Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki bugün elime geçti. Orijinalliğinden şüphe ediyorum. Kodu sorgulattım ilk sorgulatan benim. Nasıl anlarım orijinal veya çakma olduğunu ?

https://www.youtube.com/watch?v=eP5FJv67UIQ&nohtml5=False

Şu rus arkadaşın karşılaştırmasına göre benimki orijinal gibi duruyor ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mach Buster -- 6 Nisan 2016; 13:45:20 >
  • Arkadaşlar dün xiaomi 10000mah powerbank aldım. Yalnız telefonu şarj ederken dört ışık sürekli yanıp sönüyor ve telefon 20 dakikadır %61 de kaldı. Şarj ederken tüm ışıkların yanması mı gerekiyor yoksa yanıp sönmesi normal midir? %61 den bir tık ileri gitmedi şarjı hala. Acaba bozuk ürün mü aldım diye düşünmüyor da değilim.

Bu arada gelir gelmez şarja taktım ve pili full doldurdum. Sizin şarj sürenizi öğrenebilir miyim?
  • Telefonu şarj ederken 4 ışığın da yanıp sönmesi normal mi arkadaşlar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    1.powerbank 1 defa sorgulatildi çıktı
    2.powerbank 3 defa sorgulatildi çıktı
    3.powerbank 2 defa sorgulatildi çıktı

Banggooddan aldığım powerbankla katsilastirdim ve fotoğrafları çektim şimdi mobildeyim yarin atarım fotoğrafları ve videoları. 15 USD GB walled olarak teklif ettiler. Ben 25 USD paypal hesabına istedim. Bakalım ne olacak
  • bliss32 kullanıcısına yanıt
    Aldığın ürün çakma olabilir. Şeffaf plastik kutuda mı geldi.

• 3 siparişimden 1 tanesi 5defa sorgulanmış

Nasıl iade isteriz

Video da var . 500 mb büyüklüğünde .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bliss32 kullanıcısına yanıt
    Full doluysa normal. Power Bank şarjı azaldıkça Işıklar birer birer düşecek

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Hocam 7 dolar hesabınıza yatıracaklar bunu başka bir siparişte kullanabilirsiniz bide 35 puan ayrı yatacak sizden cevap bekliyorlar

Teşekkür ederim kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • As for the fact that there is no tracking information from the date March 12, we have contacted the carrier to verify the problem.

But have not received the reply.

In order to resolve it,please kindly confirm the following points:

1) Please reconfirm your delivery address in “ My accounts”:

Consignee name:

Detailed address:

City:

State(Province):

Postal code:

Country:

Phone:

2)Please contact your local post office in charge of your area,stating your name and address.In some cases, Post office may require customers to collect parcels over there.Kindly let us know the results.

3)We shipped on date (February 15).Therefore your delivery deadline will expire on Date(Apirl 15).

Once we receive all details above, we will offer you the right resolution for your case on this date.Please note this timeframe is only decided by the carrier to consider the item lost. Some other providers would even use a 180day deadline after shipment.As a proof of goodwill, we Gearbest commit to help our customer the best we can, by resolving delivery issues as early as possible.

Once again we are sorry for this inconvenience, and we will do best to resolve it to your satisfaction.
    Thank you for your patience collaboration.

Best Regards

beyler ne diyor yardımcı olcak varmı verdigim kargo hala elime geçmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_RazorBlade_xX -- 7 Nisan 2016; 1:07:47 >

• Gearbest, Xiaomi'nin anlaşmalı mağalarından birisi, çakma ürün satması söz konusu değil. Xiaomi'nin çoğu ürününü kullanıyorum ve çoğunu da burdan aldım henüz çakma ürün gelmedi.
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu kadar insan yalan mı söylüyor?

