Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bilmiyorum bende. Ptt canlı chat görüştüm İsviçre de işlemleri tamamlanmadı Türkiye ye giriş yapmadı diyor.İsviçre postasında pil taşıma konusunda sıkıntı var gibi.Aliexpress deki satıcı mesaj attı yakında gelecek diye bir umuttur bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar n11 de 125 e 33 indirim kuponu var orjinal xiaomi 10000 50 tl 40 liradan aşağıya geliyor değerlendirmek isteyen alabilir acele edin kuponlar bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Şu Gearbest'teki sahte olayı gerçek mi? Başka başına gelen var mı?

Daha önce alışveriş yaptım siteden ama Powerbank için bunlar söz konusu mu?

Merhaba arkadaşlar. 22 Şubat'da aldığım Powerbank Dün yani 39 günde geldi ancakwww.mi.com üzerinden sorgulama yaptığımda ürün daha önce 3 kez daha sorgulandı gözüküyor! Sanırım sahte ürün geldi! Yazıp bilgi verdim ama cevap olarak bu geldi! Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?
    Sorgulama fotoğrafı ekte..

Bizimle sipariş için çok teşekkür ederim.

ürünleri original.You çin Xiaomi resmi web sitesi kontrol edebilirsiniz olduğunu.

Başka sorunuz varsa, biz her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

2016 için En iyi dilek

Cecilia

Gearbest müşteri hizmeti

http://www.gearbest.com/
    Bu mesaja eklenen görseller:

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

• Geçmiş olsun, sizin en azından gelmiş, benin iki bank gelmedi bile. Çöp bile alman gearbest den.
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Çakma demekki şerefsizler.Banggood dan şaşmıcan.Neyse seninki gelmiş yine bizimki hiç gelmedi.Kutuyla gelen replikalar biraz iyi.Bence iade falan uğraşma kullan gitsin.

• Bilemiyorum arkadaşlar. O fotoğrafı onlarada yolladım ama sıyırmak için o cevabı verdiler 😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11 ve hepsiburada.com da orijinalleri 50₺ +|- 5₺ iken yurtdışından almak pek mantıklı gelmiyor. Tavsiyem n11.com a bakmanız. Bugüne özel 40₺e geliyor hatta 10.000lik.

• Gearbest ten 18 şubatta aldığım iki tane 10000 lik powerbank ve mi key bugün işyerime gelmiş.Sorguladım 1 çıktı ama bana ürünler replika gibi geldi.

• Arkadaşlar bana gelen orijinal gearbestten.fakat sanki kapasitesi 6200 mah değil gibi kalibre mı olması lazım ? Youtubededeki fake vs gerçek vidyolari izledim kontrol ettim sorguladim 1 kere çıktı.

• gearbest ten xiaomi 10000 almıştım. ürün orjinal sorgulaması vs tuttu. sorun yok. fakat bir müddet sonra bileklik usb kablodan mı bilemedim arıza verdi.

ışıkları sürekli yanık şarj ederken yanık kalıyor sonmuyor vs.
    şarj taktıgımda günlerce şarj etmedi şarj almadı.
    en sonunda içini açtım pilin voltajı 3.02 volta düşmüştü. dışardan sadece pilleri şarj ederek 3.7 volt çıkardım yüzde 50 dolu gözüküyor ama gene ne şarj ediyor şarj alıyor. çözümünü bulamadım. kısacası reset dugmesi vs yok. arıza verebiliyor bu ürünler. daha önceden sipariş verdiğim romoss lcd ekranlı 20000 mah powerbank geldi o da çok kaliteli. artık xiaomi zor alırım gibi.
  • Xioami 10000 Mah powerban + silikon kilif 14.29$ a almak isteyen olursa diye resimli anlayim yapmak istiyorum.
    1. Linke tikla

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_232156.html

2.Acilan sayfada Featured Products butun secili kutucuklari iptal edelim.

