Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mi5 32 gb modelin anakartı 64gb olan modele uyum sağlar mı .yani mi5 32 gb 64gb prime 128 pro modellerin parçaları kendi aralarında kullanılabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyidebanane13 kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam.nihayet oldu 😊 durum nasıl iyi mi?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: sayzek

arkadaşlar mi5 32 gb modelin anakartı 64gb olan modele uyum sağlar mı .yani mi5 32 gb 64gb prime 128 pro modellerin parçaları kendi aralarında kullanılabilir mi
    Olur herhangibir sorun çıkmaz.
  • barislr117 kullanıcısına yanıt
    %92 tahmini sağlık var hocam. Bendeki mi5 te bu oran %65 şuan. Sizin kullanımınız ne diyor bu duruma ? Yani beklediğiniz gibi mi, daha mı iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Nohon’un batarya sağlığı nasıldır
    Cyberia project v2.1nohon batarya

• quote:

Orijinalden alıntı: alicandemir73

Olur herhangibir sorun çıkmaz.

Alıntıları Göster
    yani mi5 32gb modelin anakartı 128gb pro ve 64gb prime modeline uyum sağlıyor mu.

eğer uyumlu ise bir arkadaştan 32 gb modelin anakartını alıp başkasında bulunan 128gb pro veya 64gb prime modeline taktırmayı düşünüyorum

• Xiaomi telefonla ilk bu ürünle tanıştım ve 2 yıl severek kullandığım bir cihazdı.
  • Bu Aliexpress satılan 4000 mah bataryadan alan varmı ? Aslı varmı açıkcası ?

birde batarya olduğu için sorunsuz geliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_canakci

Bu Aliexpress satılan 4000 mah bataryadan alan varmı ? Aslı varmı açıkcası ?

birde batarya olduğu için sorunsuz geliyor mu ?
    Tavsiyem nohon batarya gayet guzel ve sensorler sorunsuz calisiyor

• Mi 5 telefonum garanti süresi dolduktan bir ay kadar sonra kapanmaya başladı bir kaç gün aynı sorunu tekrarladı sonra bir daha açılmadı.

Aynı sorundan muzdarip olup da telefonunu tamir ettiren var mı ?
  • greenn41 G kullanıcısına yanıt
    Orjinal olmadığı söylenmiş. Üstelik sıcaklık sensörü bile çalışmıyormuş.

• Bu telefonun orijinal bataryasi yok bence boşuna aramayin yedek parça konudunda sıkıntılı bri firma

• İki tane xiomi satış ofisi açıldı İstanbul da, onlarda yoksa piyasaya bakmaya gerek yok. Nohon düzgün çıkar inşallah.

• Bugün 2 tane nohon batarya sipariş ettim. Geldiği zaman detaylı bir şekilde incelemesini yapar atarım arkadaşlar. Ayrıca adamlara kargonun yüksek olduğundan bahsetmiştim, onlarda durumun bizim ülkenin gümrüğünden kaynaklandığını, kesin olmamakla beraber bir iki ay sonra çözüleceğini umduklarını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyidebanane13

Bugün 2 tane nohon batarya sipariş ettim. Geldiği zaman detaylı bir şekilde incelemesini yapar atarım arkadaşlar. Ayrıca adamlara kargonun yüksek olduğundan bahsetmiştim, onlarda durumun bizim ülkenin gümrüğünden kaynaklandığını, kesin olmamakla beraber bir iki ay sonra çözüleceğini umduklarını söylediler.
    4gozle incelemenizi bekliyor olacağız hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Yaklaşık 1 ay önce delta garantiye batarya şiş olduğu için gönderdim garanti kapsamı değişti. 1 ayda taktıkları bataryanın durumu bu cihaz 3 saat ekran süresini zor görüyor

• Tam 2 yıl 6 aylık kullanım sonucunda bataryanın durumu bu halde. Ekran süresini de bu telefonu aldığım ilk günden bu yana hiç 5 saati görmedim.

Dün Aliexpress üzerinden aşağıdaki linkteki Nohon bataryayı sipariş ettim. Bakalım gelsin sonuçları buraya eklerim.

Nohon Aliexpress

• Bence bu accubattery olayı biraz kendi sistemine göre analiz ediyor uygulama %70 e kadar şarj etmenin uygun olduğunu ondan sonra asinma paylarına göre belirliyor. Ben Nohon batarya taktım daha 5 gün oldu deneyimlerim baya iyi yönde 4 saatten aşağı ekran süresi görmedim ve ani düşüş yok %1 e kadar kullandım. Accubattery de %73 gösteriyor şu 5 gün icinde yaptığı analiz ile sanırım. Ama Willianin gönderdiği ile orantılı sayılar görebilirsiniz. Daha detaylı kullanım ile atarım bunlar hiç dikkate almadan uzun olan wifi ile kullanim pil tasarruf açık kısa olan mobil+wifi pil tasarrufu kapali. Günü kurtarır hale geldi diyebilirim. Biraz daha yavaş şarj oluyor sanırım süresini ölçmedim. Sensör ve sıcaklık çalışıyor. 18 günde geldi AliExpressten 1 tane yedek olsun diye söylemiştim düşünen olursa özelden iletişime geçebilir.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★d

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woeyy -- 7 Ocak 2019; 17:43:50 >

• Merhaba eşimin mi 5 usb pc bağlantı sorunu yaşıyorum cihaz pc görmüyor aynı kablo ile kendi mi 5 im sorunsuz bağlanıyor farklı kablo ile denedim sonuç aynı geliştirici seçeneklerin debug aktif veya kapalı farketmiyor başka bilgisayar da cihaz gördü ikinci bağlantıda aynı sıkıntı onda da veriyor pcde usb aygıt tanınamadı uyarısı veriyor telefon tepki vermiyor bildirim pc bağlantısı uyar gelmiyor cihaz ilk aldığımızda fake rom la gelmişti bende bootloader kilidini açmadan global rom yükledim ama cihaz güncelleme filan alıyor usb portu Sorun yok otg de çalışıyor. Sorunu nasıl çözebilirim bilgisiönerdi olan varmı

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.