Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: netmaster1903

Arkadaşlar kişilerde görünen kişiler arama bölümünde numara olarak gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim

Çift kayıt vardır bu numaralar ile

• aesertan A kullanıcısına yanıt
    Herif ameliyat etti resmen telefonu :) Hocam dün hepsiburada üzerinden 8/128 mor rengini 3 ay yapıkredi alışveriş kredisi ile 4325 tlye sipariş ettim. Elime geçince yorumlarımı paylaşırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar elimde lightning girişli iphone kulaklığı var bunu ne şekilde mi note 10 lite telefonumda kullanabilirim? Bazı dönüştürücülerin kulaklık çalıştırmadığını okudum.. Bunu başarabilen var mıdır?

• arkadaşlar size şimdi çok spesifik bir soru soracağım.

kamera uygulamasını açtığımda otomatik olarak fotoğraf yerine "video" modu gelsin istiyorum.

bu mümkün mü?

• Kamera ayarlarından önceki modu kaydet onay kutusunu işaretleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba,

Telefonu 1 hafta önce xiaominin kendi mağazından aldım. 1 haftadır sıkıntısız kullanırken bugün bir sorunla karşılaştım. Telefonu %30 gibi sarja taktım sabah fullensin diye. Sonra baktım telefondan sesler geliyor. %55'e geldiğinde sanki kabloyu elimle sök tak yapıyormuşum gibi bir sarj oluyor sonra kesiliyor sonra tekrar sarj oluyor. Çıkarıp bekledim taktım devam etti tekrar. Sonra telefonu kapatıp açtım düzeldi. Sizce neden olmuştur. Bir de bataryaya çok zararı olmuş mudur? En az 20 defa çıkar tak yapmış gibi oldu telefon.

• Günaydın arkadaşlar. Geçen hafta ilk defa Xiaomi cep telefonu sahibi oldum, Mi Note 10 Lite aldım. Bootloader kilidini az önce açtım ve hemen peşinden Miui 12 güncellemesini indiriyorum.

Normalde güncellemeden sonra cihazın düzgün çalışabilmesi için format atmanın mantıklı olacağını yazmışsınız. Benim cihaz bootloader işleminden dolayı zaten bomboştu, ben yine de güncellemeden sonra format atayım mı sizce gerek var mı?

Telefon konusunda oldukça acemiyim, yardımlarınızı bekliyorum. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

Alıntıları Göster

Kaç cihazda kaç problem olmuş oranı nedir bende size 1 milyon tane iPhone 11 pro max vs arıza sonucu yazarım sorunu olmayan cihaz yoktur. Önemli olan oranı nedir. Konuyu baştan sona okursanız buradaki kullanıcıların memnuniyet yada şikayet oranları bile oldukça geçerli bir veri olacaktır. Olumsuz yorumları seçip sonuca gitmek kolayciliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Kamera ayarlarından önceki modu kaydet onay kutusunu işaretleyin.

Hocam telefonu sip çağrıları içinde kullanmak istiyorum ancak tüm ayarları denememe rağmen aktif edemedim bir türlü. Mecburen Netgsm sip uygulamasını kullanıyorum ama çok stabil değil. Sizin cihazdan direk sip çağrı ayarları hakkında bilginiz var mı?

• Arkadaşlar selam. 8 gb modelini kullanıyorum. Ön kamera performansı hoşuma gitmiyor. Sanki shop veya filtre varmış gibi doygun görünüyor. Ve canlı değil. Yapmam gereken ayarlar Vs var mı? Yoksa benim mi beklentim yüksek?

• Bu telefonda net bir şekilde sensör sorunu var.ben sensörü konumundan olabileceğini düşünüyorum.2 cihaz var ikiside aynı.telefonla konuşurken ekran açılıp kapanıyor.kulagina omzuna dayarsan beklemeye alıyor vs.simdiye kadar çok sorun teşkil etmedi ama alacak olanların bilmesi iyidir.ayrica telefon çok şık olmasına rağmen kalın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deae kullanıcısına yanıt

Maalesef. Voip hakkında bilgim yok. Hiç yollarımız kesişmedi. Belki konuda bilgi sahibi birileri vardır.

