Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chetaci hocam XBOXum şu an fw siz fakat fw yaptırırsam... arıza felan olursa sonra hemen orjinal versiyona dönebilir miyim... cihaz yurtdışı garantilide o yüzden sordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: physioAMD

chetaci hocam XBOXum şu an fw siz fakat fw yaptırırsam... arıza felan olursa sonra hemen orjinal versiyona dönebilir miyim... cihaz yurtdışı garantilide o yüzden sordum...

Eğer Fw işlemi yapılmadan önceki orjinal key elinizdeyse orjinal key'e dönebilirsiniz.Genelde fw konusunda deneyimli olan Atik Elektronik gibi yerler bu orjinal keyleri saklıyorlar.Fakat Fw işlemi için Xbox 360'ın açılması lazım sırf bu sebeple garanti dışı kalıyor olabilir makina.
  • evet onu sormak istiyordum... bazı elektronik cihazlarda olan vidaların üstünde orjinal bandroller oluyor... açılırsa garanti dışında kaldığını belirten...bu gibi bir durum varmı diye sormak istedim.. fw atılınca garanti dışı kalıyorsa düşünmek lazım hiç olmazsa garanti bitene kadar fw yaptırmamayı düşünebilirim..
  • MS Xbox'ın tam açıldığı yere sticker koyduğundan garanti uçuyor ama tabii ki bunu atlatmanın çeşitli yöntemleri var. Ayrıca eBay'de sticker satan birçok kişi var, ondan pek de önemli değil.

Edit: Mesajı attıktan sonra yeni sticker'ların farklı olduğuna dair yeni bir video daha gördüm, onu da ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fustercluck -- 31 Temmuz 2009; 19:37:09 >

• Yurtdışı garantiyi kullanmak da ayrı bir sorun. Eğer yurtdışında tanıdığınız ve aleti kargocular dışında yurtdışına gönderebilme şansınız varsa iyi ancak bu seçenekleriniz yoksa yurtdışı garantinin de bir anlamı kalmıyor.

chetaci teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MâxeLL -- 31 Temmuz 2009; 19:47:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: physioAMD

evet onu sormak istiyordum... bazı elektronik cihazlarda olan vidaların üstünde orjinal bandroller oluyor... açılırsa garanti dışında kaldığını belirten...bu gibi bir durum varmı diye sormak istedim.. fw atılınca garanti dışı kalıyorsa düşünmek lazım hiç olmazsa garanti bitene kadar fw yaptırmamayı düşünebilirim..

Ben kasayı açtığım zaman o bandrollerden gördüm.Tam emin olmamakla beraber büyük ihtimalle garanti dışına çıkıyor ürün.Orjinal kullanarak hem o yapımda çalışan insanların emeklerini çalmamış olursun hemde oyunlardan daha çok zevk alırsın.
  • fw li makine ile orjinal oyunu live dan oynayabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: seskes

fw li makine ile orjinal oyunu live dan oynayabilirmiyiz

Fw işlemi yapıldıktan sonra orjinal oyun kullansanız bile Live'den banlanabilirsiniz.Kopya oyun ilede Live'de oyun oynayabilirsiniz.Fw işlemi yaptırdıktan sonra kopya oyun ile orjinal oyun arasında herhangi bir fark yoktur.İkisininde ban riski aynıdır.
  • Lütfen yardım edin delirecem konuyu arama motorunda aradım ama saçma sapan şeyler çıktı bende buraya yazmaya karar verdim.

Şimdi vga kablodan monitöre bakladım 2 kabloda ses için ama benim hoparlör 2+1 ve kulaklık çıkışı gibi yani birbirlerine bağlanmıyorlar. Çevirici aldım ama onlarda olmadı ebatları ve adetleri uymadı. 1 yıldır hoparlör çıkışıyla xbox ses kablolarını birbirine değdirerek ses alıyorum çeviricilerde burada satılmıyor. Şuna nasıl bir çözüm bulmam gerek benim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gspiderman

Lütfen yardım edin delirecem konuyu arama motorunda aradım ama saçma sapan şeyler çıktı bende buraya yazmaya karar verdim.

Şimdi vga kablodan monitöre bakladım 2 kabloda ses için ama benim hoparlör 2+1 ve kulaklık çıkışı gibi yani birbirlerine bağlanmıyorlar. Çevirici aldım ama onlarda olmadı ebatları ve adetleri uymadı. 1 yıldır hoparlör çıkışıyla xbox ses kablolarını birbirine değdirerek ses alıyorum çeviricilerde burada satılmıyor. Şuna nasıl bir çözüm bulmam gerek benim ?

