Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ekrandan kaynaklı olabilir, panel cihaza uyumlu değildir diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fagala kullanıcısına yanıt

çalışan ekranı sağlam telefon var istermisiniz

• Merhaba arkadaşlar.

Belki birileri vardır benim gibi cihazından ayrılmayan

Bir çok custom rom kullandıktan sonra global roma dönmeye karar verdim.

Miflash (flash all) seçeneği ile edl modunda global rom yüklüyorum. Sorunsuz bir şekilde cihaz açılıyor ayarlarımı yapıyorum, uygulamalar güncelleniyor her şey güzel devam ediyor.

Fakat cihazı kapatıp açtığımda Android başlatma şifresi istiyor. Böyle bir şifre koymadım araştırmalarım sonucu önceki yüklenen romlardan kaynaklı cihaz kendini şifreli yormuş. Ben bu şifrelemeyi nasıl iptal edebilirim.
    Orijinal twrp den wipe data yapıyorum uygulamalar güncellendikten sonra tekrar başa dönüyoruz.

Bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Son çare buraya yazmak istedim olmadı custom romlara geri döneceğim mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonum birden şarz olmamaya başladı yeni batarya aldım yarı doluydu çalıştı telefon sorun eski bataryadan sandım ama bu batarya da bitince yine şarz olmadı tamirciye götürdüm şarz soketini değişti ama yine olmadı şarza taktığımda öndeki bildirim ışığı kırmızı yanıp sönüyor telefon gitmişmidir yoksa varmıdır bi çözümü (vazgeçemiyorum telimden

• merhaba.bu telefona en kolay şekilde custom rom kurulumunu nasıl yapabilirim acaba.bu telefondan sonra redmi 4x almıştım ona XiaoMiTool V2 üzerinden sadece rom dosyasının vs yerini gösterip otomatik kurulumunu sağlamıştım,ancak bu telefonda bunu yapamadım.Yeni bir telefon alamadığım için bu telefona geri dönüş yapmak zorunda kaldım.

• Telefonun mi hesabını bulamıyorum telefon hattı kapalı kilitli telefonu kurtarmanın bir yolu var mı acaba bu haldeki telefona twrp kurabilir miyim

• mercan2317 kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/12D7rPIcG9_w6Rb9Xio4Cq5-tMWiS0wq-/view?usp=drivesdk

Dosyayı indirip zip den çıkarın
    Cihazı fastboot moduna alıp PC bağlayın yükle.bat dosyası olması lazım indirdiğiniz dosyada onu çalıştırın twrp ekranı açılacak

• bunları yaptım ama waiting for device dedi ve kaldı

PC telefonu görmüyor driver kurulumu yapın.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

bilgisayarım windows 7 32 bit bi kaç tane buldum yükledim ama hala aynı aygıt yöneticisinden girdiğimde telefon görünüyor sizin bildiğiniz farklı bir driver var mı

miflash indir

mi PC suit indir

Bunları indirip kurun telefonu görmesi lazım, görmezse 64 bit PC ile deneyin

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

cihazı gördü bu seferde unlock device to use this command hatası verdi sanırım bl kapalı diye olmuyor

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.