Al bu açılış videosu:https://yadi.sk/i/yxbC6LWcqmfDK

Buda sorgulatma videosu:https://yadi.sk/i/WTj9TNe7qmoVY (ilk defa ben kazıyıp sorgulattığım halde 2 defa sorgulatıldı çıkıyor. diğer powerbankta bu 3 defa sorgulatıldı çıktı)

Bunlarda gelen ürünün fotoğrafları. ve gearbest yazısı

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Bu mesaja eklenen görseller:

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

• ve ekleme olarak. Xiaomi Redmi Note 2 telefonumu %14 şarjı varken powerbank'a taktığımda %100'e geldiğinde 1 ışık şarjı kalmıştı. Banggood'dan aldığım powerbank rahat bir şekilde 2 defa şarj ediyor... Gearbest tutturmuş puan olarak yatırabiliriz diyor, eğer paypal hesabıma 25usd yatırmazlarsa ki birazdan tekrar yazacağım, verdiğim paraya falan acımadan içini açıp pillerine bakacağım ki LG yada Sanyo olduğunu sanmıyorum. bunuda videoya çekecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Arkadaşım bu kadar insan yalan mı söylüyor?

Al bu açılış videosu:https://yadi.sk/i/yxbC6LWcqmfDK

Buda sorgulatma videosu:https://yadi.sk/i/WTj9TNe7qmoVY (ilk defa ben kazıyıp sorgulattığım halde 2 defa sorgulatıldı çıkıyor. diğer powerbankta bu 3 defa sorgulatıldı çıktı)

Bunlarda gelen ürünün fotoğrafları. ve gearbest yazısı

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Aynen bu kadar insan yalan mı söylüyor arkadaşım? 10 kişi orjinal diyorsa 1 kişi değil diyor, sen mi belirliyorsun orjinal olup olmadığını?

Eklediğin resimlerde orjinalliğe aykırı bir durum yok sadece deformasyon var. Büyük ihtimalle iade alınmış bir ürün göndermişler, bunu söyle anlarım ama orjinal değil diyemezsin buna dayanarak. İçini açmanı da tavsiye ederim, Sanyo pilleri göreceksin...

Farklı bir pil çıkarsa orjinal olmadığını söyleyebilirsin ama orjinal olmadığına dair bir kanıt sunmadan da karalama yapmayın.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bak güzel kardeşim. Sana aşağıda yazıyorum iyi okumanı tavsiye ederim.

1-Orjinal olup olmadığını ben belirliyorum evet. İnternette bu konu hakkında gerekli karşılaştırmalar mevcut. Bu karşılaştırmaları yaparsan orjinal olup olmadığı konusunda bir sonuca ulaşabilirsin.

2-Gelen ürünün rengi aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi orjinalinden daha parlak. (Sol Gearbest Sağ Banggood)

3-Yine aşağıdaki fotoğrafa bakarsan yazıların orjinaline göre çok daha belirgin olduğunu göreceksin. Orjinali Banggood ve sağda.

4-Önceki mesajımda belirtmiştim fakat tekrar belirtiyorum, bu videoyu'da izleyebilirsin. Kazımayı yaptım ve sorgulattım sonucunda 2 çıktı. Nasıl oluyor da yeni bir ürünü sorgulattığımda 2 çıkıyor? Diğer powerbankta 3 defa sorgulatıldığı çıkıyor.

https://yadi.sk/i/WTj9TNe7qmoVY (indirmene gerek yok direk izleyebiliyorsun.)

5-Yine yukarıdaki videoyu izlediğinde kazıma anına dikkat et, kazınan madde tam çıkmıyor ve elle silmek gerekiyor. Orjinalinde çok rahat bir şekilde bulaşmadan silinebiliyor.

Şimdi bu yazıları okuduğunda ve videoyu izlediğinde nasıl bir açıklama yapacaksın? Ben diyorum ki çok sağlam taklit yapmışlar ama aynısını yapamamışlar. Ürünler %100 taklit ürün.

