Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.251
Cevap
32
Favori
374.753
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
Giriş
    762 Mesaj
    Emin değilim ama sanırım 3k hatası alan konsollardan biri bu.
    |
    |
    Ben xbox live ile cihazı kullanacağım yani jtag vb işlem yapılmayacak bir cihaz olacak. Gold live üyeliği ile ayda 2 oyunu indirebileceğimiz bir özelliği var yanılmıyorsam, bu oyunlar cihazda nereye kayıt ediliyor acaba ? Harici bir hard disk mi almak gerekiyor ?

Depolama aracı (Flash bellek vs.) kullanılıyor ama Gold ile verilenler pek dişe dokunan oyunlar değil, pişman olmayın sonra.
    |
    |
    qarakedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1)Xbox da hem hdmi hem compent takili hdmi tv ye compent kablo ses sistemine bagli yalniz xbox 2 sindende ses veriyor ben sesi sadece compent kablodan vermesini nasil ayarlarim . Amac ses cikisini değiştirmek yani.

2)xbox oynarken mesela ben tv görüntüsünü digiturk e cevirsim sonra xboxa tekrar dönünce xbox kendini resetliyor bu sorunu nasil çözerim.

2 sorunuda ps3 te yaşamıyorum ayarlarla alakali olmali ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
    AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bugun yarın xbox almayı düşünüyorum

1 (nekadar yanlış olsada) Oyunları korsan olarak oynamak
    2 Bu korsan oyunları online olarak da oynamak
    3 Xkey taktırmak fakat yeni oyunlara karşı uyumlumu değilmi güncellemeleri nasıl yapılıcağını öğrenmek
    4 Live üyeliğini Xkeyli cihazda normal konsoldan girip demi alıcam onu öğrenmek istiyorum
    5 Kullanım kolaylığı açısından sadece iso formatı içine atıp menüden oyunamı giricem

Xkeyli almayı düşünüyorum xkey hakkında bana bütün bilgi birikimini tavsiyelerini neyin nasıl oldugunu öğreticek arkadaşlar arıyorum

Siz değerli arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için
    2015 Peugeot 2008 E-Hdi Auto6R Allure CamTavan Techno Gri Anakart:Asus Croshair Hero VII X470 ///Kasa :Thermaltake View 71TG Rgb Edition /// İşlemci:Amd Ryzen 7 2700X ///İşlemci Soğutucu: Thermaltake Floe Riing 360mm Rgb Sıvı soğutma///Ekran Kartı:Asus Rog Strix Gtx 1080Tİ OC edition /// Hdd: Samsung 960 Pro 250gb M2 SSD 2 Tb Seagate Barracuda 7200rpm Corsair 240 Gb SSD Seagate 1 Tb 7200rpm Hdd///Ram: Gskill FlareX ddr4 3200mhz Cl14 dual kit///Klavye:Logitech G910 Orion Spectrum ////Mouse: Logitech G 502 spectrum /// Kulaklık:Logitech G633 Arthemis Spectrum PowerThermaltake ToughPower Grand Series Full modüler 850W rgb Psu/// monitörASus PG278QR 27'' 1ms 165hz Gsync Monitör/// Telefon Samsung S10 128gb /// Konsol Xbox360S 250 Gb kinect Xkey 500gb Hdd...///LaptopAcer V3-772g Notebook Core İ5 4200 12Gb DDR3 Ram 1 TB HDD 2 GB Nvidia GTX850 DDR5 17.3'' HD ekran Win 8.1SoğutucuZalman NC3000
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj

Hocam internette çok güzel rehberler var bu konuda, oyun nasıl atılır vs. Zaten basit birşey.

Xbox live üyeliğini normal alıyorsunuz hiçbir fark yok. Güncellemeleri oyun yapar zaten dlc leride direk indirebilirsiniz fakat dlcler ücretli ise onlarda yapacak pek birşey yok, onu satın alacaksınız.
    |
    |
    serhan83fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yoksa RGH li mı?
    Çok kararsız kaldım birinde online destek yok diğerinde online oynamak var ama güncelleme yapamıyoruz :(
    Online oynamak istiyorum aslında tavsiyelerinizi bekliyorum
    2015 Peugeot 2008 E-Hdi Auto6R Allure CamTavan Techno Gri Anakart:Asus Croshair Hero VII X470 ///Kasa :Thermaltake View 71TG Rgb Edition /// İşlemci:Amd Ryzen 7 2700X ///İşlemci Soğutucu: Thermaltake Floe Riing 360mm Rgb Sıvı soğutma///Ekran Kartı:Asus Rog Strix Gtx 1080Tİ OC edition /// Hdd: Samsung 960 Pro 250gb M2 SSD 2 Tb Seagate Barracuda 7200rpm Corsair 240 Gb SSD Seagate 1 Tb 7200rpm Hdd///Ram: Gskill FlareX ddr4 3200mhz Cl14 dual kit///Klavye:Logitech G910 Orion Spectrum ////Mouse: Logitech G 502 spectrum /// Kulaklık:Logitech G633 Arthemis Spectrum PowerThermaltake ToughPower Grand Series Full modüler 850W rgb Psu/// monitörASus PG278QR 27'' 1ms 165hz Gsync Monitör/// Telefon Samsung S10 128gb /// Konsol Xbox360S 250 Gb kinect Xkey 500gb Hdd...///LaptopAcer V3-772g Notebook Core İ5 4200 12Gb DDR3 Ram 1 TB HDD 2 GB Nvidia GTX850 DDR5 17.3'' HD ekran Win 8.1SoğutucuZalman NC3000
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serhan83fb

