Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.922
Cevap
182
Favori
763.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grambel34

Son olarak haraketli canlı duvar kağıtlarına erişemiyorum, tema kısmında yok cihazım note 10 lite
    Bizim cihazlara gelmedi. Snapdragon 8xx olan amiral gemilerine geldi, isterseniz manuel kurabilirsiniz youtube da videoları var nasıl kurulacağının.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Beni de en çok rahatsız eden bu oldu. Hatta geri bildirimde bulundum.
    Umarim guncelleme ile düzeltirler. Şuan simgeler 4x5 duzeninde yeteri kadar buyuyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Resimlerin biri normal fotoğraf diğeri ise pro modda.

O bütün kameralarda aynı. Expsoure arttıkça.

Google cam night mode en mantıklısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teknoCat kullanıcısına yanıt

Evet kullanmadım ama birçok örneğine baktım. Genelde dışarıdan daha güzel görünüyor. Ama epey keskinleştiriyor. Bilgi kaybediyor.

Bu görseli normal modun görüntüyü hızlı almak adına nelerden vazgeçildiğini göstermek amacıyla paylaştım. Görüldüğü üzere herşeyden. Genelin işine böyle yarıyor demekki.

• figment F kullanıcısına yanıt

Hocam bende de aynı durum var. Başka telefonlar ile kiyasladigim zaman daha net belli oluyor arka kamera biraz soluk ve aı modu sanki daha iyi olabilirmis. Ama değişiyor ya ışık şartlarına göre canlı çektiği yerler de var tabi. Ön kameradan memnun olamadim. Ten rengi kısmında sıkıntım var çok kırmızımsı ve düsuk ışıkta pek iyi değil

Hdr açık mı?

Işıktan diyemeyiz ön kameranın görseli daha net. Exif normal görünüyor. Odaklayamamış gibi ya da lens kirli olabilir. Kılıf yüzünden flaş açıksa olabilir. Şimdilik aklıma başka birşey gelmiyor ama bu durum normal değil.

• birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, lensi silip tekrar çektim. Flash hdr ve ai kapalı. Arka ön kıyası:

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

O bütün kameralarda aynı. Expsoure arttıkça.

Google cam night mode en mantıklısı

Alıntıları Göster
    Evet GCam gece modu kendi kamerasinin gece moduna gore oldukça iyi is çıkarıyor.

Gördüğüm kadarıyla arka kameranız koltuğu beğenip çekmiş. :) Öncekinden ve birlikte çektiğiniz ön kamera görselinden bariz daha net. Lakin yine biraz puslu sanki. Arkadaki vitrinin üstü, koltukların ayrıntıları filan daha net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 28 Ekim 2020; 15:48:54 >
  • Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Arkadaşlar merhaba, portre modunda çekim yaptığımda işaretledim yere tiklayamiyorum ayar kısmı açılmıyor sizde de öyle mi

• androjenex kullanıcısına yanıt

Bende sıkıntı yok. Hemen altında ayarı çıkıyor.

• Çekmeden önce bende de çıkıyor çektikten sonra galeride baktığınız da açılmıyor mi9t de denedim açılıyor

• quote:

Bu mesaj silindi.

Kopeklesme diyene bakin hele. Ne konuştuğunu ne yazdığını bilmeyen sen gelmiş bana adap mi öğretiyor. Sana dersini verirdim de ceza almak istemiyorum. Şimdi yıkıl karşımdan hadsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Buradan açılıyor

Alıntıları Göster

Forumda defalarca anlatıldı azıcık araştır. Seviyesizlige gelince biliyorsun ama !

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Hangi açıdan?

Biraz inceledim de IPS ekrandan dolayı caydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Forumda defalarca anlatıldı azıcık araştır. Seviyesizlige gelince biliyorsun ama !

Alıntıları Göster
    Beni yanlışlıkla alıntıladınız sanırım ne demek istediğinizi anlamadım arkadaş bir şey sordu onu cevapladım ne var bunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightBlue-S -- 28 Ekim 2020; 17:2:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Beni yanlışlıkla alıntıladınız sanırım ne demek istediğinizi anlamadım arkadaş bir şey sordu onu cevapladım ne var bunda?

Alıntıları Göster

Evet yanlış alintiladim kusura bakmayın. O kişi haddini bilmediği için ona insanca muamele yasak. Ona daha fazla edilecek laf var da seviyesine inmeyecegim.

• quote:

Merhaba miui 12ye güncelleme yaptım fakat kontrol merkezi videolar da incelenen gibi olmadı sebebi nedir :)

• şopen27 kullanıcısına yanıt

hadi oradan sheeple... durduğu yerde kırılan, boyası kabarıp dökülen telefonların nesini öveceğiz? renk seçimi iyi dayanıklılık zayıf...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Hiç iPhone kullandınız mı?

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.