Ben sana gerekli kanıtları sundum ve firmayı karaladım. Peki sen firmayı nasıl aklayacaksın? Daha önceden orjinal ürün göndermiş olabilirler alışveriş yapmadım bilmiyorum fakat son gönderdiklerinin fake ürün olmadığından neden bu kadar eminsin?

Bundan sonraki yazılarında, mantıklı cevaplar vermeni bekliyorum. Lütfen orjinal diye diretme firmanın avukatlığını yapma. Ürünler orjinal olsaydı firma neden bana 25$ puan teklif etsin?

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Bak güzel kardeşim. Sana aşağıda yazıyorum iyi okumanı tavsiye ederim.

1-Orjinal olup olmadığını ben belirliyorum evet. İnternette bu konu hakkında gerekli karşılaştırmalar mevcut. Bu karşılaştırmaları yaparsan orjinal olup olmadığı konusunda bir sonuca ulaşabilirsin.

2-Gelen ürünün rengi aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi orjinalinden daha parlak. (Sol Gearbest Sağ Banggood)

3-Yine aşağıdaki fotoğrafa bakarsan yazıların orjinaline göre çok daha belirgin olduğunu göreceksin. Orjinali Banggood ve sağda.

4-Önceki mesajımda belirtmiştim fakat tekrar belirtiyorum, bu videoyu'da izleyebilirsin. Kazımayı yaptım ve sorgulattım sonucunda 2 çıktı. Nasıl oluyor da yeni bir ürünü sorgulattığımda 2 çıkıyor? Diğer powerbankta 3 defa sorgulatıldığı çıkıyor.

https://yadi.sk/i/WTj9TNe7qmoVY (indirmene gerek yok direk izleyebiliyorsun.)

5-Yine yukarıdaki videoyu izlediğinde kazıma anına dikkat et, kazınan madde tam çıkmıyor ve elle silmek gerekiyor. Orjinalinde çok rahat bir şekilde bulaşmadan silinebiliyor.

Şimdi bu yazıları okuduğunda ve videoyu izlediğinde nasıl bir açıklama yapacaksın? Ben diyorum ki çok sağlam taklit yapmışlar ama aynısını yapamamışlar. Ürünler %100 taklit ürün.

Ben sana gerekli kanıtları sundum ve firmayı karaladım. Peki sen firmayı nasıl aklayacaksın? Daha önceden orjinal ürün göndermiş olabilirler alışveriş yapmadım bilmiyorum fakat son gönderdiklerinin fake ürün olmadığından neden bu kadar eminsin?

Bundan sonraki yazılarında, mantıklı cevaplar vermeni bekliyorum. Lütfen orjinal diye diretme firmanın avukatlığını yapma. Ürünler orjinal olsaydı firma neden bana 25$ puan teklif etsin?

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Arkadaşım ben bu üründen 5 adet aldım o siteden ve hiç bir sorun yaşamadım ve pek çok kişi de öyle.

Gearbest'ten kazancım mı var da firmayı aklamak için uğraşayım? Ama böyle net dayanaklar sunmadan da karalama yapmayın çünkü sizin gibi olur olmaz geri ödeme isteyen insanlar yüzünden yakında bunlar da Türkiye'ye gönderimi keserse şaşırmam.

Hepsiburada.com da bile oluyor kullanılmış ürünü gönderdikleri,sana da böyle bir ürün denk gelmiştir belki yurtdışında refurbished ürün olabilir sana gelen, yeni yenilenmiş diye tabir edilir burda.

Farklı serilerde ufak tefek kasa farkları olabilir,halen kendi kendine sahte diye yorum yapıyorsun. Ben sana diyorum ki içini aç bak piller sanyo değilse ondan sonra konuşalım. Sahte Sanyo çıktı deme de...

