Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi sorum olcak. benim makinam 3 kırmızı gördü de şimdi tamire verdim ve gelmesini bekliyorum. arkadaşlar acaba bütün 3 kırmızıların tamiri varmıdır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur

arkadaşlar bi sorum olcak. benim makinam 3 kırmızı gördü de şimdi tamire verdim ve gelmesini bekliyorum. arkadaşlar acaba bütün 3 kırmızıların tamiri varmıdır??

Hayır tamiri yok.Hata kodu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Evet Xbox' ım NTSC. İşin kötüsü Ankara' da RGB kablo satan yok gibi. Gibi çünkü satan da pahalı satıyor.

Tv'lerde görüntü ayarlarında PAL ayarı olması lazım bakmışsındır ama buna dikkat ettinmi ?

Evet baktım kardeşim de malesef yok ya. Chetacı' nın da dediği gibi 25 tl fiyat çekiyorlar maliyeti 8 tl lik ürün için. Bakalım bir şekilde bulucam artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Kenji

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Resimdeki alttaki 6 kanallı kabloları

Bu resimdeki sistemimde 5+1 olan 6 lı yere bağlayınca nasıl 1 ses akışına sahip olurum ?

2333SW monitörüm için ayriyeten HDMI < DVI dönüştürücü kablo düşünüyordum.

Eksik 1 nokta varmı düşündüğüm yerlerde..

• 16 Temmuz'da xbox360 aldım fakat fw attırırken versiyonu sormadım(hata bende)ama şimdi aldığım yere sorduğumda valla bilemiyorum bizde fw satın alıyoruz,makina içinden bir yerden bakılıyordu diye bir cevap verdi(ne kadar doğru bilemiycem).Bir arkadaş yukarıda yazmış 20 günlükse 1.6 dır diye,şimdi oyun alacağım satanda haliyle fw versiyonunu sordu.Ne zaman aldın filan dedi.1.6 olması yüzde kaç olasılık şimdi bunun.Aldığım tarih yeni ama yinede kafama takıldı kaldı.Teşekkürler şimdiden cevaplar için.Misal şuan residen evil 5 oynuyorum.

Birde bir kaç konuda dvdrom iç panel resimlerni koymuşlar işte neyin ne marka olduğuna dair.Bende benim iç panelin fotosunu koyuyorum.Ne marka olduğunu bir tahmin fikir yürüten olursa.Teşekkürler

Karşılaştırmam sonunda BENQ olduğuna karar verdim.Yinede paylaşayım dedim ve BENQ lar kötümü?
    Tekrardan teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoFeaR1984 -- 26 Temmuz 2009; 0:25:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sencers

16 Temmuz'da xbox360 aldım fakat fw attırırken versiyonu sormadım(hata bende)ama şimdi aldığım yere sorduğumda valla bilemiyorum bizde fw satın alıyoruz,makina içinden bir yerden bakılıyordu diye bir cevap verdi(ne kadar doğru bilemiycem).Bir arkadaş yukarıda yazmış 20 günlükse 1.6 dır diye,şimdi oyun alacağım satanda haliyle fw versiyonunu sordu.Ne zaman aldın filan dedi.1.6 olması yüzde kaç olasılık şimdi bunun.Aldığım tarih yeni ama yinede kafama takıldı kaldı.Teşekkürler şimdiden cevaplar için.Misal şuan residen evil 5 oynuyorum.

Birde bir kaç konuda dvdrom iç panel resimlerni koymuşlar işte neyin ne marka olduğuna dair.Bende benim iç panelin fotosunu koyuyorum.Ne marka olduğunu bir tahmin fikir yürüten olursa.Teşekkürler

Karşılaştırmam sonunda BENQ olduğuna karar verdim.Yinede paylaşayım dedim ve BENQ lar kötümü?
    Tekrardan teşekkürler

RE5 oynayabildiğine göre 1.5 veya üstü bir versiyondur.3rd wave bir oyun denersen(mesela wanted:weapons of fate) ve oyun çalışırsa 1.51 veya 1.6 dır.

• İyi geceler arkadaşlar, benim kısa bir sorum olacak. Kadıköy'de nereden almamı tavsiye edersiniz Xbox'u? Ve hangi paketi almalıyım? 20GB'lı olan cazip geldi, ayrıca HDMI kablosu ile HD monitöre bağlamayı planlıyorum. Ayrıca PAL versiyonlar için adaptör gerekmez değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenlive

İyi geceler arkadaşlar, benim kısa bir sorum olacak. Kadıköy'de nereden almamı tavsiye edersiniz Xbox'u? Ve hangi paketi almalıyım? 20GB'lı olan cazip geldi, ayrıca HDMI kablosu ile HD monitöre bağlamayı planlıyorum. Ayrıca PAL versiyonlar için adaptör gerekmez değil mi?

