Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben tarafıma gönderilen powerbankları inceledim sorgulattım vs. ve sahte olduğu kanısına vardım. Size gelen ürünleri bilemem gerekli incelemeleri internetten araştırarak sizde yapabilirsiniz. Bana gelen ürünlerde video ve fotoğraflarda göründüğü kadarıyla farklılıklar mevcut. Bu adamlar kutuyu orjinal göndermiş içine sahte powerbank koymuş olabilir, iade edilmiş, tamir görmüş cihazları göndermiş olabilirler. Fakat anlamadığım noktalar yok değil. USB içinde mi logosu mevcut, pass through özelliği mevcut, ışıklar normal bir şekilde çalışıyor. Bir yerlerde bir problem mevcut bu belli. Ne yaptılar nasıl yaptılar bilmiyorum. Ha derseler orjinallik testleri değişti, yazıları daha belirgin basıyoruz, işçiliğimize dikkat etmiyoruz, sorgulamada 2-3-4 defa sorgulatılmış olabilir orjinal olmadığı anlamına gelmez vs. O zaman kabul edelim. Böyle bir durumda yok. Ben para iadesi almakla uğraşıyorum.

Bazı arkadaşlar sormuş ne yapmamız gerekir diye..

Öncelikle paypaldan itiraz açın. gönderilen ürün farklı diye (türkçe ve sizi yönlendirme yapıyor)

Gearbest'e ticket atıp durumu izah edin. Gerekirse fotoğraf ekleyin.

Bundan sonraki süreçte takip edin. Gearbest ile çözerseniz paypal itirazını kapatıp ürünü onaylarsınız.

Süreçten sizi bilgilendireceğim. Şuan için işlem süreci devam ediyor. 3 powerbanka 40 USD ödemiştim. Şimdi 25USD puan olarak teklif ediyorlar. Ben paypal geri ödeme talep ettim. Bakım ne olacak.

• Bunlardan alıp düştü mü kaldı mı gümrüğe mi takıldı orjinal mi değil mi kafa yorana kadar,Türkiye den n11 den semers isimli satıcıdan bir tane arkadaşa aldım bir tane kendime 59 lira kılıfı ile beraber,avrupamobil isimli satıcıdan 2 tane aldım 52 lira hepsi orjinal.3 günde elinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    O zaman bir heyecanı kalmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdi Powerbankin içini açtım. Lg pilleri var sahte ürün olsa neden lg pili kullansınlar ki. Üstelik sorun sadece sorgulama sonucunun fazla olması. 3 tane Powerbank sorguladım hepsinde 1 sefer çıktı. Youtube da videosu var bizde ki ürün hiç sahteye benzemiyor tek bir kusur bile görmedim. Ben Gearbest ten ve banggood dan alıp satıyorum ve çok fazla sattım. şimdiye kadar sadece 1 tane şikayet geldi şarj olmuyor diye onuda kendim kullanıyorum bir sıkıntısı yok

• Bos yere adamlara laf ediyorsunuz gercekten bos yapiyosunuz isigi normal calisiyor,icinde mi logosu var bu sahte iade alicam sizin gibiler yuzunden turkiyeye gondermeye cekiniyorlar yaptiniz sahtekarlik bi nevi 5000 mahlik urun 1 hafta once geldi.
    Test filanda etmedim cunku gerek yok 3300 diyor dogru s6 yi 1.5 defa sarj ediyor gerisi beni ilgilendirmiyor zaten soylenen vaat calisiyor sikintisi yok.

yok sahteymis zartmis zurtmus alma gearbestten alma git 5 dolar fazla ver bangood tan al madem.

Gearbestten sadece mi 5000 aldim burdaki yorumlari gorunce gercekten sinirlendim bizim TR firmalari herkeze hak ettigi gibi davraniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_RazorBlade_xX

As for the fact that there is no tracking information from the date March 12, we have contacted the carrier to verify the problem.

But have not received the reply.

In order to resolve it,please kindly confirm the following points:

1) Please reconfirm your delivery address in “ My accounts”:

Consignee name:

Detailed address:

City:

State(Province):

Postal code:

Country:

Phone:

2)Please contact your local post office in charge of your area,stating your name and address.In some cases, Post office may require customers to collect parcels over there.Kindly let us know the results.

3)We shipped on date (February 15).Therefore your delivery deadline will expire on Date(Apirl 15).

Once we receive all details above, we will offer you the right resolution for your case on this date.Please note this timeframe is only decided by the carrier to consider the item lost. Some other providers would even use a 180day deadline after shipment.As a proof of goodwill, we Gearbest commit to help our customer the best we can, by resolving delivery issues as early as possible.

Once again we are sorry for this inconvenience, and we will do best to resolve it to your satisfaction.
    Thank you for your patience collaboration.

Best Regards

beyler ne diyor yardımcı olcak varmı verdigim kargo hala elime geçmedi

arkadaşlar ne yapmam gerekiyor ürünüm gelmedi nerde oldugunuda bilmiyorum takip kodu var ama çalışmıyor

• Banggood da 14 dolara inmiş yine

• Xx_RazorBlade_xX kullanıcısına yanıt
    Paypalla aldıysan itiraz aç

Merhaba, adres teyidi istiyorlar.

• arkadaşlar bunların hızlı şarj desteği var mı acaba lg v10 kullanıyorum?

• Crayz-DentisT kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarz desteği yok.o özellikteki powerbanklar pahalı baya.

• eger gelmezse ne yapayım hiç bir fikrim yok forumda da sahte olanların gönderildigini söyleyen arkadaşlar var paypaldan ödeme yaptım
  • Ürünler gauat güzel sahte filen değiller kargo şirketinde avrupada terörist olayları var denmektedir bu yüzden aksamalar gecikmeler yaşanıyor kargolar geç geliyor sabırlı olun hata ürünümün biri eksik geldi sonradan yeniden yolladılar ufacık vide bile eksik olsa yolluyolar adamlar. Ayrıca yeni ürün geldi daha ince daha kibar fakat 39 $ kimse almaz bekleyin bu ürünün fiyatı daha da düşecek
  • Benim gearbestten aldığım powerbank bugün ptt dağıtım merkezine gelip dağıtıcıya verildi olarak yazıyor. Ptt cumartesi dağıtım yapıyor mu ? Dağıtım merkezine gitsem alabilir miyim posta mı ?

• axeles kullanıcısına yanıt
    Ne zaman almıştınız hocam
  • axeles kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günleri öğlene kadar çalışıyor

• Arkadaslar bu aralar aldigi urunlerde kargo gecikmesi yasayan var mi? Subattan beri verdigim siparisler hic gelmiyor takipli olanlar bile 10marttan bu yana yolda yada istanbulda depolarda bekletiliyor. Cunku 30gundur turkiyeye giris bile yapamadi takipsizler zaten 2 ay olacak hala yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeatMaster -- 9 Nisan 2016; 11:00:40 >
    Paypaldan itiraz açıp hak talebine çevir

• ustegmen kullanıcısına yanıt
    23 Martta verdim siparişi. 25 inde kargolandı.
  • BeatMaster kullanıcısına yanıt
    Bunu sormak için gelmiştim valla. Tekrar sipariş geçiçem ama 1 ay içinde elimde olması gerekiyor. Şuan yolda 2 tane paketim var. İkiside 40 günü geçti elime ulaşmadı. Hatta bir ürün için adamlar ay'ın 5 inden sonra ücret'i iade edelim dedi, gelirde tekrar uğraşırım diye cevap vermedim...İşin kötüsü ucuz ürünler olduğu için takipsiz almıştım. Nerede olduğuda belli değil yani...
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.