• Hocam ben de fark ettim.Ürünün dış malzemesi çok parlak kaygan.Birlesim noktalarinda hata var.Bende de 2 defa sorgulandı çıktı.Yaklaşık 8 9 ay önce aldığım powerbank da var.O orjinali,tuş hissiyati bile farkli

@pearbear hocam ürünlere dikkat edin mağdur olnayin,olmayalim

Edit ancak 2015 ve 2014 üretimi var galiba.belki yeni serinin farkı budur.Urunun sarj etmesi nornal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 7 Nisan 2016; 13:36:25 >
  • Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Ben de gearbest'ten aldım, ayrıntılı bi orijinal vs. fake karşılaştırmasına göre orijinal olarak gözüküyor ama sizin koyduğunuz resimlerden sonra tekrar bi tereddüte düştüm. Xiaomi desteğe mail atıyım dedim mailim geri döndü..Nasıl anlıycam bilemedim ona göre ben de gereğini yapıcam ama..
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın orijinalliğiyle ilgili içiniz rahat olsun. Ben zaten teslim etmeden öncehttp://chaxun.mi.com/ bu site üzerinden orijinalliğini onaylayıp teslim ettim mağduriyet olmaması adına. Sitede sorgulama sonucunda "Mi Power Bank" sonucu gözüküyorsa cihazın orijinal olduğunu gösterir. Hiçbir sonuç çıkmıyorsa cihaz orijinal değildir. Ama sizin de dediğiniz gibi farklı partilerde ufak tefek üretim farklılıkları olabiliyor. Bu Xiaomi'nin kulaklıklarında da böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Hocam cihazın orijinalliğiyle ilgili içiniz rahat olsun. Ben zaten teslim etmeden öncehttp://chaxun.mi.com/ bu site üzerinden orijinalliğini onaylayıp teslim ettim mağduriyet olmaması adına. Sitede sorgulama sonucunda "Mi Power Bank" sonucu gözüküyorsa cihazın orijinal olduğunu gösterir. Hiçbir sonuç çıkmıyorsa cihaz orijinal değildir. Ama sizin de dediğiniz gibi farklı partilerde ufak tefek üretim farklılıkları olabiliyor. Bu Xiaomi'nin kulaklıklarında da böyle.

Hocam ürünün 1 tanesi kazınmıştı,galiba o sizin test ettiğiniz ürün.Ama diğerini ben kazıdım,2. Kez sorgulandı dedi.Her neyse o problem değil zaten Xiaomi'nin bu huyunu Yi kameralarda da test ettik ama bakalım artık nolacak.Ciddi anlamda bir kalite farki gözüküyor.

Benim üründe başka problem yok sarj etmesi nornal,pass through çalışıyor vsvs.Sizin mağdur olmamanız için size mesaj attim ben

Ufak bir edit arkadaşım hepsiburadadan aldi 2015 11 üretimi.onunki konuda orjinal olarak anilandan.Benim 2015 10

Edit 2 Eski sahip olduğum powerbank 2015 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 7 Nisan 2016; 14:21:37 >

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, Xiaomi'nin hemen hemen bütün ürünlerinde bu olay var. Kendi kullandığım piston 3 youth edition model 2 kulaklık var biri siyah biri beyaz olmak üzere. Ve bu ikisi arasında bile elle dokunduğunuzda hissedilen ciddi bir malzeme kalite farkı var. Ancak bu ürünün çakma olduğunu göstermiyo. Ses kaliteleri birebir aynı. Keza telefonlarında da aynı şekilde. Redmi note 2 modelinin çok farklı fiyat aralığında satıldığını görüyoruz. 130-160 dolar aralığında değişiyor.(16 gblığından bahsediyorum) Bunlar arasında da malzeme kalitesi açısından farklılıklar mevcut. Ekran panellerinde de fark var. Kimisinde sharp ekran kullanılmışken, kimisinde daha ucuza kaçılmış. Bu farklılıklar da doğal olarak insanlarda çakma izlenimi uyandırıyor. Dediğim gibi içiniz rahat olsun. Ben çok sayıda powerbank sattım şu ana dek kimseden olumsuz bir geri dönüş almadım orijinallik konusunda.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.