Şimdi Ara

Xbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00 (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
10
Favori
22.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane daha saglam oyun lazimdi.2 3 oyun dişinda kötüydü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önünüzdeki 1 seneyi baz alınca ben gayet memnun kaldım.

Starfield
    Forza Motorsport
    Redfall
    Diablo
    Kojima game

Ve gamepass e gelen 3 parti oyunlar 1 sene için yeterli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    2023 zor gibi bir erteleme daha yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni pek sarmadı maalesef.
    Yeni gösterdiklerinden bir Pentiment’e heyecanlandım.
    Silksong’un ilk gün Game Pass’e geleceği haberi güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yodayoucancallme -- 12 Haziran 2022; 22:4:11 >
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Satın alma hala onaylanmadı amerikan hükümeti tarafından. Onaylansa codu da duyururlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zerre kadar kötü niyet beslenmeden yazıyorum.
    PlayStation oyunları ile büyümüş ve o tarafa yatkın biri olarak fuarı büyük bir heyecanla bekleyip 90 dakika geri ileri sarmadan izledim.
    Arkadaşlar yok 12 aylık dilimdi yok şuydu yok buydu falan. Çok çok kotu bir sunumdu.
    Hele kojima çıktı ulan ben senin sıfatını napayım gostersene en .azından 30 saniyelik bir görüntü. Yok göstermiyordu yok 12 aylık bir sunum ya hani o zaman senin ne işin var 12 aylık sunumdan.
    Oyunların çoğu telefon oyunu diyebileceğimiz oyunlardi.
    Ben 12 tflopsluk bir cihaza bu görüntüleri hiç yakıştıramadım ki cihaz ps5 den yüzde 20 daha güçlü bir cihaz.
    Benim naçizane fikrim oyunların bu denli kalitesinde düşüklük sebebi gamepass . Kimse 4, 5 yıl uğraştığı oyunu dunya para döktüğü bir yapımı ilk günden bir servise koymaz , koyarsa da bu şekilde budanmış kırpılmış bir şekilde kor.
    Yazık ya. Hiç rekabet yok. MS böyle olunca Sony iyice saldı. Oda conferansinda resim gosterir oldu.

• Listede beni heyecanlandıran sadece Diablo 4 ve Personalar.

Zaten bir beklentim olmadığından dolayı sunumu izlemedim forumdan takip ettim.

Sahip olduğumuz eşyalara gereğinden fazla değer veriyoruz. Ufacık bir şey yaptıklarında yüceltiyor beklentiyi karşılamadıklarında gömüyoruz.

Yani bakıyorum yorumlara 15 dk önce en iyisi 15 dk sonra çöp :)

şu oyunlara ait yeni sezonları yenilik gibi sunmalarından da gına geldi. Çok ta şey etmemek lazım

Herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 12 Haziran 2022; 22:9:50 >
  • mw2 gamepass ihtimali kalmadı sanırım. en azından önümüzdeki 1 senede. diablo 4 göstermelerine rağmen game pass'te görünmüyor çünkü. belki activision-blizzard satın alımının tamamlanması bekleniyor ama 2 oyun gösterildi bu taraftan. ipucu bile yok yani mw2 ile igili.

edit: heh şu listede varmış mw2. du bakalım belki gelirXbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 12 Haziran 2022; 22:7:56 >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt

Bana göre iki konsolda çıktığından bu yana ağzımızı açık bırakacak bir şey yapmadı. Geçen sony stok sorununu çözdüklerini açıklamış ne büyük haber çıktıktan 2 yl sonra stok sorununu çözüyorlar büyük alkış :) şu an paramız olsa da hangi oyunu alabilsek diye düşünüyor olmamız lazımdı ama mağazda öyle keşke alabilsem diye hayal ettiğim çok fazla oyunda yok. Tabi birazda sevdiğimiz tarzlarla alakalı umarım herkesi sevindirecek gelişmeler yaşarız ileride. Oyuncuya değer veren her firmaya saygım ve sevgim var platform ayırmaksızın.

• Bir kere dürüst ama sönüktü.

Şu kesinleşti, AAA oyun yapması süresi çok uzadı; biz oyuncuların bunu artık kabullenmesi lazım. Starfield için 10 yıldan bahsediliyor ki seneye çıkacak. Neden yeni gta çıkmıyor, neden cyberpunk patladı? Hepsi aynı yere çıkıyor. Büyük oyunların yapım süreleri artık 5-6 yıldan az olmayacak gibi...

Ms 2024 ve ilerisi için cinematic trailer gösterebilirdi ama yapmadı; doğru karar mı tartışılır. Ondan dürüst diyorum, en azından gameplay odaklı olması güzel.

Tabi oyunların day one gamepass olması bu ekonomik şartlarda iyi, ekstra oyunlara bütçe ayrılır.

Activision gelsin bakalım ne olacak. Şu gamepass ve xbox güzel, ama harika değil.

• Starfield hariç ki belki o da patlar belli olmaz ( 1000 gezegen ne la eskiden atarilerde 9999 game yazardı hepsi birbirini aynısı olurdu bu da aynısı olabilir) ondan temkinli olmak lazım hiçbiri şahsen konsol aldıracak gibi değil.

• Bugün Game Pass’e bir şeyler gelmeyecek galiba. Geçen sunumda, Yakuza:Like a Dragon ve Bethesda’nın kütüphanede olmayan oyunları gelmişti.

• tidus kullanıcısına yanıt

Vallahi ben Sonynin state of play da ki açılış videosu olarak resident evil 4 remakesine cevap olarak MS nin Konami den silent hill remake trailer ile karşılık verecek verebilir diye düşündüm.

Olmadı. Hiç olmadı Callisto protocol dan bi oynanış daha göster sen MS sin siktiri boktan summer game fest de bile daha iyi oyunlar vardı.

• League of Legends konsola gelse güzel olurdu.

• Neoblus kullanıcısına yanıt
    Riot games pass ortaklığı. Abone sayısını ikiye katlar.

• Microsoft dan bir cacık olmayacağı belli oldu bu akşam, ön siparişleri verdim şu 2 oyuna en azından AAA yapımlar bu hödüklerin gösterdikleri indie lerden iyidir

Xbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 12 Haziran 2022; 22:44:54 >
  • 12 ay içinde gelecek oyunların (Forza Motorsport ,Redfall,Diablo ) üstelik Gamepass e de dahil olacak olması dışında bence ufakta olsa büyük oyunlardan Kısa videolar gösterselerdi keşke .Ama yukarıda arkadaşta yazmış artık oyunlar 5-6 sene de geliştiriliyor ve bizler beklemek zorundayız .Activision satın alınması onaylansın cod oyunlarını Gamepass te göreceğiz inşallah . Konsolların gücünü tam yansıtacak oyunlar 2023 den sonra olucak anlaşılan .Şimdilik böyle devam …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 12 Haziran 2022; 23:11:39 >
  • Hocam bunu keşke önceden bastıra bastıra söyleselerdi. Herkes yerden yere vuracak ki o sunumda da ne kadar gösterecekler bilinmiyor.

Sadece Starfield, FM ve D4 gösterseler 30 dakikada bana yeterdi gene.

• Starfield abi ps3 ps4 oyunu gibi.
    Dedim bu ne. Ortam 720p , karakter 1440p gibi bir şey. Neden böyle yav. Yap adam gibi, pcye koy gelsin biz fakirler sadcee baksın 5 fpste ama abi yapın artık güzel bir şeyler. COD MW mesela onda da deniz su grafikleri rezaletti. Karakter dizaynı ve grafikleri tam tersi. Garip

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.