Binbaşı
28 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, sene içerisinde yargı reformu paketinde bahsedilen hukuk fakültelerinin taban sıralamalarının 190K dan 100k ya çekilmesi bu sene gerçekleşir mi sizce ? Ortada sadece haber sitelerinde dolaşan bilgiler var. Yök den bir açıklama ben göremedim. Ayrıca kılavuzların yayımlandığı ve taban baraj sıralamaların belli olduğu halde değişim gerçekleşir mi sizce ?
Yök atlasın ne zaman güncelleneceğini bilen var mı ?
Havacılık Yönetimi kazanan dostlarım var mı forumda ?
KPSS AÇIKLANDI !!
Merhaba arkadaşlar, Geçen sene tm 36.158 den kapatan bölüm gelir mi ? Sıralamam 41.003, bölüm tam burslu olduğu için kontenjan 4 kişi.
Selam arkadaşlar, hatırlayanlar varsa sınavın ertelenmesi yüzünden 26 haziran gidişli İngiltere biletim yanmıştı. Şimdi eylül ayı için yeni bir bilet buldum ama elim varmıyor almaya yine denk gelecek bir şey diye. Sizce ne zaman olur kayıtlar ?
Tyt 68
Ayt 47
Obp 88.

Aslında senenin başından beri istediğim bölüm 85k dan kapatan Eskişehir Anadolu Havacılık Yönetimi. Bu netlerle kesin geleceğini düşünüyorum. Fakat sizce çitayı biraz daha yükseltip hukuğun geleceğini felan düşünen var mı ? Teşekkürler.
Kesinlile sınava en yakın denemeyi çıkartmışlar. Özellikle de matematik adına konuşursak.
Dün 1. tyt yi, bugün de 5. tyt yi çözdüm aradakileri atladım. 1. Tyt 79 net, 5. tyt 74 net. Normalde netlerim 60-75 arasında gidip geliyor.

Türkçe basit geldi açıkcası. Sosyal de yorum ağırlıklıydı. Matematikte ilk sorular ösym tarzıydı ancak problemler ygs tarzıydı paragraf içerikli. Fende de aşırı kasmamışlar iyiydi.

Benden başka çözen var mı bu tyt setini ? Sonuçları dikkate alınmalı mı yoksa kolay olduğu için netler yüksek çıkabilir mi dersiniz ?

Not: TM'yim.
Tyt 65-75 aralığında geliyor.

Türkçe: 30-32+
Sosyal: 15+
Mat: 20-22+
Fen:5+

Edb: 32+
Mat2:10-12+

Obp 88. Ne dersiniz arkadaşlar ? Tm 85k rahat gelir mi ? Ya da kaç sıralama gelebilir ? Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Havacılık Fotoğrafcılığı
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Xbox Live GamerTag
Yigit Cicekci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.277
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 232.287 (Bu ay: 1.376)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 716 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.