Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hareket görünmüyor , sebebi ne olabilir ?

Bu mesaja eklenen görseller:

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustegmen kullanıcısına yanıt
    benimki de yaklaşık aynı tarihten beri "DHL" diye bir nokta da takılı gözüküyor. defalarca yazdım ama bekleyin diyorlar. Sözde bir de +takip parası ödedim.
    Bunlar; esnaflık billmeyen Çin in çakal tayfası...
  • arkadaşlar ilk şarjı nasıl yapmalıyız?Full şarj etmelimiyim kullanmadan önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

benimki de yaklaşık aynı tarihten beri "DHL" diye bir nokta da takılı gözüküyor. defalarca yazdım ama bekleyin diyorlar. Sözde bir de +takip parası ödedim.
    Bunlar; esnaflık billmeyen Çin in çakal tayfası...

ne zaman siparis verdiniz acaba? ben 10 subatta verdim 15 inde kargolanmisti hala gelen yok.
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    13/02
    Hala bekliyorum.
    Kargomu ikiye bölduler. (Galiba farklı depolardan cikiyormus)
    Bilekligin kendisi geldi
    Miband 1s ile powerbank im gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Bir hareket görünmüyor , sebebi ne olabilir ?

Bu da benim,herkesinki aynı 15.03.2016 21:03 de çakılı kaldı.Sorun bizim PTT de galiba

• Bende de aynı durumda. Ptt online destekle görüştüm fakat Türkiye'ye ulaşmadığını söylediler. Güme gitmese bari bizim paketler.
  • kardeşim için alacağım ben de. sanırım memnun olmayan yok üründen. keşke çift çıkış olsaydı. peki ürün şarj ederken bir taraftan da şarj olabiliyor mu? bazı powerbanklarda bu yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

kardeşim için alacağım ben de. sanırım memnun olmayan yok üründen. keşke çift çıkış olsaydı. peki ürün şarj ederken bir taraftan da şarj olabiliyor mu? bazı powerbanklarda bu yok çünkü.

Evet şarj olurken şarj ediyor ama böyle kullanacaksanız kaliteli bir adaptör ile şarj edin minimum 2A çıkış gücü olsun zira cihazın çıkışı 2.1A .
  • quote:

Orijinalden alıntı: firfirik

Aylar önce banggod'dan kendime ve arkadaşlarıma aldığım xiaomi 10.000'liklerden çok memnun kalınca diğer arkadaşlarım da istedi onlara da buradan görüp gearbest'ten sipariş verdim. Ürünler ulaştı fakat kutudan çıkarıp bakar bakmaz fake olduğunu anladım. Kesinlikle orijinal değil. İçimden inşallah bi sorun çıkmaz dediysem de ertesi gün bir tanesinin şarj almadığı şikayetiyle arkadaşım bana döndü. Yazışıyoruz GB ile ama ne yaparlarsa yapsınlar gelen diğer fake cihazların da ömrü pek uzun olmayacak gibi. Bence paranızı çöpe atmayın Bangood varken GB'den bu ürün alınmaz.

İşin garip tarafı gelen kutu üzerinden orijinallik kontrolü yapınca sistemde görünüyor. Ya seri numarası üretme algoritmasını çözüp onu da kopyalıyorlar ya da orijinal kutuya fake ürün koyup postalıyorlar bilemedim ama ürün her tarafından ben fake'im diyor ve orijinali yanında çok sırıtıyor.

Hocam cihazın fotoğraflarını atar mısınız ? Nasıl fake ürün yolluyorlar . Ben banggood'dan çok xiaomi 10.000 mAh powerbank aldım hepsi sorunsuzdu . Banggood fiyatları şişirince mecbur GB den aldım . 1 tane 10000 mAh ve 1 adet 16000 mAh . Bu ayın 3 den sipariş verdim . 10000 mAh olanı aynı gün içinde 16.000 mAh olanı mart 5 de kargoladılar . Gelmesine az kaldı diye tahmin ediyorum . Ona göre tedbirli oluruz gelen ürünlerin Fake mi değil mi anlamış oluruz .