Atik Elektroniği tavsiye edebilirim.Hdd'li bir paket alırsanız daha sonra tekrar hdd aramanıza gerek kalmaz çünkü arcade paket alan arkadaşların çoğu belli bir süre sonra hdd alıyorlar.Pal versiyonlar için adaptör gerekmez fakat ingiltereden gelen ürünlerde fiş sorunu olabiliyor ufak bir aparat ile o sorunu halledebilirsiniz.
  • av component cıkıslı xbox 360 ımı hdmı dvı vga cıkıslı monitorume nasıl baglarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: seskes

av component cıkıslı xbox 360 ımı hdmı dvı vga cıkıslı monitorume nasıl baglarım

vga kablosu kullanarak bağlayabilirsiniz.
  • arkadaşlar bugün xbox360 christmas bundle aldım... alırken kasada bulunan kız bilgisiz olduğu için içindeki harddiskin kaç gb lık olduğunu bilmiyordu... ayrıca kutu beyaz ama açık seçik şekilde premium yada arcade yazmıyordu... neyse bende zaten çok uygun olduğu için atladım aldım... şimdi harddiskin kaç gb olduğu nasıl anlarım ve anakartın jasper mı yoksa falcon mu olduğunu nasıl anlarım kutu dışından... ve en çok istediğim soru ne zaman 3k yerim yada 3k yemem kesin mi illa birgün başıma gelecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: physioAMD

arkadaşlar bugün xbox360 christmas bundle aldım... alırken kasada bulunan kız bilgisiz olduğu için içindeki harddiskin kaç gb lık olduğunu bilmiyordu... ayrıca kutu beyaz ama açık seçik şekilde premium yada arcade yazmıyordu... neyse bende zaten çok uygun olduğu için atladım aldım... şimdi harddiskin kaç gb olduğu nasıl anlarım ve anakartın jasper mı yoksa falcon mu olduğunu nasıl anlarım kutu dışından... ve en çok istediğim soru ne zaman 3k yerim yada 3k yemem kesin mi illa birgün başıma gelecek mi

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle...
    -Ben 2006 dan beri kullanıyorum yoğun derece çalıştırıyorum hatta daha 3k görmedim.Böyle bir kesinlik söz konusu değil.
    -Makinanın arkasında 12.1A yazıyorsa board jasperdir.Kutunun belli bir kısmında zaten bir açıklık var ordan öğrenebilirsin.
    -Xbox360'ı dik kullanırsan en üst kısımdaki takıp çıkarılabilir parça hdddir. Üst kısmında boyutu yazıyordur.Xbox360'ı açtığın zaman system settings'tende görebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaci

quote:

av component cıkıslı xbox 360 ımı hdmı dvı vga cıkıslı monitorume nasıl baglarım

vga kablosu kullanarak bagladım goruntu gayet guzel ancak sesi nasıl alıcam logıtech 5+1 sıstemımde ses alamıyorum 5+1 kalıtesınde olmasa bıle normal ses alsamda bana yetecek bahsedılen donusturucuyu nereden bulabılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seskes -- 29 Temmuz 2009; 21:37:40 >
  • quote:

quote:

quote:

vga kablosu kullanarak bagladım goruntu gayet guzel ancak sesi nasıl alıcam logıtech 5+1 sıstemımde ses alamıyorum 5+1 kalıtesınde olmasa bıle normal ses alsamda bana yetecek bahsedılen donusturucuyu nereden bulabılırım

Logitech x 530 kullanıyorum içinden bir aparat çıkmıştı ona direk olarak bağlayabilirsin yada elektronikçilerde mutlaka bulursun.

