Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesut_2012

Arkadaşlar XBOX360 ımla oyun oynarken konsol birden kapandı ve şuan açılmıyor adaptör fişte takılı iken adaptör ışığı turuncu. Konsolun power tuşuna basıyorum 1-2 saniye yeşil yandıktan sonra ışık kırmızıya dönüyor. Bu neden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim...

akım korumalı prizler var onlardan al, banada oluyordu düzeldi
  • XBOX 360 Slim yurtdışından alınan oyunları çalıştırır mı? eBay gibi sitelerden oyun getirirken sıkıntı çıkar mı?
  • merhaba arkadaşlar;

sık sorulan sorular kısmını okudum orada super elite versiyonu hakkında bir bilgi göremediğim için soruyorum.

aşağıda linkini verdiğim ürünü bir spotçuda buldum. ama 3k sorunu varmı yokmu bilemediğim için sizlere sorma ihtiyacı duydum.

http://www.jrlinton.co.uk/gaming-c42/consoles-c44/xbox-360-super-elite-limited-edition-250gb-hdd-with-forza-motorsport-3-2x-wireless-controllers-uk-pal-52v-000255-p1334

bu versiyon yeni versiyopnlardanmı? yoksa sorunlu versiyonlardan mı?

ilginiz için teşekkür ederim

• iso2god ile dönüştürdüm, ama yine isolu oldu.. direkt böyle atarsak çalışır mı acaba oyunlar?
  • Amazon, eBay, ShopTo.net, Play-Asia dışında uygun fiyata oyun bulabileceğim siteler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IdeaBulb

XBOX 360 Slim yurtdışından alınan oyunları çalıştırır mı? eBay gibi sitelerden oyun getirirken sıkıntı çıkar mı?

Türkiye'de Pal özellikli oyunlar oynanabilir. Yurtdışından alacağınız oyunlar da buna dikkat etmelisiniz. NTSC-U olanlardan aldınız mı çalışmaz, uyarı verir. Kimi oyunlar da bölge sınırı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

quote:

XBOX 360 Slim yurtdışından alınan oyunları çalıştırır mı? eBay gibi sitelerden oyun getirirken sıkıntı çıkar mı?

Türkiye'de Pal özellikli oyunlar oynanabilir. Yurtdışından alacağınız oyunlar da buna dikkat etmelisiniz. NTSC-U olanlardan aldınız mı çalışmaz, uyarı verir. Kimi oyunlar da bölge sınırı var.

Teşekkürler. ebay.co.uk adresindeki PAL oyunlar Türkiye için de geçerli değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. ebay.co.uk adresindeki PAL oyunlar Türkiye için de geçerli değil mi?

Geçerli. Türkiye Pal bölgesindedir abi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geçerli. Türkiye Pal bölgesindedir abi.

Sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeaBulb -- 25 Aralık 2013; 18:41:23 >

• merhaba arkadaşlar bende xbox 360 slim + kinect var istanbuldan getirttim içinde 40 tane filan oyun var kopya oynayabiliyorum ama güncelleme yüklediğim zaman hata veriyor jtaglı galiba onu düzeltip orjinal oyunları güncel bir şekilde live dan oynama şansım varmı
  • Merhabalar 4gb hdd li bir xbox360 slim modelim var.

Şimdilik 16 gb lık bir usb takarak birazcık durumu kotardım ama biliyorumki yetmeyecek.

Acaba notebookdan çıkan hdd leri takabiliyormuyuz? Yada takmak için uygun olan hdd lerin belli bir kıstası varmı ?

Şimdiden teşekkürler.
  • uk hesap kullaniyorum.halo reach in demosunu indiremiyorum.yine bu içerik bölgenizde yok gibi bir uyari veriyor.aynisi call of duty de de oldu.tamam cod neysede halo gibi bir oyunda bunu vermesi saçma degilmi?

1.bu oyunları illa cd alipmi oynmam gerek?
    2.uk hesap açtığm için mecbur vpn kullanmak zorundamiyım? bölge kodu pal olanlarda vpn e gerek yok diye biliyorum? doğrumudur?
    3.market placedeki içerikler region free değilmi? neden reach ve cod da kilitli?

arkadaşlar yanıtlarınıza göre gold üyeliğimi başlatıcam yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 10 Ocak 2014; 22:21:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godofcrazyy

merhaba arkadaşlar bende xbox 360 slim + kinect var istanbuldan getirttim içinde 40 tane filan oyun var kopya oynayabiliyorum ama güncelleme yüklediğim zaman hata veriyor jtaglı galiba onu düzeltip orjinal oyunları güncel bir şekilde live dan oynama şansım varmı
    @godofcrazyy

Jtaglı ise live'a girme şansı yok. Sadece jtag lılar ile aralarında oynanabiliyor diye biliyorum. Araştırmanız lazım.

