Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
15.722
Cevap
142
Favori
387.506
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
Giriş
    2570 Mesaj

2.9 u kurmadim ama 2.8 de parmak izi calisiyordu. Kurulumda soruyor parmak izi sensorunu problem cikmiyordu. Eger dev. Romdaki tanitmadan parmak izi ile acilmayi diyorsaniz kernel ile o olay iptal oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bayÇINAR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birileri stabil rom ile dev sürüm romun farklarını sıralayabilir mi? Dev rom sanıyorum android 6 tabanlı . Kullanımda fark yaratan ne var peki ? "Şunlar şunlar developer sürümde var ama stabil sürümde yok" diyeceğiniz neler var ? Ve tam tersi tabi ki, stabilde olup, developer de olmayan.

Bir süredir kaşınıyorum denesem mi diye, geçerli sebep arıyorum kendime :)

Ayrıca parmak izi sensörü çalışmasa da, cyanogen sürekli aklıma geliyor yine. Uzun süre deneyim eden arkadaşlar varsa, şarj süresinde herhangi bir fark var mı acaba sormak istiyorum ?

Şimdiden teşekkürler.
    |
    |

Kurulumda parmak izi sormadı sanırım.direk kurulumdan sonra parmak izine gittim yoktu sonra menüye baktım menüden de kaybolmuş.

Geliştirici 6.10.13 yüklü şuan...

|
    |
    mmengi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısın hocam artık ben alana kadar çıkmış olur herhalde kılıflar ben de ona göre alırım :) sizler alıp denedikçe de emin olurum kılıf uygun mu değil mi diye

|
    |
    SPaCeLoRD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj

Bende yaşıyorum aynı sorunu yazılımsal büyük ihtimalle

|
    |
    Jean Reno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cenkozgen

2sim 1 sd karti ayni anda taktim kullaniyorum.

Sizin bahsettiginiz sorun yine %20 civarimi basliyordu?

Daha once olmayan son 1 aydir yasadigim birsey ama deneyip donus yapacam

Bunu nasil yapiyorsunuz, ben meizu m2 note de yapmistim ama simlerin yerini yanlis takmistim tekrar duzelteyim derken sim kart giris yerini kirmistim..

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

2sim 1 sd karti ayni anda taktim kullaniyorum.

Sizin bahsettiginiz sorun yine %20 civarimi basliyordu?

Daha once olmayan son 1 aydir yasadigim birsey ama deneyip donus yapacam

Bunu nasil yapiyorsunuz, ben meizu m2 note de yapmistim ama simlerin yerini yanlis takmistim tekrar duzelteyim derken sim kart giris yerini kirmistim..

https://www.youtube.com/watch?v=MQ19TlTX8-c
    http://www.instructables.com/id/Dual-Sim-SD-Card-Simultaneously-on-Xiaomi-Redmi-No/

Ben uygulamadım. 1 sim kullanıyorum. Bilgi için paylaştım.
    |
    |

• Çavuş
    81 Mesaj
    Bootloaderi açtıktan sonra tekrar global roma dönersem kilit gider mi?

https://www.youtube.com/watch?v=MQ19TlTX8-c hemen hemen bu şekilde.

m2 note var eşimde ama ben onda beceremedim slot çok dar, ama bizim telefonda cok kolay geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar. Ben de redmi note3 pro 3/32 ile aranıza katıldım. Fakat burada yazılanların aksine telefonun çekim gücü zayıf gibi geldi bana. Ve en önemlisi şarj çok çabuk bitiyor. 5 saat ekran süresi ve25 saat bekleme süresi veriyor. 8.0.5 kararlı sürüm. Yardımcı olabilecek var mı.

|
    |

http://en.miui.com/thread-312976-1-1.html

cihaz ilk geldiğinde vendor rom yüklüydü, fastboot rom yükledim sensörlerde pek bir sıkıntı yoktu bu yöntemi bildiğim halde uğraşmamıştım halbuki basit de birşey. bugün bir deneyim dedim, daha iyi oldu gibi sanki. bence cihazları vendor rom ile gelenler sensörleri çalışıyor gibi görünse de persist.img yi değiştirsinler, miflash bile persist.img yi yeniden yüklemiyor çünkü. bu arada daha önce unlock etmiştim cihazı ancak bugün tekrar unlock ettim bu işlem için, 8.0.5.0 global ile. ille de global dev, china dev gerek yok sanırım unlock için.
    |
    |
    Man Of Earth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1199 Mesaj

kilit gitmez hocam gitse bile tekrar açabilirsin ben bugün 8.0.5.0 ile sıkıntısız kilit açtım...
    |
    |
    Lipofingo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar şarz durumu birtürlü istediğim gibi gitmiyor. Okuduğum kadarıyla birçok arkadaşta benimle aynı durumda ancak yardım eden yok. Tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum ne yapmak lazım? Romu tekrar mı yükleyelim? Başka önlemler mi var? bir yol gösterirseniz bir çok kişiye faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roce -- 24 Ekim 2016; 14:33:59 >
    quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

kilit gitmez hocam gitse bile tekrar açabilirsin ben bugün 8.0.5.0 ile sıkıntısız kilit açtım...