• Arkadaşlar bu mesajı telefonu almayı düşünenler için yazıyorum, 1 ayı geçti kullanıyorum görüşlerim şu şekilde;

1 telefon görüşmesi yaparkan ekranın kapanmaması cidden sıkıntı olduğu anlar oluyor, gyroscope ile ilgili ilk sayfa da yazan calibrasyon ayarı bir işe yaramıyor.

2 zaman zaman telefonu uyku ekranından kilit ekrana geçtiğinde dokunmatik çalışmıyor telefonu kullanamıyorum ses ve ekran kilidi tuşu ile reslemek zorunda kalıyorum

3 şarjı miu12den sonra vaad edildiği kadar iyi değil diğerlerine göre tabii ki iyi ama vaad edildiği kadar değil, yoğun insta ve wp kullanıyorum

4 tel de şifre desen parmak izi kullanma gibi alışkanlıklarım yok bunları koymayınca ve telefon cebimdeyken ekran açılıp olup olmafdık yerlere giriyor icabında aramalar yapıyor

5 Köşeli yapıdan ötürü klavye kenarlara kayıyor ve birşeyler yazarken bileklerim ağrıyor

Aklıma geldikçe eklerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brhm-Sert -- 31 Ekim 2020; 23:59:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Son günlerde benim telefonda da arada dokunmatik algilamadigi oluyor. Ancak ekran kilidini acip kapaninca duzeliyor. Benzer durumu yasayan hic oldu mu?

Evet buna benzer durumu ben de yaşıyorum hatta bazen klavyede yazı yazarken mesela hızlı bir şekilde A tuşundan sonra F'ye basıcam o aradaki (S,D) tuşlarından birine basıyor.Biraz araştırdıktan sonra Amoled ekranların bazısında bu problemin yaşandığını öğrendim.

• gorkemcngr G kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorun diğer kullandığım amoled ekranlı telefonlarda yoktu. Mi note 10 lite'ta arada sırada oluyor ve hızlı bir şey yazmak çok zorlaşıyor. Yeniden başlatınca bir süre bu sorun gözükmüyor ama eninde sonunda tekrarlıyor. Belli bir seri üretimden mi kaynaklı bilmiyorum ama yabancı forumlarda da bu sorunu yaşayan insanlar var. Henüz çözüm bulamadım.

• Selam arkadaşlar karanlık kodda kullanırken özellikle Twitter da siyah beyaz fotoğraflar sanki negatif çıkmış gibi oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Ali Kaygusuz'a ve depremde yiten diğer canlara da Allah’tan rahmet dilerim.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: memomur

Selam arkadaşlar karanlık kodda kullanırken özellikle Twitter da siyah beyaz fotoğraflar sanki negatif çıkmış gibi oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Ali Kaygusuz'a ve depremde yiten diğer canlara da Allah’tan rahmet dilerim.

Ayarlar, ekran, karanlik mod, tekli uygulamarda ki twitter dahil gördüğünüz uygulamari kapatin. Ardından Twitter ayarlarinda kendi karanlik mod ozelligini aktif edin.

• 64 mp orjinal kamera. Hiç bir ayar yok.
    Sunucu kabul etmediği için büyüklüğü, biraz kirptim fotoyu .

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 1 Kasım 2020; 15:15:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemcngr

Evet buna benzer durumu ben de yaşıyorum hatta bazen klavyede yazı yazarken mesela hızlı bir şekilde A tuşundan sonra F'ye basıcam o aradaki (S,D) tuşlarından birine basıyor.Biraz araştırdıktan sonra Amoled ekranların bazısında bu problemin yaşandığını öğrendim.

Alıntıları Göster
    Swiftkey klavye tavsiye ederim. Yazarken hic donma takilma yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.