Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sorunum var yardım edecek varmı ? Sorum şu ki ; benim olucak olan xbox 360 rgh .ben buna harici diskten nasıl oyun atabilirim dahili hafızasına harici diski fat32 yapmak zorunlu mudur ? vede bu oyunları nasıl kurabilirim yani ps3 deki multiman programı bunda hangi program bu işlevi yapar. yardım !!
  • evet açar @Kubat1910

driverlarını kurarsan tanır @Sercan Ç.

fat 32 yapman gerekir.birkaç yolu var.usbden atmak dvdden kopyalamak gibi ikisi ile alakalı da bolca tutorial var internette.multimanı bilmiyorum ancak iso2god ,exiso,horizon gibi uygulamalar bu işi yapıyor. @dogukan713

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel düşnmüssün teşekkür ederiz.
  • Makinem ntsc-u kırdırmak istiyorum sorun çıkar mı rgh fw jtag hangisini seçeyim arada gold alıp multi keyfini tatmak istiyorum ve kaça patlar alıntı yaparsanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese iyi günler bugün bir rgh xbox 360 elite aldım. Lg LA660S marka bir televizyonum var ama hdmı bağlayınca sinyal yok diyor sürekli bunun çözümü nedir bilen biri yazsın lütfen
  • arkadaslar xbox360 slım 250 gb var logitecf310 gamepad buna baglanırmı
  • arkadaslar xbox ımda görüntü gitti...Aldığım yeri aradım HDMI değiştir düzelir dediler...gerçektende farklı bir kablo taktım görüntü geldi...eski kabloyu digiturk e taktım orada sorun olmadı...ertesi gün xbox ta görüntü gene kayboldu hiç yok...2 farklı HDMI takmama rağmen gene çözüm bulamadım...bu sorunla karşılaşan çözüm bulan var mı acaba?
    xbox ım jtag li...
  • s.a ben xbox 360 aldım 2 ay önce jtag li gittiğim yere sorduğumda orjinale döndürebilirmiyiz diye sordum güncelleyince direk orjinale döner dedi takılan chip etkisiz kalır dedi bu doğru mu bi bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAhmet35458

s.a ben xbox 360 aldım 2 ay önce jtag li gittiğim yere sorduğumda orjinale döndürebilirmiyiz diye sordum güncelleyince direk orjinale döner dedi takılan chip etkisiz kalır dedi bu doğru mu bi bilginiz var mı ?

hahaha nereye yaptırdıysan adam bu işten anlamıyor demek jtag xbox360'ın anakartına çip takılarak yapılıyor ne alakası varmış şurası doğru normalde usbyee atıp güncelleme direk yaparsan gider ama yazılımsal olarak sonucunda anakarta işlem yaptırılıyor ve online bağlansan bile ban sebebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 17 Ağustos 2014; 17:12:55 >
  • merhaba fw 3.0 lı cihazda online oynamak için ne yapmak lazım live bağlanmaya çalıştığımda güncellesin mi diye soruyor,
    bende fw gider diye güncelleyemiyorum.
    bunu nasıl çözeriz?
    usb den mi atmamız gerekiyor yazılımı fw gitmemesi için acil yardım lütfenç
  • arkadaşlar xbox 360 slim makinam hiçbir girişe çıkışa yanıt vermiyor. scart hdmı vga hepsini denedim kinect gamepad hiçbirini makinaya tanıtamadım görğntğde alamadım. makina açılıyor yeşil ışığı yanıyor yada gamepadden makinayı açabiliyorum ama kesinlikle başka birşey ypmıyor kırmızı ışığıda hiç yanmadı. anakartmı yandı acaba yada nedir çözümü. anakart yanarsa garantiye girermi daha 5 aylık makina
  • Arkadaşlar xbox 360 dada ps3 gibi böyle tam kapsamlı format atılabiliyor mu ?? Xbox da format seçenekleri neler nerede yapılıyor
  • arkadaşlar çok acil bir sorum war. indirdiğim oyunu yüklüyorum. ancak "oyun başlatılamadı" oyunu yeniden indirin tarzı uyarı veriyor.

daha önce de bir çok oyun yükledim ama son 2 oyundur bu uyarıyı weriyor.

yardımcı olabilir misiniz?
  • arkadaşlar lütfen yardım edin. evde konsola fw yapmayı düşünüyorum. yardımcı olur musunuz lütfen. Dışarıda fiyat sordugumda bana 125 tl dediler.
  • Merhabalar, uzun zamandır yeni oyun almıyordum, şimdi Fifa 15 ile COD Ghosts aldım. CoD çalıştı ancak Fifa15 de okuyamadı, cihaz fwli , bilenler yardımcı olabilirmi fifanın çalışmaması fw kaynaklı mı yeni fw mi yaptıtmam lazım yoksa cd mi bozuk ona göre değiştireceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jtaglı x box360ım var oyun atmak istiyorum hdd ye ama freestyle programına basınca açılmıyor ana menüye dönüyor nedeni nedir acaba
  • 3G bağlantım ile bir oyun demosu indirmem gerek. Malum kota problem ve bağlantı pahalı.

Bu yüzden olası bağlantı kesilmesi durumunda indirme yarıda kalır mı ya da xbox'ı kapatıp daha sonra yeniden açtığımda kaldığı yerden otomatik indirmeye devam eder mi?

İndirmeye başlamadan önce yanıttan emin olmam gerek :)
  • Merhaba arkadaşlar,

Xbox konusuna çok yabancıyım. Arkadaşım sıfır aldığı Xbox ı satıyor. Xbox 360 elite 120 gb. 2 orijinal kol var. Fw 3.0 mış. Bildiklerim bu kadar.

Fiyatı bana 400 tl bu fiyat normal mi?

Bu cihazla yeni çıkan ve çıkacak oyunları oynayabilir miyim? FİFA 15 ve pes 15 önemli :)

Acil cevap yazabilirseniz cihazı alacağım.

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplayacak kimse yok galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordan83

Cevaplayacak kimse yok galiba

Şöyle söyleyeyim elimde xbox 360 Elite var jtağlı içine fifa 15 attım oynuyorum pes 15 demo attım oynuyorum gta 5 falan tüm oyunlar sınırsız olarak oynuyorum arkadaşının verdiği fiyat iyi gibi geldi bana ben 500 gb çift gamepad içinde 55 adet oyunlar 1000 tl ye almıştım
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.