Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

istediğiniz grafik buydu sanıyorum,umarım dogru anlamışımdır

arkadasin telefona yanlışlıkla nükleer pil takmışlar sanırım 😊 gercekten çok iyi değerler almışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

Hocam 8.0.5.0 de bile otomatik parlaklık düzgün çalışmıyor bende, en azından kapalı alanlarda. Sizde nasıl?

Bir sorun farketmedim hocam sadece 1 kez kapalı alanda ışığı çok az düşmüştü açık alana çıkıp girdim düzeldi Bir daha da problem olmadı.
  • muhlis bey kullanıcısına yanıt
    bende bu kadar iyi değerler beklemiyordum açıkcası,gerçi çok aktif kullanmadım ancak genede bekleme süresi çok iyi,bu gidişle 10 günü bulurum sanıyorum kalan %50 şarz ile.Bundan önce kullandıgım telefonu hergün şarza takmak zorunda kalıyordum.
  • Bu hafta 6.10.20 rn3 pro güncellemesi askıya alinmiş, stabil sürümün habercisi olabilir.

• Beyler 3 4 aydır kullanıyorum telefonu en son 8.0.5.0 la birlikte hiç bir cihazı kullanırken bu kadar zevk almamıştım ufak tefek şeyleri var elbette yok değil ama harbi bu zamana kadar aldığım f/P cihazların en iyisi özellikle program geçişleri çok iyi normalde şu kullanımda android cihazlarimda format zamanı gelmişti ama telefona format atma ihtiyacı bile duymuyorum. Ayrıca ısınma diğer cihazlara göre çok daha iyi. Kullanıyorum yavaşlamiyor beni şaşırtıyor. Kullandıkça bu nasıl bir telefon diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2sim 1 sd karti ayni anda taktim kullaniyorum.

Sizin bahsettiginiz sorun yine %20 civarimi basliyordu?

Daha once olmayan son 1 aydir yasadigim birsey ama deneyip donus yapacam

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorun başka marka android telefonlarda da var sorum galiba androidle alakalı

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Parmak izi sanırım bu sürümde de yok.yükledim şuan ama ne hikmetse göremedim.bi yerlerde mi acaba bilginiz var mı?
    Parmak izine alışıyoruz şimdi kerneli flasladım olmayınca tuhaf geliyor 😁

• 2.9 u kurmadim ama 2.8 de parmak izi calisiyordu. Kurulumda soruyor parmak izi sensorunu problem cikmiyordu. Eger dev. Romdaki tanitmadan parmak izi ile acilmayi diyorsaniz kernel ile o olay iptal oluyor.

• Birileri stabil rom ile dev sürüm romun farklarını sıralayabilir mi? Dev rom sanıyorum android 6 tabanlı . Kullanımda fark yaratan ne var peki ? "Şunlar şunlar developer sürümde var ama stabil sürümde yok" diyeceğiniz neler var ? Ve tam tersi tabi ki, stabilde olup, developer de olmayan.

Bir süredir kaşınıyorum denesem mi diye, geçerli sebep arıyorum kendime :)

Ayrıca parmak izi sensörü çalışmasa da, cyanogen sürekli aklıma geliyor yine. Uzun süre deneyim eden arkadaşlar varsa, şarj süresinde herhangi bir fark var mı acaba sormak istiyorum ?

Şimdiden teşekkürler.
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    Kurulumda parmak izi sormadı sanırım.direk kurulumdan sonra parmak izine gittim yoktu sonra menüye baktım menüden de kaybolmuş.

Geliştirici 6.10.13 yüklü şuan...

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam artık ben alana kadar çıkmış olur herhalde kılıflar ben de ona göre alırım :) sizler alıp denedikçe de emin olurum kılıf uygun mu değil mi diye

• Arkadaşlar telefonun dokunmatiğinin donma sıkıntısı yaşayan var mı ? 2 kere başıma geldi telefon açma kapama tuşu çalışıyor ama dokunmatikte çalışmama sorunu oluyor reset atınca düzeliyor.
  • Jean Reno kullanıcısına yanıt
    Bende yaşıyorum aynı sorunu yazılımsal büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

2sim 1 sd karti ayni anda taktim kullaniyorum.

Bunu nasil yapiyorsunuz, ben meizu m2 note de yapmistim ama simlerin yerini yanlis takmistim tekrar duzelteyim derken sim kart giris yerini kirmistim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

2sim 1 sd karti ayni anda taktim kullaniyorum.

Bunu nasil yapiyorsunuz, ben meizu m2 note de yapmistim ama simlerin yerini yanlis takmistim tekrar duzelteyim derken sim kart giris yerini kirmistim..

https://www.youtube.com/watch?v=MQ19TlTX8-c
    http://www.instructables.com/id/Dual-Sim-SD-Card-Simultaneously-on-Xiaomi-Redmi-No/

Ben uygulamadım. 1 sim kullanıyorum. Bilgi için paylaştım.

• Bootloaderi açtıktan sonra tekrar global roma dönersem kilit gider mi?

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=MQ19TlTX8-c hemen hemen bu şekilde.

m2 note var eşimde ama ben onda beceremedim slot çok dar, ama bizim telefonda cok kolay geldi bana

• Merhaba arkadaşlar. Ben de redmi note3 pro 3/32 ile aranıza katıldım. Fakat burada yazılanların aksine telefonun çekim gücü zayıf gibi geldi bana. Ve en önemlisi şarj çok çabuk bitiyor. 5 saat ekran süresi ve25 saat bekleme süresi veriyor. 8.0.5 kararlı sürüm. Yardımcı olabilecek var mı.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    http://en.miui.com/thread-312976-1-1.html

cihaz ilk geldiğinde vendor rom yüklüydü, fastboot rom yükledim sensörlerde pek bir sıkıntı yoktu bu yöntemi bildiğim halde uğraşmamıştım halbuki basit de birşey. bugün bir deneyim dedim, daha iyi oldu gibi sanki. bence cihazları vendor rom ile gelenler sensörleri çalışıyor gibi görünse de persist.img yi değiştirsinler, miflash bile persist.img yi yeniden yüklemiyor çünkü. bu arada daha önce unlock etmiştim cihazı ancak bugün tekrar unlock ettim bu işlem için, 8.0.5.0 global ile. ille de global dev, china dev gerek yok sanırım unlock için.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.