• Merhaba uzun süre ortalikta yoktum şimdi bir soruyla döndüm

Live için headset alacağım ebay'den ancak acaba bu headsetlerin yan sanayisi var mıdır? Ebay'den bakıyorum ORİGİNAL yazanların hepsi 8 küsür $ iken 2$'a satan satıcılarda var. Acaba bu headsetler nasıldır iş görür mü?

http://cgi.ebay.com/For-XBOX-360-XBOX360-LIVE-Earphone-Headset-w-Microphone_W0QQitemZ200365695079QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item2ea6b9e067&_trksid=p3286.c0.m14

Birde aynı zamanda MS Racing Whell almayıda düşünüyorum ancak bu aletlerde NTSJ-PAL ayrımı oluyormuydu? (Benim makina PAL, NTSC-U direksiyon uyar mı?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MâxeLL -- 29 Temmuz 2009; 23:17:02 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: physioAMD

arkadaşlar bugün xbox360 christmas bundle aldım... alırken kasada bulunan kız bilgisiz olduğu için içindeki harddiskin kaç gb lık olduğunu bilmiyordu... ayrıca kutu beyaz ama açık seçik şekilde premium yada arcade yazmıyordu... neyse bende zaten çok uygun olduğu için atladım aldım... şimdi harddiskin kaç gb olduğu nasıl anlarım ve anakartın jasper mı yoksa falcon mu olduğunu nasıl anlarım kutu dışından... ve en çok istediğim soru ne zaman 3k yerim yada 3k yemem kesin mi illa birgün başıma gelecek mi

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle...
    -Ben 2006 dan beri kullanıyorum yoğun derece çalıştırıyorum hatta daha 3k görmedim.Böyle bir kesinlik söz konusu değil.
    -Makinanın arkasında 12.1A yazıyorsa board jasperdir.Kutunun belli bir kısmında zaten bir açıklık var ordan öğrenebilirsin.
    -Xbox360'ı dik kullanırsan en üst kısımdaki takıp çıkarılabilir parça hdddir. Üst kısmında boyutu yazıyordur.Xbox360'ı açtığın zaman system settings'tende görebilirsin.

öncelikle cevapların için teşekkür ederim...senden çok seyler öğreneceğim xbox la ilgili... açıkcası xboxu aldım ama henüz açmadım kutuyu o yüzden kutu dışından öğrenebileceğim konuları sormak istedim.. ama öğrenmek için kutuyu açmak gerekiyormuş... kutuyu açmamamın sebebi de sırf bu 3k olayı yani bir gün başıma gelirse çok üzülürüm diye düşünüyorum bu yüzden satıp ps3 mü alsam diye aklımdan geçiriyorum. henüz bu ikilemdeyim o yüzden kutuyu henüz açmadım satarım belki diye neyse açıkcası biraz gaza gelmem lazım açmak için....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Logitech x 530 kullanıyorum içinden bir aparat çıkmıştı ona direk olarak bağlayabilirsin yada elektronikçilerde mutlaka bulursun.

bendede x530 var 3 yıl kadar oldu alalı hıc hatırlamıyorum o aparatı

• Bir tarafında beyaz ve kırmızı giriş bulunuyor vga kablosundan gelen ses kablolarını bağlamak için diğer tarafında 3 giriş bulunur ses sisteminden gelen kabloları bağlamak için.
  • quote:

Bir tarafında beyaz ve kırmızı giriş bulunuyor vga kablosundan gelen ses kablolarını bağlamak için diğer tarafında 3 giriş bulunur ses sisteminden gelen kabloları bağlamak için.

sagol ya sımdı anladım bugun bı kac elektıronıkcıye ugradım anlatmaya calısıom anlamıyorlar bende tam olarak ne aradıgımı bılmedıgımden bulamadım. yakın cıvarda bulursam cok ıyı olcak yoksa tahtakaleye gıdıcem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiC_CheCK

Merhaba uzun süre ortalikta yoktum şimdi bir soruyla döndüm

Live için headset alacağım ebay'den ancak acaba bu headsetlerin yan sanayisi var mıdır? Ebay'den bakıyorum ORİGİNAL yazanların hepsi 8 küsür $ iken 2$'a satan satıcılarda var. Acaba bu headsetler nasıldır iş görür mü?

http://cgi.ebay.com/For-XBOX-360-XBOX360-LIVE-Earphone-Headset-w-Microphone_W0QQitemZ200365695079QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item2ea6b9e067&_trksid=p3286.c0.m14

Birde aynı zamanda MS Racing Whell almayıda düşünüyorum ancak bu aletlerde NTSJ-PAL ayrımı oluyormuydu? (Benim makina PAL, NTSC-U direksiyon uyar mı?)

Linkini verdiğin ürün yan sanayi.Yan sanayide iş görür fakat performans ve dayanabilirlikleri tartışılır.
    Rock band baterimi abd'den almıştım bölge sorunu olmadı fakat racing wheel konusunda kesin bir bilgim yok.

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.