Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.253
Cevap
31
Favori
393.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 650tl 1 yıl garantili falcon olanlarda var.. alırken sorarsın jesper olanlardan verirler
  • saolsin kardes galiba en guvenilir yer orasi pro packet almakta en mantıklısı gibi yardımın icin cok saol:D
  • Holy Master ben arcade paketi aldim..Hemde 225 dolara ve pro premium paket ozellikleriyle..Hic bi fark yok bu da ozellikleri

http://www.target.com/Xbox-Arcade-Holiday-Gamer-Bundle/dp/B001J2UD4G/qid=1246419137/ref=br_1_1/180-4180520-1798264?ie=UTF8&node=352271011&frombrowse=1&rh=&page=1

Eger details bolumune inersen orda ozelliklerinin gorursun...Sogutmadan tut HDMI cikisi bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudewithafez -- 11 Temmuz 2009; 18:38:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Kazekage*

Holy Master ben arcade paketi aldim..Hemde 225 dolara ve pro premium paket ozellikleriyle..Hic bi fark yok bu da ozellikleri

http://www.target.com/Xbox-Arcade-Holiday-Gamer-Bundle/dp/B001J2UD4G/qid=1246419137/ref=br_1_1/180-4180520-1798264?ie=UTF8&node=352271011&frombrowse=1&rh=&page=1

Eger details bolumune inersen orda ozelliklerinin gorursun...Sogutmadan tut HDMI cikisi bile var

Türkiye'de oturup bu ürünü mü sipariş ettiniz?Ve elinize ulaştı?Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?

• benim makine de ses kesik kesik gelmeye başladı (bazı oyunlarda yapıyor..mesela fifa oynarken bişey yok..silent hill oynarken ateş edince,ya da bazı yaratıklarda,street fighter oynarken sürekli vs.)...ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum...sorun cihaz da mı kabloda mı sizce?? yedek bi kablo falan olmadığından deneyemedim de...ama bu durum aşırı canımı sıkıyor...bazı oyunları hiç oynayamıyorum
  • Arkadaşlar benimde birkac sorum olucaktı.xbox 360 arcade jasper 120 gb Hdd 2 adet gamepad ve soğutma modlu atikte ne kadardır? şu anda ellerinde var mıdır? bide 1 aylık live hesabı ne kadar? cevaplarınız için teşekkürler.
  • bize soracağın kadar atik e telefon açıp sorsan daha kolay olur sanırım :)
    yinede bildiğim kadarıyla yazayım.. arcade yok pro jesper paketleri satılıyor.pro paketten çıkan 60gb yerine 120 istediğinizi söylersiniz ona göre fiyat verirler.. ekstra pad ler 70tl civarı.. 1aylık live üyelini boşver.. zaten yeni makinalarda 1x3 live üyelik alıyorsun.. 3aylık üyelik 30tl forumda dragonstory den alabilirsin..soğutma mod u 40tl civarı..

@Kazekage* senin aldığın bundle .. arcade ye ilaveten ekstra parçalar mevcut.. pro ile alakası yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: moorsay

benim makine de ses kesik kesik gelmeye başladı (bazı oyunlarda yapıyor..mesela fifa oynarken bişey yok..silent hill oynarken ateş edince,ya da bazı yaratıklarda,street fighter oynarken sürekli vs.)...ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum...sorun cihaz da mı kabloda mı sizce?? yedek bi kablo falan olmadığından deneyemedim de...ama bu durum aşırı canımı sıkıyor...bazı oyunları hiç oynayamıyorum

sorun dvd lerden olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: decxal

bize soracağın kadar atik e telefon açıp sorsan daha kolay olur sanırım :)
    yinede bildiğim kadarıyla yazayım.. arcade yok pro jesper paketleri satılıyor.pro paketten çıkan 60gb yerine 120 istediğinizi söylersiniz ona göre fiyat verirler.. ekstra pad ler 70tl civarı.. 1aylık live üyelini boşver.. zaten yeni makinalarda 1x3 live üyelik alıyorsun.. 3aylık üyelik 30tl forumda dragonstory den alabilirsin..soğutma mod u 40tl civarı..

Saolasın dostum.Arıcam pazatesi insallah sorarım.Acaba 60 gb lık paketin ne kadar olduğunu biliyo musun yani pro packin?
  •  XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Resimdeki alttaki 6 kanallı kabloları

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Bu resimdeki sistemimde 5+1 olan 6 lı yere bağlayınca nasıl 1 ses akışına sahip olurum ?

2333SW monitörüm için ayriyeten HDMI < DVI dönüştürücü kablo düşünüyordum.

Eksik 1 nokta varmı düşündüğüm yerlerde..

• quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

Orjinalden alıntı: moorsay

benim makine de ses kesik kesik gelmeye başladı (bazı oyunlarda yapıyor..mesela fifa oynarken bişey yok..silent hill oynarken ateş edince,ya da bazı yaratıklarda,street fighter oynarken sürekli vs.)...ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum...sorun cihaz da mı kabloda mı sizce?? yedek bi kablo falan olmadığından deneyemedim de...ama bu durum aşırı canımı sıkıyor...bazı oyunları hiç oynayamıyorum

sorun dvd lerden olabilir.

evet dediğin gibiymiş..sırayla tüm oyunları denedim...sadece 2-3 oyunda yapıyor..onlarda mefta olmuş harbiden

