S

Yüzbaşı
07 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba
telefon alacağım eski telefonum mi5 32 gblığı eşime verdim
redmi note 6 pro 64gb 1500 lira civarında sıfır ithalat garantili
mi note 3 64 gb 1000 lira ve mi5s plus 64 gb ikinci el olarak 800 1000 lira arasında ikinci el olarak
Hangisini almam daha mantıklı olur. Genel olarak sosyal medya internet ağarlıklı kullanımım var .oyun merakım yok .Aldığım telefonu herhangi bir sıkıntı olmadığı taktirde uzun yıllar kullanıyorum. Bilgili olan arkadaşlardan öneri bekliyorum. Yakın zamanda almak istiyorum. Emanet telefonla idare halindeyim
merhaba arkadaşlar Diamond electric Arakawa klima hakkında bilgisi olan var mı nasıldır .

12000 btu sıfırı 2000 ..2400 lira arasında fiyatı var .

ben arkadaştan alacam 2.el olarak ihtiyacı kalmamış daha uygun fiyata
merhaba arkadaşlar Diamond electric Arakawa klima hakkında bilgisi olan var mı nasıldır .

12000 btu sıfırı 2000 ..2400 lira arasında fiyatı var .

ben arkadaştan alacam 2.el olarak ihtiyacı kalmamış daha uygun fiyata
Merhaba arkadaşlar benim mi5 de çift tıklamayla ekran uyandırmayı yaparken ekran dokunma hassasiyeti ekran açıkken olan hassasiyete göre çok düşük onun için çift tıklamayla açmada sorun yaşıyorum.
Bunu nasıl çözebiliriz
Merhaba arkadaşlar bende mi 5 almak istiyorum ancak sıfır almak yerine 2.el telefonlara bakıyorum.birinde 800 liraya 2 aylık telefon var bu fiyata alınır mı alırken bakacağım birşey varmıdır
telefonun garantisi devam ediyor
merhaba Arkadaşlar

internete ttnetten yeni aldığım Zyxel 3312 modem üzerinden kablosuz olarak bağlanıyorum

eski modemim Huawei hg630a bu eski modemi olursa internet erişim alanını genişletmek için Kablosuz veya kablolu olarak nasıl kullanabilirim
selamlar arkadaşlar

Çift hatlı telefon almak istiyorum şuan kullandığım Discovery var ama ilerleyen zamanlarda çeşitli kronik hale gelmiş sıkıntıları çıktığı için başka bir telefon almak istiyorum

İnternette bir araştırma sonucu Samsung i9300 Galaxy S3 Neo Duos modelini buldum ama bu telefon hakkında fazla bilgi bulamadım

Kulanılabilir bir cihazmıdır bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

Teşekkürler iyi forumlar
selamlar arkadaşlar

Çift hatlı telefon almak istiyorum şuan kullandığım Discovery var ama ilerleyen zamanlarda çeşitli kronik hale gelmiş sıkıntıları çıktığı için başka bir telefon almak istiyorum

İnternette bir araştırma sonucu Samsung i9300 Galaxy S3 Neo Duos modelini buldum ama bu telefon hakkında fazla bilgi bulamadım

Kulanılabilir bir cihazmıdır bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

Teşekkürler iyi forumlar
Arkadaşlar 8 gb micro sd kartım var bilgisayardan biçimlendiremiyorum koruma var diye uyarı veriyor . .
adaptördeki lock kilidini açıp kapadım fakat yine de aynı problem sürüyor . .
bazen kartın içine sadece mp3 attımmı görüyor fakat kartın kendi klasörüne attığımda görmüyor o parçaları veya klasörleri . .
kartı pc ye taktığımda içindeki dosyalar görünüyor . .
bu kartı nasıl biçimlendirebilirim pc den ve bu korumayı nasıl kaldırırım . .
yardımlarıızı bekliyorum
Arkadaşlar telefonum samsung c 3200 o.facebook veya m.facebook her ikisine de giremiyorum .

Yetersiz bellek diye uyarı veriyor ve sayfalar ya hiç açılmıyor yada bozuk açılıyor bu soruna bir çözüm bulabilen var mı ?
Hakkında
Hakkımda:
9321669F5D7B48729C0B8EC4CBD443C7.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 547
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 44.583 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.