Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2. el bir temiz xbox almayı düşünüyorum

cihaz 4 gb LT +3.0 modeli dvd ile oyun oynanıyor fw li slim

şimdi ben bu cihaza hdd takıp torrent den indirdiklerimi atıp oynanabilir mi ?
  • bir uzmanlık sorusu sorim.

xbox 360'ım var. firmware normal gırmadım. ilaçlı oyunları bu makina da oynayabilir miyim.?
  • xbox üstadları bir yardımcı olabilirmi? forumlara bakındım ancak bunaldım bu gün xbox 360 4gb xkey li 500gb hdd ile birlikte geldi fakat bir türlü oyunları açamıyorum. uygulamalarım kısmından müzik çalara girdiğimde hdd yi görebiliyorum birde izlediğim videolarda xkeyin ekranı oluyor sanırım hdd bu ekrana takılıyor. ancak kutudan bu ekran çıkmadı
  • bu soruyu başka bir konuda sormuştum cevap alamadım bilen varsa burdan yardımcı olabilir mi.

gta V red dead redemption ve bir kaç ps3 oyunu için konsol almaya karar verdim. önceligim ps 3 de idi fakat sonra dan orjinal oyuna para yetmeyecegini anladıgımdan xbox a bakmaya karar verdim konsol olayı hakkında hiç bir bilgim yok jtag muhabbetleri felan nedir, birde mesela ben gta 5 i şuanki kırık xbox 360 larla oynayabilirmiyim. ayrıcahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-jtag-xbox360-250gb-pal-sifir-pluskinect-plus40-oyun-plus2-yil-garanti-plushdmi-138001389/detay/ şu makina iymidir. birde kahraman elektronikden veya world pc den daha önce alışveriş yapan varmı, adamlar 3k ya bile garanti veriyorlar sizce güvenilirmidir bu firmalar.

bide ilanda hem korsan hem orjinal oyun oynanır denmiş bu dogru mu. bir de live dan ban yersem bana ne gibi bi sıkıntı çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk5361

bu soruyu başka bir konuda sormuştum cevap alamadım bilen varsa burdan yardımcı olabilir mi.

gta V red dead redemption ve bir kaç ps3 oyunu için konsol almaya karar verdim. önceligim ps 3 de idi fakat sonra dan orjinal oyuna para yetmeyecegini anladıgımdan xbox a bakmaya karar verdim konsol olayı hakkında hiç bir bilgim yok jtag muhabbetleri felan nedir, birde mesela ben gta 5 i şuanki kırık xbox 360 larla oynayabilirmiyim. ayrıcahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-jtag-xbox360-250gb-pal-sifir-pluskinect-plus40-oyun-plus2-yil-garanti-plushdmi-138001389/detay/ şu makina iymidir. birde kahraman elektronikden veya world pc den daha önce alışveriş yapan varmı, adamlar 3k ya bile garanti veriyorlar sizce güvenilirmidir bu firmalar.

bide ilanda hem korsan hem orjinal oyun oynanır denmiş bu dogru mu. bir de live dan ban yersem bana ne gibi bi sıkıntı çıkar.

jtag ile hem orjinal hem de sahte oyun oynayabilirsin. ben oynayabiliyorum.

kahraman elektronik iyidir. yardımcı olurlar. ben taslak elektronikten aldım. memnunum

ban yersen bir daha giremezsin online olayına onun dışında da birşey olmaz.

• arkadaşlar merhaba,

benim bir offline ve bir live olarak kullandığım iki hesabım var.
    bu iki hesabı birleştirme veya ofline olanı live'a yada live olanı offline olan ile birleştirme, taşıma şansım var mı?
  • Merhaba arkadaşlar bende Xbox 360 4gb alıcam gta 5 oynucam fakat 4gb da oynuyamazsın felan dediler bu doğrumu ? birde oyunun datasını atmazsak oyun oynarken kasıyormu ? cevap verirseniz çok sevinirim iyi günler.
  • sindem09 S kullanıcısına yanıt
    peki ben orjinal aldıgım oyunlarla live a girip multi oynasam ama korsan da kullansam banlanırmıyım.
  • Dün cihaza Fw3.0 yuklettim. Lakin artık oyunları HDD'ye kursam bile DVD'den okumaya devam ediyor