• arkadaşlar 20 günlük falcon elite sahibiyim ve makinem fw'li... Fw'nin sürümünün kaç olduğunu görmemin bi yolu var mı ve en güncel update nedir ? bi arkadaş prototype oynayamadığından bahsetmiş ben makinamda oynayabiliyorum ki sanırım 1.6 'ya sahibim... Birde her xbox modelinde 1 aylık live üyeliği geliyormuş ki değişik hesaplarla 3 aya kadar yükseltebiliyormuşuz bu 1 aylık süre makine alındığından itibaren mi başlıyor yoksa ilk kez live bağlandığımızdan itibaren mi ben daha hiç live 'a bağlanmadım o yüzden soruyorum .... Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: McChAoS

arkadaşlar 20 günlük falcon elite sahibiyim ve makinem fw'li... Fw'nin sürümünün kaç olduğunu görmemin bi yolu var mı ve en güncel update nedir ? bi arkadaş prototype oynayamadığından bahsetmiş ben makinamda oynayabiliyorum ki sanırım 1.6 'ya sahibim... Birde her xbox modelinde 1 aylık live üyeliği geliyormuş ki değişik hesaplarla 3 aya kadar yükseltebiliyormuşuz bu 1 aylık süre makine alındığından itibaren mi başlıyor yoksa ilk kez live bağlandığımızdan itibaren mi ben daha hiç live 'a bağlanmadım o yüzden soruyorum .... Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

20 günlük ise 1.6dır.

Yeni üyelik açıp o üyeliği golda çevirme hakkınız var. 3 kez farklı üyeliklerle yapabilirsiniz.Üyeliği açtığınız andan itibaren başlar süresi.

• quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

Orjinalden alıntı: Kazekage*

Holy Master ben arcade paketi aldim..Hemde 225 dolara ve pro premium paket ozellikleriyle..Hic bi fark yok bu da ozellikleri

Türkiye'de oturup bu ürünü mü sipariş ettiniz?Ve elinize ulaştı?Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?

Hayir su anda amerikadayim arcade almistim ama musteri memnuyetininden geri verdim..30 dolar fazla koyup pro aldim....Ilk once baska anakartli arcade olup olmadigini sordum yok dediler...Sinirlendim pro aldim...Falcon anakartli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudewithafez -- 13 Temmuz 2009; 18:06:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Denerod

quote:

Orjinalden alıntı: McChAoS

arkadaşlar 20 günlük falcon elite sahibiyim ve makinem fw'li... Fw'nin sürümünün kaç olduğunu görmemin bi yolu var mı ve en güncel update nedir ? bi arkadaş prototype oynayamadığından bahsetmiş ben makinamda oynayabiliyorum ki sanırım 1.6 'ya sahibim... Birde her xbox modelinde 1 aylık live üyeliği geliyormuş ki değişik hesaplarla 3 aya kadar yükseltebiliyormuşuz bu 1 aylık süre makine alındığından itibaren mi başlıyor yoksa ilk kez live bağlandığımızdan itibaren mi ben daha hiç live 'a bağlanmadım o yüzden soruyorum .... Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

20 günlük ise 1.6dır.

Yeni üyelik açıp o üyeliği golda çevirme hakkınız var. 3 kez farklı üyeliklerle yapabilirsiniz.Üyeliği açtığınız andan itibaren başlar süresi.

cevapların için çok teşekkürler... Aslında ben Fw'nin 1.51 olmasından şüpheleniyorum...Peki Fw'nin kaç olduğunu makine üzerinden görme şansımız var mı varsa nasıl görebiliriz Ve merak ettiğim birşey var alırken dvd rom'un lite-on olduğunu söylediler DH üst konularda sky_walker'ın yazısını okumuştum sanırım benq ile lite-on dıştan aynı gözüküyor ve arkadaki beyaz, sarı kablodan belli oluyor ama ben bakmaya çalıştığımda ordaki plastik bi parça göze çarpıyor kablo gözükmüyor başka şekilde öğrenme şansımız var mı acaba makinenin içini açmadan şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 14 Temmuz 2009; 9:35:22 >

• FW'yi makina uzerinden goremezsiniz.
    Bildigim kadari ile 1.51'de calismayip 1.60'da calisan bir oyun yok bu yuzden hangisinin yuklu oldugunu bilemezsiniz.
    Lite-on dedilerse lite-on'dur ben de once benq sanmistim ama icini acinca lite-on oldugunu gordum.
    Lite-on'larin en guzel ozelligi firmware atmaya calisirken bozulma riskinin neredeyse sifir olmasi.
    Dun kendi bilgisayarimda lite-on'u sadece sata kablosu ile 1.50 > 1.60 'a cikardim ama gozumden ter geldi desem yeridir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 14 Temmuz 2009; 13:31:16 >
  • Ya beyler TV de oynamak için bizim tüplü 72 ekran Vestel' e bağlayayım dedim makinayı companent kabloyla, arkaya scart dönüştürücüyü taktım, sarı, kırmızı, beyaz kabloları da taktım, tick i tv ye geitrdim görüntü siyah beyaz. Sebebi nedir? İlla RGB kablo mu almam gerekli?

Dönüştürücü şundan:

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 14 Temmuz 2009; 16:26:40 >

• savıar dostum . bende de aynısı olmuştu. siyah beyaz çıkıodu benmki de. benm tv de 6 tane AV kanalı war. bunlardan birinde siyah beyaz birinde normal çıkıyor. belki sende de aynısı olur. butun AV kanallarına bak. ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur12onur

savıar dostum . bende de aynısı olmuştu. siyah beyaz çıkıodu benmki de. benm tv de 6 tane AV kanalı war. bunlardan birinde siyah beyaz birinde normal çıkıyor. belki sende de aynısı olur. butun AV kanallarına bak. ;)

Benim tv de av ye bir tuş aracılığıyla geçiyor Onur. AV kanallar ayrı olarak yok malesef.
  • arkadaşlar bunu tr den en saglam nası temin ederiz ya? hangi paketi tavsiye edersiniz- 20gb yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enreka_tr -- 14 Temmuz 2009; 22:51:25 >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.