Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.251
Cevap
32
Favori
374.498
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
Giriş
    76 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sharpkiss

Selamlar

Dönüş için teşekkürler.

Ben ürünü almaya karar verdiğim de direkt firmanın magazasına gideceğim ve direkt yüz yüze ürün hakkında bilgi alacağım.

Teşhir de olsa bir garanti vs. veriyorlar mı onları öğreneceğim

400 oyunu da kendim seçeceğim sanırım

zaten almam daki amaç Kinetc oyunları ile kızımla keyifli vakit geçirmek :)

Hocam sistemi kendiniz toplayarak daha ucuza getirebilirsiniz.

Forumdan garantili 275 TL ye satan var.
    https://forum.donanimhaber.com/xbox-360-e-500-gb-16-ay-garanti-devam-ediyor-275-lira--129970548

Kırılmayan model ama uygun fiyatlara birçok oyun alabilirsiniz.

amazon.co.uk'de bu kullanıcı Türkiye'ye kargo yapıyor. Birkaç oyun birlikte alırsanız kargo bedeli daha uyguna geliyor.
    https://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_1?me=A137299JZ7W9FG&rh=k%3Akinect&keywords=kinect&ie=UTF8&qid=1511158177

Hatta oyunlarda kara cuma indirimleri var şimdi. 27 Kasım'a kadar devam edecek.

Kinect'i letgo'dan 165'TL ye alabilirsiniz.
    https://tr.letgo.com/tr/i/xbox-360-kinect_d1869b2a-24dd-4471-ad91-3a1bed4a9884
    |
    |

• Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Arkadaşlar xboxın sistemini hala tam çözemedim yani bazen anasayfada çıkan oyuna sonradan b akayım diyorum giriyorum oyun çıkmıyor. Yani adam akıllı şöyle baştan sona oyunları bulacağım şekilde bir yer bulamadım birde oyuna güncelleme gelince kendisi kuruyor mu? Özeldende yazabilirsiniz soracaklarım var :D
    |
    |

iki sorum olacak. Söz başka soru yok :)

1. xbox 360 arcade 60gb cihazıda HDD değiştirmek istiyorum notebook'tan söktüğüm 2,5" herhangi bir HDD'yi taksam çalışır mı ?

2. kablosuz kolun bataryasını şarj kit USB kablosu ile standart 5v 2A şarj cihazı ile şarj edebilirmiyim ?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    |
    |
    yaw abi benim bi sorum olucak benim bu xbox 360 bi sabah kalktığımda oyun açamamya başladı ben de update atayım geçer dedim update atmıyor aksine hata veriyor hiçbir şekilde oyun açmıyor bir kere yere düşmüştü ondan olabilir mi cevaplarsan beni büyük bir yükten kurtarırsın şimdiden teşekkür ederim
    |
    |

Çok güzel cihaz. Kardeşimde var ve yaklaşık 40 kadar orjinal oyunu vardı. Önümüzdeki ay yarısını isteyip 1 tb'lık hdd mi uyumlu hale getirip yükleyeceğim. Umarım bunu başarabilirim. Halen grafikler iş görüyor yani.
    |
    |
    Xbox 360 e aldım 300₺ye. Fakat eve gelince fark ettim arkadaki karekodun olduğu bölüm yırtık yani açılmış gibi duruyor. Bir insan bunu neden yapar bu kırılan model değil ki. Aklıma takıldı bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü

401ppi True Full HD IPS Plus+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 Çipset | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 13 MP 4208x3120 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 2.1MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | 4G LTE | TV - Out MHL | Android v4.1 İşletim Sistemi
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    Xbox 360 kolu ile pc'de kullanmak için satılan wireless alıcılar
    android kutular tarafından tanınıyor mu?

Kısace bu alıcıyı android box a taksam Xbox 360 kolumu kullanabilir miyim?
    |
    |

LG 50PM6900

2011 Peugeot 5008 Premium Pack 1.6HDI
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Arkadaslar elimde xbox 360 kablosuz kol var uzun bir sure icinde pil olarak birakmisim. daha sonra icini temizledim ve bir kac hafta daha kullandim. fakat bugun pil baglantilarindan birinin koptugunu gordum. bu temassizlik problemini teli yukariya dogru kaydirarak duzeltmeye calistim olmadi. bunu duzelttirebilecegim bir yer ya da bir cozum var midir?

• Çavuş
    74 Mesaj
    Arkadaslar merhaba, xbox360 slim jtag lı konsolumuz var.Usb den oyun atarken bazı oyunları sorunsuz atıyoruz, oynuyoruz sorun yok ama bazı oyunları atarken operation failed hatası alıyoruz. Tekrar atalım derken bu sefer usb içinde ki dosyalar gözükmüyor.Usb yi çıkarıp tekrardan takıyoruz yine görüyor ama yine aynı hatayı alıyoruz. Hatta usbden atmayalım direknusb den oynayalım diyoruz ama bu sefer oyun açılıyor bir kaç dakika sonra oyundan atıyor ve usb de ki dosyalar yine görünmez oluyor.Bu durumla karşılaşan oldu mu? Bir fikriniz var mı? Usb den olsa diğer oyunlarda atılmazdı diye düşünüyoruz.

Orijinalden alıntı: akeles198657

Arkadaslar merhaba, xbox360 slim jtag lı konsolumuz var.Usb den oyun atarken bazı oyunları sorunsuz atıyoruz, oynuyoruz sorun yok ama bazı oyunları atarken operation failed hatası alıyoruz. Tekrar atalım derken bu sefer usb içinde ki dosyalar gözükmüyor.Usb yi çıkarıp tekrardan takıyoruz yine görüyor ama yine aynı hatayı alıyoruz. Hatta usbden atmayalım direknusb den oynayalım diyoruz ama bu sefer oyun açılıyor bir kaç dakika sonra oyundan atıyor ve usb de ki dosyalar yine görünmez oluyor.Bu durumla karşılaşan oldu mu? Bir fikriniz var mı? Usb den olsa diğer oyunlarda atılmazdı diye düşünüyoruz.
    Sorunu bulduk kullandığımız usb ler bozukmuş başka bir usb de sorun çıkmadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: MelihBalikci

Arkadaslar elimde xbox 360 kablosuz kol var uzun bir sure icinde pil olarak birakmisim. daha sonra icini temizledim ve bir kac hafta daha kullandim. fakat bugun pil baglantilarindan birinin koptugunu gordum. bu temassizlik problemini teli yukariya dogru kaydirarak duzeltmeye calistim olmadi. bunu duzelttirebilecegim bir yer ya da bir cozum var midir?
    bende de 2.el aldigim xbox kolalrinda temassizlik oluyordu. aluminyum folyo katlayip koydum sorun cozuldu ama kapagi acamiyorum bakalim piller bitince ne yapacagim :)

|
    |

HızlıCevap