Arkadaşlar karar veremedim ya Xkeylimi cihaz alıyim
    Yoksa RGH li mı?
    Çok kararsız kaldım birinde online destek yok diğerinde online oynamak var ama güncelleme yapamıyoruz :(

Online oynamak gibi bir derdin varsa güncellemeleri filan düşünme kesin xkey. Olsada olur olmasa da aşamasındaysan düşünebilirsin ikisinide.
    |
    |

Yoksa RGH li mı?

Güncelleme yapamıyoruz derken ne demek istediğinizi anlamadım? Sanırım 1,5 yıldır xkey kullanıyorum ve şu anda da aktif olarak da güncellemelerle birlikte online oynayabiliyorum. Online istiyorsanız xkey alın tabii ki de.

Nothing's real until you feel.
    www.molinom.com
  • Yarbay
    2643 Mesaj
    Muhtemelen Media marktdan xbox 360 250 GB'lık olanını alacağım. Orjinal oyunu dvd rom üzerinden oynamak istemiyorum, bu dvd.yi dahili harddiske kopyalayabiliyor muyum acaba ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mext

quote:

Yoksa RGH li mı?

Güncelleme yapamıyoruz derken ne demek istediğinizi anlamadım? Sanırım 1,5 yıldır xkey kullanıyorum ve şu anda da aktif olarak da güncellemelerle birlikte online oynayabiliyorum. Online istiyorsanız xkey alın tabii ki de.

Paralı dlc leri kastetmiş sanırım arkadaş, bende şaşırmıştım.
    |
    |
  • Yarbay
    4273 Mesaj
    Takip.

|
    |

Orijinalden alıntı: Blur

Arkadaşlar DLC'leri offline olarak bulup Live bağlantısı olmadan DVD'den yükelemek mümkün mü?

Bildiğim kadarıyla mümkün değil orjinal xbox için hocam.
    |
    |
    yurt dışından oyun almak istiyorum. mariio128.com u duydum baska site varmıdır en iyisi bumudur? birde region free oyunlar her cihazda calısır değilmi? cunku cihazım pal ordaki oyunlar genelde ntsc j ve u? birde online oynamak istemek formatından dolayı turklerle oynayamam
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar ufak bir sorum olacaktı. Bende fw 2.0 sürümü var ben usb den güncelleme yapsam (fw 3.0 a) gene kopya oyun oynayabilir miyim? Oynayabiliyorsam bir sorum daha olacak: fw 2.0ken oynadığım oyunların cdleri artık çalışmayacak mı? Bir de şu verdiğiniz linkteki son güncelleme dosyası 3.0a mı ait? Yoksa 3.0dan sonra yeni bir patch çıktı mı? fw 3.0a geçtikten sonra oyun satın aldığım yerden buna göre mi oyun istemeliyim? (Mesela abi benim xbox'ım fw 3.0 ona göre güncel pes2013 ver gibi). Cevaplarsanız çok teşekkür ederim.
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    abi bendeki makina öceden çalışıyordu fakat sonradan taktıgımda makınanın sag altında tek kırmızı ısıık yanıp sonuyor acılmıyor,3k hatasıı degıl fakat dıger atalardada ekranda kod falan gelır bende ıse sankı ekranla makına arası kablo yokmus gıbı av baglantısı yok hıc bırsey gostermıyor acaba ısık hatası av kablosu bozuk old mı gelıyor,yardım edersenız sevınırım ...
    |
    |
    merhaba dostlar. bende 2011 de aldigim 4 gb slim var. lite on 1175 surucusu. ben buna fw atip oyin indirip zorrentten oynamak istiyorum. konya da cok fazla paraya atiyorlar. 1175 e fw atmayi anlatabilecek var mi ?

1175 model DVD-ROM'lara LTU Board olmadan FW atamazsınız.
    |
    |
    -Airbus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: darker2010

1175 model DVD-ROM'lara LTU Board olmadan FW atamazsınız.

kusura bakmayin biraz cahilim o dediginiz sey ne oluyor ? ne yapmam lazim ?

üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.