Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baktım zaten ama güncel tutmuyorlar malesef o yüzden sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar 1 adet 10 000 veya 10400 almayı düşünüyorum aralarında ne gibi bir fark var yani telefon uyumu gibi bir sorun olur mu?
  • arkadaşlar xiaomi 10000mah powerbank aldım. öncelikle bu konularda hiç bilgim yok. Iphone 6 kullancısıyım. powerbank - şarj adaptörü - şarj kablosu kombinasyonu konusunda kararsızım ve bilgisizim. bilen arkadaşlar tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim. şimdiden yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souns -- 24 Mart 2016; 2:47:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Fiyat inisli cikisli devam ediyor bu yuzden mesajlari okumadan, ilk mesaj-baslik guncellensin gibi gereksiz mesajlar atmayin.

Zenpower a karsı en iyi alternatif ve fiyatı da su an cok uygun

Linkler:

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html

Arkadaşlar bu üründe 3 adet 3350 mah Sanyo-Panasonic MCR18650BF pil bulunuyor. Bu pilin 1 tanesini Çinden getirtmeye çalışssanız 15-20 TL den aşağı gelmiyor o da toplu olursa... Eğer tekrar indirime girerse kesinlikle kaçırmayın derim. Banggood sürekli kampanya yapıyor Xiaomi de.

Asus Zenpower ve Xiaomi 10400 ile boyut olarak kıyaslamaları:

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Ekleme:

Urun gearbestte su an 11,60 dolara alinabiliyor. Bunun icin asagidaki linke tiklayip buy together-save seceneginden urunleri sepete ekleyip kilif ve powerbank harici herseyi cikartin. Kilifin stogu bitene ya da gearbest duzeltene kadar bu fiyattan alinabilir.

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_232156.html

Ayrica urun yorumlari, facebook begenisi vs. Puan kazanarak cok daha uyguna getirebilirsiniz. Asagida kilif+powerbank i puanla alabildigim fiyatin resmini gorebilirsiniz.

Arkadaşlar selam,

buy together-save seceneginden ürünleri aldığımda sepette powerbank gözükmüyor,diğer ürünler gözüküyor.Sadece powerbankı aldığımda 17 dolar.

Neyi yanlış yapıyorum??

• Gearbest'ten aldığım power Bank takipli olmasına rağmen 1.5 aydır gelmedi kayıtları görünmüyor. Sanırım dispute açacağım paypaldan

• Aylar önce banggod'dan kendime ve arkadaşlarıma aldığım xiaomi 10.000'liklerden çok memnun kalınca diğer arkadaşlarım da istedi onlara da buradan görüp gearbest'ten sipariş verdim. Ürünler ulaştı fakat kutudan çıkarıp bakar bakmaz fake olduğunu anladım. Kesinlikle orijinal değil. İçimden inşallah bi sorun çıkmaz dediysem de ertesi gün bir tanesinin şarj almadığı şikayetiyle arkadaşım bana döndü. Yazışıyoruz GB ile ama ne yaparlarsa yapsınlar gelen diğer fake cihazların da ömrü pek uzun olmayacak gibi. Bence paranızı çöpe atmayın Bangood varken GB'den bu ürün alınmaz.

İşin garip tarafı gelen kutu üzerinden orijinallik kontrolü yapınca sistemde görünüyor. Ya seri numarası üretme algoritmasını çözüp onu da kopyalıyorlar ya da orijinal kutuya fake ürün koyup postalıyorlar bilemedim ama ürün her tarafından ben fake'im diyor ve orijinali yanında çok sırıtıyor.

• Gearbest e güven olmaz. Elinde olmayan ürünü varmış gibi gösterir, iade de parayı aylarca bekletirler vs vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: souns

arkadaşlar xiaomi 10000mah powerbank aldım. öncelikle bu konularda hiç bilgim yok. Iphone 6 kullancısıyım. powerbank - şarj adaptörü - şarj kablosu kombinasyonu konusunda kararsızım ve bilgisizim. bilen arkadaşlar tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim. şimdiden yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.

