa oldu evet http://www.alpertungaoldumu.com/

bu arada servisteki telefonuma güncelleme gelmiş

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mSilver -- 20 Mayıs 2013; 19:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierlugi

arkadaşlar şu ekran kilit ekranı ve wallpaper kırpma olayı çok can sıkıcı onun yerine nasıl boyutlandırabiliriz elimizdeki resim'i

Evet en gıcık olaylardan biri, bunun 2 yolu var biri ekrana uygun çözünürlükte pc de ayarlayıp fotoyu tele atmak, 2.si ise wallpaper wizard diye bir program var onunla yapmak sende bir dene istersen çok beğenmedim kilit ekranı tamamda ana ekran olayı biraz olmuyor gibi :S

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twistedapps.wallpaperwizardrii&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50d2lzdGVkYXBwcy53YWxscGFwZXJ3aXphcmRyaWkiXQ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaşlar telefonun arkasında film varmı?

kendi orjinalinde mi? eğer öyleyse evet var.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.