Hoparlörün modeli nedir?
  • Creative A300, 2 tane çevirici aldım ikisini birbirine bağlamaya çalıştım o da olmuyor ebatları uymuyor. 1 yıldır kabloların ucunu birbirine değdirerek ses alıyorum ses gidince deliriyorum. Female couple varmış tam benim ihtiyacım olan şey ama o da burada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gspiderman -- 1 Ağustos 2009; 14:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gspiderman

Creative A300, 2 tane çevirici aldım ikisini birbirine bağlamaya çalıştım o da olmuyor ebatları uymuyor. 1 yıldır kabloların ucunu birbirine değdirerek ses alıyorum ses gidince deliriyorum. Female couple varmış tam benim ihtiyacım olan şey ama o da burada yok

http://forum.donanimhaber.com/m_26128094/mpage_1/key_//tm.htm#26140196

Bu konuyu okumanı öneririm.
  • Arkadaşlar 2008 model Military pack var arkadaşta. Yurtdışından yeni getirdi. Sizce almalımıyım? Arcadelere veya Jasper modellere göre 3k görme riski yüksekmidir acaba? Sizin tavsiyelerinize göre alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
  • Military Pack'ler en sorunlu Xbox 360 modelleridir. Eğer 350TL-400TL civarı fiyatı yoksa uzak durmanızı ve Jasper modellerine yönelmenizi tavsiye ederim.

Ancak her zamanki gibi bu işin daha çok şans işi olduğunu unutmamak gerekir. Mesela hala sorunsuz Military Pack kullananlarda olabilir ancak bu oran %10'u geçmez
  • Kardeşim yorumun ve bilgilendirmen için teşekkür ederim. 400tl dediler makineye. 3 orjinal oyun 1 kol :)
    Ama açıklaman üzerine galiba alışverişten vazgeçeceğim:) Teşekkürler tekrar...

quote:

Orijinalden alıntı: MiC_CheCK

Military Pack'ler en sorunlu Xbox 360 modelleridir. Eğer 350TL-400TL civarı fiyatı yoksa uzak durmanızı ve Jasper modellerine yönelmenizi tavsiye ederim.

Ancak her zamanki gibi bu işin daha çok şans işi olduğunu unutmamak gerekir. Mesela hala sorunsuz Military Pack kullananlarda olabilir ancak bu oran %10'u geçmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimurai

Kardeşim yorumun ve bilgilendirmen için teşekkür ederim. 400tl dediler makineye. 3 orjinal oyun 1 kol :)
    Ama açıklaman üzerine galiba alışverişten vazgeçeceğim:) Teşekkürler tekrar...

quote:

Orijinalden alıntı: MiC_CheCK

Military Pack'ler en sorunlu Xbox 360 modelleridir. Eğer 350TL-400TL civarı fiyatı yoksa uzak durmanızı ve Jasper modellerine yönelmenizi tavsiye ederim.

400TL ise değmez. Yanında verecekleri orjinal oyunlarda zaten military packlerin kendisiyle gelen demode oyunlardır. 450TL civarına Falcon boardlu(kullanım ömrü %80 oranında 1 yıldır Falconların) 500-550TL civarına da Jasper Board(henüz 1. yılını doldurmadılar üretim tarihi bakımından ancak daha 3k arızası veren çıkmadı) bulabilirsiniz

• Forumda bi başlık açıldı konusu 1080p yapınca 780p'den daha fazla ısınıyo öyleki anubis 720p oynamış çoğu zaman sonra 1080p yapmış var 2 gün sonra makinesi cennetlik olmuş..

Biri bu konuyu açıklığa kavuşturabilir mi acaba çünki bazıları da 1080p yapınca zorlanan tv olr xbox değil diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshamanTR

Forumda bi başlık açıldı konusu 1080p yapınca 780p'den daha fazla ısınıyo öyleki anubis 720p oynamış çoğu zaman sonra 1080p yapmış var 2 gün sonra makinesi cennetlik olmuş..

Biri bu konuyu açıklığa kavuşturabilir mi acaba çünki bazıları da 1080p yapınca zorlanan tv olr xbox değil diyor.

Zihni Sinir projelerine deneylerine inanmayın.
  • peki teşekür ederim chetaci ben lcd monitörümü (full hd) bu hafta alıcağım için sordum çünki alıpta tam yararlanamamak istemedim tekrar teşekürler.
  • Gamertag'ımı değiştirmek istiyorum ve 800MS Point karşılığında bunu yapabiliyorum. Peki gamertag değiştiğinde tüm achievment sıfırlanıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.