Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizin yüklediginiz kararlı sürümün üstüne gelen 8.0.5 sürümünü yüklemiştim telefonu neredeyse hiç kullanmadım şu anda 5gün 14 saat 45dakika olmuş ekran açık kalma süresi ise 2 saat 24 dakika,hala %50 şarzı mevcut.Sizin hiç kullanmadan 3 gün dayanıyorsa biryerde bir sorun var demektir sanıyorumli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReCKLeSS17 -- 23 Ekim 2016; 14:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bence bu işte bi terslik var, gps sürekli açıksa şarjın o kadar gitmesi mucize gibi.

Arkada açık dostum haritada kullanım dediğim gibi 3-4 saat onun dışında arkada gps bölümü sürekli açık ama şarj yemiyor. 10 günü bulurum gibi geliyor.
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Pil kullanımına girip şarj grafiğinin ekran görüntüsünü atarsanız konuyu açığa kavuştururuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben memnunum yinede hocam.Bana yetiyor.

• Radon 2.9 MM Miui

https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862668729

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

istediğiniz grafik buydu sanıyorum,umarım dogru anlamışımdır
    Valla çok iyi. Demek ki bizim cihazın bekleme süresi cok iyi.

• Bekleme süresi 11 gün yazıyor.270 saat.

• 8.0.5.0 da şarj olayını aşmışlar demek.

miui8 ve android 5 oluyor dimi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

8.0.5.0 da şarj olayını aşmışlar demek.

miui8 ve android 5 oluyor dimi bu ?

Evet. Global Beta'larda 6.0.1 var
  • Böyle uçuk şarz süreleri paylaşınca benim cihazda mı sorun var diye düşünmeye başladım. Ekran parlaklığı otomatik ve düşük seviyede şu süreyi aldım. Sizce normal mi?
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Bu arada sürüm Global Stabil 8.0.5. Deep sleep sorunu için Cpu Spy sonuçlarınıda ekleyeyim.
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    hocam android ve android sistem ne kdr pil yiyor. ve en önemlisi sabahtan akşama hangi koşularda şarj yüzde kaç gidiyor ( gps wifi mobil net açık gece kaçta bırakıp sabah kaçta alıyorsunuz ve bu sürede yüzde kaç gidiyor ?)

eğer baaniliyorsanız wakelock detector den google hizmetleri kaç kere uyanıyor benimki uyumuyorda habire uyandırıyor ondan çok şarj gidiyor. maşallah sizin süreler iyi değil muazzam. hocam sürüm söylemişsiniz ama root varmı ? ekstra battry save porgramı tarzı bişey yüklümü greenfy filan? yani ekstra bişey yaptınız mı. ben pil tasarruf modunu açıyorum. kernel den 400 mhz yi aktif ediyorum. izinlerden otomatik başlatmayı hepsini kapatıyorum. arka planda başlatmayıda aynı şekilde ama maximum 2 gün beklemde 5-6 saat ekran alıyorum. oyun oynamam hiç .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 23 Ekim 2016; 19:07:51 >
  • arkadaşlar şimdi alka twrp den zcx twrp ye geçtim. bu yüzden tekrar rom attım developer rom son sğrğmdeyim. sırf hızlı şarj kapalı diye kenzo kernel yada başka kerneller denemek istiyorum ama olurda eski haline dönmesini istersem orjinali kerneli nasıl twrp den flashlayabilirim. orjinal kernel .zip tek varmıdır? tekrar koca romu yükleyip programalrımı kurmakla uğraşmim ?
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    romu, dirty wipe dediğimiz, hiçbir şey silmeden flaşlarsanız orijinal kernel yüklenir. Ancak tüm ayarları yeniden yapmanız gerekir. Ya da kernel flaşlamadan önce twrp ile yedek alın. Sıkıntı çıkarsa yedeğe geri dönersiniz, bu sayede hiçbir ayar vs gitmemiş olur. TWRP >> Backup kısmından herşeyi seçip yedekle derseniz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

ilginç bir hata var cihazımda su an;

son 3-5 geliştirici romundan beri yaşıyorum bunu ama tam olarak nasıl başladı emin değilim;

şarjım %20 nin altında düştüğünde ( %18-20 arasında ) ekran sürekli bir kapanıp açılma döngüsüne giriyor ve açma kapama tuşu dısında müdaheleye izin vermiyor. cihazı tamamen kapatıp şarjı %20nin üzerine cıkarınca bu sorun ortadan kalkıyor. bunun sebebi yada cözümü nedir ?

telefonun da sd kart var mı? aynı sorun redmi prodada vardı.sd kartı çıkarınca sorun çözüldü.deneyip dönermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

ne azimli arkadaş mış : ) bu ürün markası nedir satın alabileceğimiz llink var mıdır ? bende aldığım sırada üstünde olan var halen.

Ekran koruyucu yok.

• Bu cihazı zenpowerin orjinal kablosu ile şarj ettiğimde tan oturmuyor ve çıkıp duruyordu n11 de semersten blitzwolf 0.2m kablo alacam da bunda sıkıntı olur mu zenpowerin orjinal kablosu gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam android ve android sistem ne kdr pil yiyor. ve en önemlisi sabahtan akşama hangi koşularda şarj yüzde kaç gidiyor ( gps wifi mobil net açık gece kaçta bırakıp sabah kaçta alıyorsunuz ve bu sürede yüzde kaç gidiyor ?)

eğer baaniliyorsanız wakelock detector den google hizmetleri kaç kere uyanıyor benimki uyumuyorda habire uyandırıyor ondan çok şarj gidiyor. maşallah sizin süreler iyi değil muazzam. hocam sürüm söylemişsiniz ama root varmı ? ekstra battry save porgramı tarzı bişey yüklümü greenfy filan? yani ekstra bişey yaptınız mı. ben pil tasarruf modunu açıyorum. kernel den 400 mhz yi aktif ediyorum. izinlerden otomatik başlatmayı hepsini kapatıyorum. arka planda başlatmayıda aynı şekilde ama maximum 2 gün beklemde 5-6 saat ekran alıyorum. oyun oynamam hiç .

Merhaba gece wifi açık bırakmıyorum gps açık sadece 12 de yatıp 7 de kalkıyorum şarj %1-3 arası iniyor hatta geçen %70 di gece uyandığımda %70 yazıyordu halen Ama 6-7 saatlik süreler az uyuyorum.

Android sistem %28
    Android %6.

Google hizmetleri konusunda bilgim yok benim telefon uyuyor Cpu spy ile kontrol ediyorum 8 saatlik ekran kapalı iken 7 saat 55 dakika felan derin uyku moduna geçiyor bir sorun yok yani.

Root yok telefona ellenmedi Global 8.0.5.0 telefonda hiç oyun yok ve hiç oyun yüklenmedi. Güç tasarrufu kapalı ekran parlaklığı otomatik otomatik başlatma Gps için açık yaptım spor uygulamam var telefon kapalı iken gps haritada gittiğim yerleri çizecek şekilde çalışıyor onun dışında otomatik başlatma yok.

Wifi full açık internette gezinme ile aldığım süre 9 saatin üstüne çıkıyor otomatik parlaklıkta.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.0.5.0 de bile otomatik parlaklık düzgün çalışmıyor bende, en azından kapalı alanlarda. Sizde nasıl?

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.