3. Power Banks yazan yerde sadece Original Xiaomi Pocket 10000mAh Mobile Power Bank secelim

4. Buy Together & Save diyip odeme ekranina gidelim.

5. Paypal odemesi her zaman onceliginiz olsun Guvenli alisverisin adresi her zaman paypaldir.

• gearbest kesinlikle sahte satıyor. 3 tane almıştım bugün itibariyle teslim edildi. Fakat ürünlerde hafif deformasyonlar mevcut. birisini kontrol ettiğimde daha önce 3 defa sorgulatıldığı çıkıyor. Daha önce banggooddan almıştım ürünler çiçek gibiydi tertemiz en ufak bir deformasyon yok. Ürünler iade edilmiş sonradan sıfırlanmış bize gönderilmiş olabilir. yukarıda arkadaşların çoğu bu tür olayları yaşamış. şimdi ne yapmamız gerekiyor. paypaldan itiraz isteyeceğim. İnternette yer alan 10 maddeyi kontrol ettiğimde testlerden geçiyor. gearbest mi kesinlikle uzak durun. bisiklet içinde bir ürün almıştım inşallah o problemsiz gelir.
  • Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    ne zaman sipariş vermiştiniz hocam ? bende gearbestten 3 tane sipariş vermiştim takipli kargo ile.kaç zaman oldu bir hareket yok

• 13.02.2016 tarihinde sipariş vermiştim. Sweeden post ile geldi. Oldukça geç geldi aslında. Banggood çok daha çabuk geliyor. Ürünler kesinlikle ama kesinlikle sahte. Bunun için paypaldan 25 USD geri istedim 3 tanesi için 40 dolar ücret odemistim. Daha önceden banggooddan aldığım urunle katsilastirdim bariz farklar mevcut paypal fotoğraf yada video isterse gonderecegim. Gearbest mi? Kesinlikle tercih etmeyin. Son zamanlarda gönderdikleri powerbanklar fake. Birsuru kişi aynı şeyden bahsetmiş. Bisiklet içinde bluetooth lu speaker sipariş vermiştim inşallah o problemsiz cikar. Gearbest uygulamasını telefondan siliyorum ve bir daha sitelerine girmiyorum bile. Sizinde alışveriş yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum basınız agrimasin

• Tekrar itiraz ettim, şimdide böyle bir teklifte bulunmuşlar! Çeviri yaptım ama nasıl olduğunu tam olarak anlayamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

I have reviewed your case with our QC team. This is teh original.
    As we emphasize with your situation, we can exceptionally offer you a partial refund $7 on your wallet (store credit) and exceptionally reward you with extra points (e.g. If your item is 1 USD= 5 points ,3 USD=3*5 points => get 15 points etc).

You can use both your wallet and points to purchase your future products.
    Learn more about wallet benefits:http://www.gearbest.com/about/gb-wallet.html
    Check out how to use point:http://www.gearbest.com/about/about-points.html?157wrew

Can you please confirm we can process this refund?
    I look forward to hearing from you.
    Thank you for your cooperation.

Best Regards
    Cecilia
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

• emin616 kullanıcısına yanıt
    Daha uyguna alma yöntemi. Mantık aynı ama ürün "Original Xiaomi Mi Key" Link aşağıda, resim aşağıda.

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_234924.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

13.02.2016 tarihinde sipariş vermiştim. Sweeden post ile geldi. Oldukça geç geldi aslında. Banggood çok daha çabuk geliyor. Ürünler kesinlikle ama kesinlikle sahte. Bunun için paypaldan 25 USD geri istedim 3 tanesi için 40 dolar ücret odemistim. Daha önceden banggooddan aldığım urunle katsilastirdim bariz farklar mevcut paypal fotoğraf yada video isterse gonderecegim. Gearbest mi? Kesinlikle tercih etmeyin. Son zamanlarda gönderdikleri powerbanklar fake. Birsuru kişi aynı şeyden bahsetmiş. Bisiklet içinde bluetooth lu speaker sipariş vermiştim inşallah o problemsiz cikar. Gearbest uygulamasını telefondan siliyorum ve bir daha sitelerine girmiyorum bile. Sizinde alışveriş yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum basınız agrimasin

Hocam bana gelenleri kontrol ettim ama Fake ürüne benzemiyorlar sorgulayınca 1 defa çıktı. Bu kadar kaliteli fake ürün yapacaklarını sanmıyorum. Hatta usb girişinin içinde mi yazısı bile var

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Hocam 7 dolar hesabınıza yatıracaklar bunu başka bir siparişte kullanabilirsiniz bide 35 puan ayrı yatacak sizden cevap bekliyorlar

• Gearbestte bu urunun cakma olduguna dair baya sikayet var. Ve kargolar cok gec teslim olmaya baslamis.

Banggoodtan sasmayacaz demekki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bin pişman oldum şu GearBest sitesine bulaştığıma 1 ay oldu gelmedi üstelik orijinal mi onu dahi bilmiyoruz . Bakalım bu gün önceden verdiğim siparişlerden bir tane Powerbank geldi Banggood'dan elime alıp birebir kıyaslayacağım isterseniz kayıta alırım .
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.