Bütün android telefonların şarz adaptörüyle ve şarz kablosuyla şarz edebilirsin.iphone adaptörü nasıl bilmiyorum ama muhtemelen o da 5v dur ona powerbank içinden çıkan kısa kabloyu takıp kullanabilirsin.

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Ayvayı yedik

• husocan11 kullanıcısına yanıt
    Çok duydum ama "başıma gelmedi". 1 alışveriş yaptım. Kargolanmadan iptal ettim sorun çıkarmadılar. Iptal sebebi de kargoyu günlerce çıkarmamaları ve ürünün stokta görünmesiydi. En son yok paketlendi yok gönderiyoruz falan filan dediler ben iptal ettirdim.
    Yani her alışverişte sorun olacak diye bir kaide yok ancak arkadaşa sahte powerbank göndermeleri bile bence alışveriş yapmama sebebi.

• Ürünü 12 martta banggooddan 15 dolara sipariş ettim 12 gün sonra geldi. Açıkçası ilk xiaomi ürünüm, bu kadar ucuza böyle bir şey beklemiyordum.

Geçen sene 40 liraya aldığım sözde 5000 mah kodak powerbankin aliminyumundan tut bataryayı yarı yarıya dolduramamasından şikayetçiydim. Bu ürün ilaç gibi geldi. Macbook'dan daha pürüzsüz bir aliminyum yüzeyi var. Anlaşılan xiaomi ile daha çok alışveriş yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Gearbest'teki sahte olayı gerçek mi? Başka başına gelen var mı?

Daha önce alışveriş yaptım siteden ama Powerbank için bunlar söz konusu mu?
  • firfirik F kullanıcısına yanıt
    Forumda benim kadar Gearbest ten Powerbank alan yoktur galiba ama hiç fake ürün göndermediler hocam

• https://www.youtube.com/watch?v=eP5FJv67UIQ

sahteliğinden şüphesi olan varsa izlesin videoda karşılaştırması var
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

https://www.youtube.com/watch?v=eP5FJv67UIQ

sahteliğinden şüphesi olan varsa izlesin videoda karşılaştırması var

hocam sana gelen sahte ile orjinali fotosunu koysana
  • ozon3 kullanıcısına yanıt
    Bana sahte Powerbank gelmedi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Forumda benim kadar Gearbest ten Powerbank alan yoktur galiba ama hiç fake ürün göndermediler hocam

Yüreğime su serptin.Bi de aldıklarım gelse

• Xiaomi dışında 10.000 mah ya da aşağısı büyük olmayan ve ağır olmayan powerbank önerir misiniz ?

Şunu buldum ;

http://s.aliexpress.com/JbumiAfe
    Güç Bankası 18650 5600 mAh USB Harici Mobile Yedekleme & protable şarj Powerbank Pil için iPhone cep Telefonu Evrensel Şarj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az once bende siparis verdim 14,29$ kilifla beraber 3.66$ indirimle 10.63$ (31.10TL) almis oldum. Aklinizda bulunsuz gearbestten aldigin uzunleri yorum yazin + foto+ video
    yaparsaniz puan kazaniyorsunuz. Aldigim urunlerin hepsine yorum yaparsam 11$ kazanabilirim. Sizde yapin paun biriksin alisveriste kullanmak icin.

Hala ekstra kazanabilirsiniz 560 puan satın aldığınız diğer ürünler için yorumları göndererek. Bu eşittir 11 $. 20 kredi. Bir kez olsun onaylı 10 puan , yazılı yorumlara 20 puan fotoğraf ve büyük olan yorumlara 50 puan videolar içeren yorumlara.

• Arkadaşlar siparişi 14 şubatta vermiştim akibeti bu şekilde

19/02/16 15:00
    Item pre-advice received
    20/02/16 08:37
    Item received for processing
    24/02/16 02:34
    Order departed on flight from origin

24 şubattan beri böyle görünüyor napmalıyım iyice tedirgin olmaya başladım cevap verebilen olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.