Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

özelliklerini nasıl yazarım o zaman... arka cepte duman atmasını youtubeta görmüştüm... dökülen boya çizikleri bizzat yaşadım hatta kaplama şirketleri en çok apple seviyor niye acaba?

• birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, biraz Beyaz ayarı ile oynadım pro çekince renkler daha doygun oldu. Denk geldiğinde bir demo telefon ile denerim yanyana. Vaktinizi aldım teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Ben tam 10 sene kullandım. 2 farklı cihaz. Evde 3gs, 4, 5, 5s, SE, 6s, 7 ve 11 kullanıldı. 11 yeni. Diğerleri yıllarca kullanıldı. Hiçbirinde bahsettiğiniz sorunların bir tanesi bile olmadı. Ne boyası döküldü ne kendiliğinden kırıldı ne de duman attı.
    Hepsinin ortak sorunu bataryalarının 2 sene kullanımdan sonra günü çıkarmamasıydı. Ama bunun haricinde yıllarca güncelleme aldılar ve performans olarak gayet iyiydiler.

• Hava durumu uygulaması ancak açınca güncelleme yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliririz bilgisi olan varmı?
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar görüntülü konuşurken hangi uygulama olursa olsun mesela ben pc den müzik açtım müzik sesi karşımdaki kişiye gitmiyor duymuyor duysa bile çok az duyuyor farklı bir telefondan denedim onda duyuluyor bilmiyorum yaşan var mı bu sorunu ama bilen varsa yardımmm :)

• Otomatik modda çektim arkadaşlar Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 29 Ekim 2020; 14:15:26 >

• EsFaEr kullanıcısına yanıt

bende de aynı şekilde olduğu için weather m8 uygulaması ve widget'ı kullanıyorum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Otomatik modda çektim arkadaşlar

Gayet güzel, kamera amiral gemisi seviyesinde. Bu fiyat bandında bu performans çok çok iyi.

• EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Pil optimizasyonu açık olabilir, onu hava durumu için kapatıp dener misiniz?

• Deae kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum ortamda ışık çok loştu gayet güzel net çekiyor

• 3 aylık xiaomi garantili 8 gb model satsak kaça gider arkadaşlar bilen var mı

• Herkese merhaba, cihazda 5G desteği mevcut mu ?

• cgdstpgl kullanıcısına yanıt

Kapalıyken de durum aynı. Pil optimizasyon izin verseniz yine aynı. Uygulama sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 29 Ekim 2020; 19:44:14 >
  • Bir alma kararı verdik, hevesimiz 10 dakika sürdü :) Mi forumları olsun, bu konuda ekranda donanımsal sorun yaşayanlar olsun. Çok fazla olumsuz geri dönüş var gibi. Bir kaç dün daha araştıracağım, duruma göre farklı markalara bakacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich0

Bir alma kararı verdik, hevesimiz 10 dakika sürdü :) Mi forumları olsun, bu konuda ekranda donanımsal sorun yaşayanlar olsun. Çok fazla olumsuz geri dönüş var gibi. Bir kaç dün daha araştıracağım, duruma göre farklı markalara bakacağım...

Biz 2 aydır kullanıyoruz hiç bir sorun yaşamadık siz nerede okudunuz o problemleri.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Arkadaşlar merhaba, arkadasımda mi 9t vardı onun telefonunu görerek ben mi' ye geçmeye karar verdim daha önce ios kullanıcısı olduğumdan bu konularda acemiyim. Ancak onda rehber ve mesajlasma butonu farklıydı. Bende gökkuşağı gibi, buna bir çözüm yok mudur. Bu nedir böyle anlamadım. Mesajlar butonuda bir garip anlaşılırlğı zor. Neden böyle olduğunu da anlayamadım acemi olduğum içinde telefonu kurcalayamıyorum. forumda google rehber falan demişler ama anlayamadım ondan mı böyle rengerank. Mi 9t görüntüsüne döndüremezmiyim mi9t ekran görüntüsünede ekledim

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Hayır.malesef

• semmuz S kullanıcısına yanıt

İlk sayfada verilen true phone uygulamasini kullanın...

• Arkadaşlar kişilerde görünen kişiler arama bölümünde numara olarak gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim

• çift hat kullanıyorum bu telefonun 8/128 olanını alma aşamasındayım, iki hattıda aktif kullanan arkadaşlar var ise tecrübelerinden artı ya da eksi yönde bahsederse memnun olurum, bir de 11.11 i beklesem mi yoksa şimdiden alsam mı karar veremedim fiyat kampanyası olurmu acaba? bu arada şöyle bir video izledikten sonra karar verdim bu telefonu almaya.. :-)

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.