Şuan ki güncel global rom ile deniyorum %50'de kalıyor. Çin developer rom mu yüklemem gerek illa ki?

Hangi şartlarda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    roce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: roce

Arkadaşlar şarz durumu birtürlü istediğim gibi gitmiyor. Okuduğum kadarıyla birçok arkadaşta benimle aynı durumda ancak yardım eden yok. Tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum ne yapmak lazım? Romu tekrar mı yükleyelim? Başka önlemler mi var? bir yol gösterirseniz bir çok kişiye faydalı olacaktır.

Daha iyi şarj için yapılacaklar

1- Güvenlik/İzinler/Otomatik Başlatma'dan gereksiz uygulamaların tikini kaldırın

2- Ayarlar/Pil/Uygulamaların pil kullanımını yönet'e gelin. Tek tek arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları seçin ve 'Arkaplan etkinliklerini kısıtla'yı işaretleyin.

3- Ayarlar/Wi-Fi/Gelismis Ayarlar'a girin.
    Tarama her zaman açık yazanı kapatın.
    Uyku modunda wifi açık tut'u hiçbir zaman yapın.

4- Ayarlar/Ek ayarlar/Gizlilik'e gidin.
    Kullanıcı deneyimi geliştirme programı'nı kapatın.
    Tanı verilerini otomatik olarak gönder'i kapatın.
    Reklam servislerine girin ve kişiselleştirilmiş reklamları kapatın.

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: roce

merhaba arkadaşlar,

Daha önceden de paylaşmıştım. Bataryası iyi gitmeyen arkadaşlar google playden "battery repair" yazıp ilgili uygulamayı yüklesin. Daha sonra telefon %100 doluyken uygulamayı çalıştırarak bataryasını denetlesin. Bataryalarınızda aktif olmayan bölümler olabilir. Onları aktif hale getirdiğinizde bataryalarınız daha uzun süre dayanacaktır.

Asus M4a785-M EVO AM3 -- Aerocool M40 HTPC Kasa -- AMD Phenom II X2 550 BE 3.1 @3.7 oc 1.46v -- ATİ HD4200 1024 MB Onboard GPU 500MHZ @ 1000 MHZ oc -- 128 MB 1333MHZ DDR3 sideport memory @ 1750 MHZ oc 1.6v -- Gskill Ripjaws F3 CL7 DDR3 1600 MHZ @ 1840 MHZ CL7-9-8-24-28-2T 1.71v -- 1 TB WD Black Cavier HDD 7200 rpm -- Windows 7 ultimate x64
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Şu parmak izi sensörünü tanımladığınız parmağın dışındaki parmaklarla deneyeniniz oldu mu? Ben işaret parmağımı tanımladım. Onunla her dokunuşumda telefon açılıyor ama orta parmağımla da bir kaç denemeden sonra ekranı açabildiğimi farkettim. Hatta sol elimin parmaklarıyla ve hatta arkadaşımın parmağıyla bile açıldı. :) Siz de bi denesenize...

Orijinalden alıntı: chemxxx

Şu parmak izi sensörünü tanımladığınız parmağın dışındaki parmaklarla deneyeniniz oldu mu? Ben işaret parmağımı tanımladım. Onunla her dokunuşumda telefon açılıyor ama orta parmağımla da bir kaç denemeden sonra ekranı açabildiğimi farkettim. Hatta sol elimin parmaklarıyla ve hatta arkadaşımın parmağıyla bile açıldı. :) Siz de bi denesenize...

Ben de açılmıyor

Asus M4a785-M EVO AM3 -- Aerocool M40 HTPC Kasa -- AMD Phenom II X2 550 BE 3.1 @3.7 oc 1.46v -- ATİ HD4200 1024 MB Onboard GPU 500MHZ @ 1000 MHZ oc -- 128 MB 1333MHZ DDR3 sideport memory @ 1750 MHZ oc 1.6v -- Gskill Ripjaws F3 CL7 DDR3 1600 MHZ @ 1840 MHZ CL7-9-8-24-28-2T 1.71v -- 1 TB WD Black Cavier HDD 7200 rpm -- Windows 7 ultimate x64
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.