Oyun keyfim yarım kaldı disk gürültüsünden Normal midir? Çözümü var mı!?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Dün cihaza Fw3.0 yuklettim. Lakin artık oyunları HDD'ye kursam bile DVD'den okumaya devam ediyor

Normal değil tabii ki de nasıl oluyor ki ? Yüklenmemiş gibi ses mi çıkarıyor dvd ? Tekrar yüklemek, harddiski çıkartıp takmak gibi saçma çözümler aklıma geliyor ama çok garip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mext

quote:

Dün cihaza Fw3.0 yuklettim. Lakin artık oyunları HDD'ye kursam bile DVD'den okumaya devam ediyor

Normal değil tabii ki de nasıl oluyor ki ? Yüklenmemiş gibi ses mi çıkarıyor dvd ? Tekrar yüklemek, harddiski çıkartıp takmak gibi saçma çözümler aklıma geliyor ama çok garip...

Liteon dvd ile yazilmadigi icindir dienler var

• quote:

quote:

quote:

merhaba dün xbox 360 aldım ama online nasıl oynayacağım bilmiyorum oyunlarım kopya ve fw 3.0 var xboxta nasıl olacak nasıl üye olacağım anlatırsanız çok iyi olur fw bozulurmu birde makineyi bağlayınca

• quote:

quote:

quote:

O olay daha farklı. Öyle olsaydı oyun ya oynanmazdı dvd yi temizle gibi hatalar verirdi ya da hdd ye yüklerken hata verirdi. İki şekilde de sorunsuz olup, yüklendiği hâlde dvd den ses gelmesi garip.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O olay daha farklı. Öyle olsaydı oyun ya oynanmazdı dvd yi temizle gibi hatalar verirdi ya da hdd ye yüklerken hata verirdi. İki şekilde de sorunsuz olup, yüklendiği hâlde dvd den ses gelmesi garip.

işi bilenler öyle diyor kardesim....

Ben de dogrulugunu teyid etmek için yazdım ama cevap veren yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezer Cinoglu

Arkadaşlar

GTA V ve her nevi oyunu oynamak için xbox almak istiyorum. En sorunsuz sürümü hangisidir ? 100 - 200 TL için sonradan pişman olmayalım.

slim 250gb
  • quote:

Arkadaşlar bugün yarın alacağım xbox'ı sizce en uygun fiyata nereden alabilirim ? Nakit veya kredi kartıyla ?

istanbulda bir sürü yer var. ben taslak elektronikten aldım. kahraman elektronik te iyi. fiyat üç aşağı beş yukarı hep aynı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sindem09

quote:

Arkadaşlar bugün yarın alacağım xbox'ı sizce en uygun fiyata nereden alabilirim ? Nakit veya kredi kartıyla ?

istanbulda bir sürü yer var. ben taslak elektronikten aldım. kahraman elektronik te iyi. fiyat üç aşağı beş yukarı hep aynı

Hocam bu 3 kırmızı ışık için sonradan üretilen seri hangisidir ? sorun çıkarmasın istiyorum. Xbox 250 Gb gta IV ve live için 1000 TL ayırdım.

walla slim kasalar 3k problemi çıkarmıyor diye biliyorum.

• Merhaba arkadaşlar forumda ve google de baya bi arattım ama bir türlü sağlıklı bilgiye ulaşamadım. Gold dan xbox 360 aldım. İlk kurulum yapılmış sanırım ilk kurulum yazısı silik görünüyor. ayrıca aile şifresi de oluşturulmuş. o yüzden açamıyorum bilmediğim için. Fabrika ayarlarına nasıl dönebilirim. Döndüğümde içindeki oyunlar gider mi. Aile şifresi düzelir mi. Bana yardımcı olacak uzman arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.
  • quote:

hepsiburada TIKLAYIN

Arkadaşlar sizce hepsiburada daki bu paket nasıl ? Alınır mı ? bunun yerine sadece slim 250 gb 1 senelik üyelik ve oyun mu almalıyım ?

Evet, gayet iyi alinir.

• beyler daha önce xbox kullanmadım ps kullanmıslıgım var pek fazla bilgim yok xboxda, intertetten indirimde sıfır 4gb xbox 360 buldum fiyatı 489 lira 1 Kinect Port bağlanabilir ama kutunun içinde kinect port yok sizce fiyatı nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.