Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.253
Cevap
31
Favori
393.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben xox 360 alıcam ilk defa ve forumda bu konun ilk 10 sayfasını okudum onlar 2008 tarihli şeylerdi,Şimdi üzerinden 6 yıl geçti ve belki bu soruları binlercekez kez sormuşlardır ama yinede yardımcı olursanız sevinirm
    1-xboxların ömrü 6-7 ay mı ayrıca en son çıkan sürümlerde haylen 3kırmızı ışık sorunu devam ediyor mu
    2-Ben xbox slim model alıcam bunlarda daha az 3k oluyormuş bu doğru mu
    3-Ve biraz piyasayı dolaştım özellikle yazıcıoğlu tarafına baktım burada bir yer bana peşin 600 liraya 25 kopya oyunlu xbox 360 satacabilceğini söyledi bu uygun mu.Şu an xboxların fiyatlarının aralığı nedir.Ayrıca doğubank ve tahtakaleyede bakıcam sizce nereden almalıyım.Buralardan alırken şundan korkuyorum mağaza olmadığı içinn garanti konusuunda endişelerim var ama buralar daha uygun sizce buralardan mı almalıyım(Yani beni kandırmayacak güvenilir yerler nerelerde ve ilk defa xbox alırken başına bü tür olay gelenler var mı )
    4-Son olarakda şunu sorucam ps3 ler için haylen kırılkmadımı korsan oyunlar için birde ps3 multıplayer ücretsizmiş bu doğru mu ve xbox live gold üyelik ücreti nedir

• Eline sağlık tek kelimeyle muhteşem olmuş yeni Xbox alacak arkadaşların aklında bu konudan sonra soru kalacağını düşünmüyorum muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky_walker senin bu konuyla ilgili ilk yazını okudum ama o baya eski acaba xbox 360 la ilgili yeni bir yazı yazabilcen mi çünkü xbox 360 2005de çıkmış ve 9 yıl geçmiş ,bir sürü yeni özellilk gelmiştir mutlaka bunu yaparsan süper olur.Ancak ben sorularım sana tekrar sormak istiyorum bu sorular yüzlerce kez sorulmuş olabilir ancak cevaplarsan çok iyi olur
    Arkadaşlar ben xox 360 alıcam ilk defa ve forumda bu konun ilk 10 sayfasını okudum onlar 2008 tarihli şeylerdi,Şimdi üzerinden 6 yıl geçti ve belki bu soruları binlercekez kez sormuşlardır ama yinede yardımcı olursanız sevinirm
    1-xboxların ömrü 6-7 ay mı ayrıca en son çıkan sürümlerde haylen 3kırmızı ışık sorunu devam ediyor mu
    2-Ben xbox slim model alıcam bunlarda daha az 3k oluyormuş bu doğru mu
    3-Ve biraz piyasayı dolaştım özellikle yazıcıoğlu tarafına baktım burada bir yer bana peşin 600 liraya 25 kopya oyunlu xbox 360 satacabilceğini söyledi bu uygun mu.Şu an xboxların fiyatlarının aralığı nedir.Ayrıca doğubank ve tahtakaleyede bakıcam sizce nereden almalıyım.Buralardan alırken şundan korkuyorum mağaza olmadığı içinn garanti konusuunda endişelerim var ama buralar daha uygun sizce buralardan mı almalıyım(Yani beni kandırmayacak güvenilir yerler nerelerde ve ilk defa xbox alırken başına bü tür olay gelenler var mı )
    4-Ayrıca şunu sorucam ps3 ler için haylen kırılkmadımı korsan oyunlar için birde ps3 multıplayer ücretsizmiş bu doğru mu ve xbox live gold üyelik ücreti nedir
    Paylaş
    5-VE xbox ın hangi kırılma yöntemiyle alım fw mi xkey mi yoksa jtag mı bunların avantaj ve dezavantajları nedir .Ben hem korsan oyun oynayıp hemde livedan banlanana kadar multiplayer oyun oynamak istiyorum hangisi bana uygundur son olarakda oyun hangi kırma olayında daha hızlı açılıyor ve yükleniyor ayrıca xbox360 ı daima uptade etmek mi gerekir(fw yi güncellemek mi lazım .Ayrıca hiç güncellemme yapılmadan oyunlar oynanabilir mi
    Şimdiden teşekkürler

• İyi akşamlar

Benim sizleri 1 kaç sorum olacak.Ben bundan 6 ay önce televizyonla birlikte bir tane xbox 360 aldım ev aldıgımda düne kadar açmadım ve dün xbox ma xkey taktırdım ve güzel oldu orada oyunu oynadım ve begendim sonra eve geldiğimde ghost açım dedim oyun açarken benden bu oyunu oynmanıx için güncelleme yapmanız gerekmektedir dedi bende yaptım yanlıslıkla iptal ettim ve ekranım da System update stopped diye bir yazı geldi ve birde kod geldi bundan sonra ne yaptıysam xbox açtığımda hep aynı ekran gelmeye başladı ve bir türlü gitmedi ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevirim
  • merhaba, ixtreme fw'li bir cihaz edindim kendime. tam ihtiyacım olan bilgiyi bir türlü bulamadım. sorum şu: oyun yazdırmak için kesinlikle lite-on dvd yazıcıya ihtiyacım var mı, yok mu? 10'lu dvd almadan önce bu sorunun cevabını öğrenmeliyim. eğer gerekecekse çünkü, direkt xkey yaptırmaya götüreceğim cihazı. şimdiden teşekkür ediyorum.