• Arkadaşlar önceden Banggood'dan almış olduğum powerbank elime ulaşmayınca tekrar yollamalarını rica ettim 2. ayın 28 de .Onlarda isviçre postasıyla tekrar yolladılar ama hala takip edemiyorum ürünü bu gün Live Chat'den neden takip edemediğimi sordum . Ürün size ulaşmayacak iade ister misiniz dediler bende hayır iade istemiyorum . Ben ürün istiyorum dedim onların cevabı şöyle oldu ürün Pil içerdiği için yollayamıyorum ancak iade yapabiliriz . Bende itiraz ederek başka müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim ona da her şeyi anlattım ancak cevap aynı . Artık powerbank satmayacak mısınız diyorum evet diyorlar . Halbuki Hollanda postası ile Powerbankler geliyor diye biliyorum . En son elime olaşan powerbank Hollanda postası ile elime geçti . Hatta şuanda bi tane daha hollanda postasıyla gelen powerbank'im var dün işleme girdi . Bunlar ne yapmak istiyorlar anlamıyorum cidden .
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    Benim pakette 3 tane powerbank 2 tanede silikon kap vardı.Sayı yüksek olduğu için bir sorun vs. olmuş sanmıştım , demekki değilmiş
    Bir daha GearBest kullanmayacağım sanırım , Banggood'dan 2 tane piston 3 (powerbanklerden 30 gün sonra)aldım ertesi gün kargoya verildi ve ondan sonraki gün Türkiye'ye uçtu.Bu gidişle pistonlar daha erken gelecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Benim pakette 3 tane powerbank 2 tanede silikon kap vardı.Sayı yüksek olduğu için bir sorun vs. olmuş sanmıştım , demekki değilmiş
    Bir daha GearBest kullanmayacağım sanırım , Banggood'dan 2 tane piston 3 (powerbanklerden 30 gün sonra)aldım ertesi gün kargoya verildi ve ondan sonraki gün Türkiye'ye uçtu.Bu gidişle pistonlar daha erken gelecek

Sorun gearbest kaynaklı değil bence.AliExpress'ten aldığım romoss powerbank da aynı takılı kaldı.Banggood dan aldıklarım geri döndü. Yukarıda nomax arkadaş yazmış ya problem İsviçre postasında olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

Arkadaşlar önceden Banggood'dan almış olduğum powerbank elime ulaşmayınca tekrar yollamalarını rica ettim 2. ayın 28 de .Onlarda isviçre postasıyla tekrar yolladılar ama hala takip edemiyorum ürünü bu gün Live Chat'den neden takip edemediğimi sordum . Ürün size ulaşmayacak iade ister misiniz dediler bende hayır iade istemiyorum . Ben ürün istiyorum dedim onların cevabı şöyle oldu ürün Pil içerdiği için yollayamıyorum ancak iade yapabiliriz . Bende itiraz ederek başka müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim ona da her şeyi anlattım ancak cevap aynı . Artık powerbank satmayacak mısınız diyorum evet diyorlar . Halbuki Hollanda postası ile Powerbankler geliyor diye biliyorum . En son elime olaşan powerbank Hollanda postası ile elime geçti . Hatta şuanda bi tane daha hollanda postasıyla gelen powerbank'im var dün işleme girdi . Bunlar ne yapmak istiyorlar anlamıyorum cidden .

Bende az önce sordum Sparis edin gonderelim dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

Arkadaşlar önceden Banggood'dan almış olduğum powerbank elime ulaşmayınca tekrar yollamalarını rica ettim 2. ayın 28 de .Onlarda isviçre postasıyla tekrar yolladılar ama hala takip edemiyorum ürünü bu gün Live Chat'den neden takip edemediğimi sordum . Ürün size ulaşmayacak iade ister misiniz dediler bende hayır iade istemiyorum . Ben ürün istiyorum dedim onların cevabı şöyle oldu ürün Pil içerdiği için yollayamıyorum ancak iade yapabiliriz . Bende itiraz ederek başka müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim ona da her şeyi anlattım ancak cevap aynı . Artık powerbank satmayacak mısınız diyorum evet diyorlar . Halbuki Hollanda postası ile Powerbankler geliyor diye biliyorum . En son elime olaşan powerbank Hollanda postası ile elime geçti . Hatta şuanda bi tane daha hollanda postasıyla gelen powerbank'im var dün işleme girdi . Bunlar ne yapmak istiyorlar anlamıyorum cidden .

Bende az önce sordum Sparis edin gonderelim dediler

Hocam İsviçre postası sorunlu sanırım pil konusunda ama Hollanda postası ile gelmesi gerek neden bunlar yollamıyor anlamıyorum .

• Doğrudur bende ultra ince 5000 mah ile yeni çıkan 10000 mah arasında kaldım karar verebilsem hemen Sparis vereceğim

• JindaR J kullanıcısına yanıt
    10000 lik boyut olarak daha küçük, uyum sorunu olmaz. 10000 lik alın.
  • Açığı kapatmışlar. ana ürünü eklemeniz gerek uyarısı veriyor. silikon kılıfla birlikte 14.29 a alınabiliyor
  • 5000 mahlik bugun geldi 13 gunde filan geldi takipsiz :)

Aluminyum oldugu icin sanirim bir kilif filan gerekicek gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    Tarihler bile aynı fakat benim ayın 24'ünden sonra güncellenmemiş sorun ne olabilir ?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.