@jarkaman

Western Digital HDD ler yapılacak işlemler ile kullanılabiliyor diye biliyorum. Ama kutu almanız gerekebilir. Bu işlemi daha önce yapmadım ama mantıken xbox hdd si olarak geçen hdd lerin içinden de 2,5 inch hdd çıktığı için destekleyen hdd leri formatlama ile kullanılabilir.

LİNK Bu linkte anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 9 Ocak 2014; 17:00:29 >

• merhaba,
    az önce xbox 360 ı paketten açıp kurulum yaptım.ilk ayarlarda türkçe ve türkiye olarak bölgeyi seçtim.
    henüz live a bağlanmadım.herkesin bahsettiği konu var onu anlamadım.hesabı amerika veya ingiltere mi seçmemiz gerekiyor?türkiye hesabı var mı ? varsa bunu kullanmamızın ne gibi dezavantajı var?
    bir de 3 ayda bir bölge değiştirebiliyormuşuz galiba.bu bölge seçimi live hesabı ile alakalı değilmi? yoksa ilk kurulumda cihaz için ben bölgemi belirtmiştim onun bir zararı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mext

@godofcrazyy

Jtaglı ise live'a girme şansı yok. Sadece jtag lılar ile aralarında oynanabiliyor diye biliyorum. Araştırmanız lazım.

@jarkaman

Western Digital HDD ler yapılacak işlemler ile kullanılabiliyor diye biliyorum. Ama kutu almanız gerekebilir. Bu işlemi daha önce yapmadım ama mantıken xbox hdd si olarak geçen hdd lerin içinden de 2,5 inch hdd çıktığı için destekleyen hdd leri formatlama ile kullanılabilir.

Teşekkürler hdd kılıfını internetten satın aldım 1-2 güne gelir verdiğin linki inceleyeceğim... İlgin için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

quote:

Orijinalden alıntı: Mext

@godofcrazyy

@jarkaman

Teşekkürler hdd kılıfını internetten satın aldım 1-2 güne gelir verdiğin linki inceleyeceğim... İlgin için teşekkürler

tekrar merhabalar .

Kutusunuda takdım ama malesef hdd yi görmüyor daha önce yapılması gereken bir işlem varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bersan1

Ben Xbox 360 Slim Pal sahibiyim.Nerede kırdırayım?

Not: yan sanayi ve orjinal diye ayrılıyorsa orjinal olmalı.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam bana da lazım, kırdırdınız mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

uk hesap kullaniyorum.halo reach in demosunu indiremiyorum.yine bu içerik bölgenizde yok gibi bir uyari veriyor.aynisi call of duty de de oldu.tamam cod neysede halo gibi bir oyunda bunu vermesi saçma degilmi?

1.bu oyunları illa cd alipmi oynmam gerek?
    2.uk hesap açtığm için mecbur vpn kullanmak zorundamiyım? bölge kodu pal olanlarda vpn e gerek yok diye biliyorum? doğrumudur?
    3.market placedeki içerikler region free değilmi? neden reach ve cod da kilitli?

arkadaşlar yanıtlarınıza göre gold üyeliğimi başlatıcam yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar şu 3 soru için yardımlarınızı bekliyorum

• benimde bilginize ihtiyacım var arkadaşlar
    bir dostum xbox360 almış ve yanında da kontorland'ın direksiyon setini vermişler.kutusunun üzerinde de xbox360 için uyumlu olduğu yazıyor ama internet'de de araştırmama rağmen bir türlü bağlantısını yapamadık alete bu iş nasıl olacak.bilgi verirseniz sevinirim
  • Arkadaşlar bakmadığım yer kalmadı ancak sorunun sebebini veya çözümünü hiçbir yerden bulamadım.
    Cihazım jtag li kahraman konsoldan alınma 250gb slim modeli. Güncelleme yapma esnasında tam sona yaklaşırken 4099-40A3-1601-0300-C800-0036 hatasını veriyor, güncelleme işlenemiyor yazıyor.
    Bu sorunun çözümünü bilen veya aynı hatayı alan var mı acaba?
    Yardımcı olabilecek olursa çok minnettar kalırım.
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.