• avsarms kullanıcısına yanıt
    Evet dostum, Yeni çıkan oyunların çoğu xdg3 formatlı. Bu formatı sadece fw 3 sürüm ve lite on driver lar ile aşabiliyorsun. Xkey en mantıklısı ama, bu sefer de oyunların dlc denilen packlerini, update lerini yapamıyorsun. @avsarms
  • Arkadaşlar benim de bir problemim var xbox 360 ile ilgili, Rgh li bir cihazım var, 4 gb lık. çip işleminden sonra bütün freestyle, dashlaunch gibi rgh ile alakalı dosyaları 2 tb lık harddisk imde. Her şey gayet güzel giderken, 3-4 gündür Gta V yüklemeye çalışıyorum. Youtube da belirtilen yollardan başka türlü de yüklenmiyor zaten... Horizonla Concent dosyalarımı atmaya çalıştığımda Yetersiz alan uyarısı alıyorum. Hakikaten de xbox üzerinde de, horizon da da sadece 2,5 gb görünüyor koskoca 2tb lık harddisk in save kısmısı. Normalde bunun 16 gb, veya 32 gb olması gerekiyorken neden 2 gb, ve Bu alanı nasıl genişletebilirim arkadaşlar. 360 ustalarından Acil yardım lütfen.
  • Ikinci el bir xbox 360 almak istiyorum. Amacım Online oynamak. Genelde fifa pes gibi futbol oyunları oynarım. Ama xbox almışken Halo serisine de bir göz atarım. Size bir kaç konuda danışmak istiyorum.

Slim, elite, arcade... gibi modeller var. Hangisini neden tercih etmeliyim?
    Fw li cihazlar orjinale dönüyor mu? Dönüyorsa maliyeti nedir?

Şimdiden teşekkürler. Keyifli forumlar herkese...

• Merhaba xbox 360 hard disk yok ve 190 tl 2.el iyi midir sizce bir sorun olurmu alsam?
  • Merhaba xbox 360 hard disk yok ve 190 tl 2.el iyi midir sizce bir sorun olurmu alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozn23

Merhaba xbox 360 hard disk yok ve 190 tl 2.el iyi midir sizce bir sorun olurmu alsam?

3k vermeyen bir model ise fena değil ama başka sorunu da olabilir tabi incelemen gerekiyor.
  • PureMusic kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-xbox-360-konsol-2-oyun-kolu-ve-aksesuarlar-161719507/detay

Böyle göstersem acaba nedir iş görürmü?
  • Emin değilim ama sanırım 3k hatası alan konsollardan biri bu.
  • Xbox 360 almak istiyorum, bir şey sormak istiyorum.
    Ben xbox live ile cihazı kullanacağım yani jtag vb işlem yapılmayacak bir cihaz olacak. Gold live üyeliği ile ayda 2 oyunu indirebileceğimiz bir özelliği var yanılmıyorsam, bu oyunlar cihazda nereye kayıt ediliyor acaba ? Harici bir hard disk mi almak gerekiyor ?
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Depolama aracı (Flash bellek vs.) kullanılıyor ama Gold ile verilenler pek dişe dokunan oyunlar değil, pişman olmayın sonra.
  • Arkadaslar xbox ile ilgili birde ben sorunumu dile getiriyim.

1)Xbox da hem hdmi hem compent takili hdmi tv ye compent kablo ses sistemine bagli yalniz xbox 2 sindende ses veriyor ben sesi sadece compent kablodan vermesini nasil ayarlarim . Amac ses cikisini değiştirmek yani.

2)xbox oynarken mesela ben tv görüntüsünü digiturk e cevirsim sonra xboxa tekrar dönünce xbox kendini resetliyor bu sorunu nasil çözerim.

2 sorunuda ps3 te yaşamıyorum ayarlarla alakali olmali ?

• Merhaba Arkadaşlar;
    Bugun yarın xbox almayı düşünüyorum

1 (nekadar yanlış olsada) Oyunları korsan olarak oynamak
    2 Bu korsan oyunları online olarak da oynamak
    3 Xkey taktırmak fakat yeni oyunlara karşı uyumlumu değilmi güncellemeleri nasıl yapılıcağını öğrenmek
    4 Live üyeliğini Xkeyli cihazda normal konsoldan girip demi alıcam onu öğrenmek istiyorum
    5 Kullanım kolaylığı açısından sadece iso formatı içine atıp menüden oyunamı giricem

Xkeyli almayı düşünüyorum xkey hakkında bana bütün bilgi birikimini tavsiyelerini neyin nasıl oldugunu öğreticek arkadaşlar arıyorum

Siz değerli arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için
  • serhan83fb kullanıcısına yanıt
    Hocam internette çok güzel rehberler var bu konuda, oyun nasıl atılır vs. Zaten basit birşey.

Xbox live üyeliğini normal alıyorsunuz hiçbir fark yok. Güncellemeleri oyun yapar zaten dlc leride direk indirebilirsiniz fakat dlcler ücretli ise onlarda yapacak pek birşey yok, onu satın alacaksınız.
  • Arkadaşlar karar veremedim ya Xkeylimi cihaz alıyim
    Yoksa RGH li mı?
    Çok kararsız kaldım birinde online destek yok diğerinde online oynamak var ama güncelleme yapamıyoruz :(
    Online oynamak istiyorum aslında tavsiyelerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.