Şimdi Ara

Xbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00 (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
10
Favori
22.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalan atmıyorlarsa oyun aşırı iyi Skyrim 10 sene oynandı bir 10 sene de bu oynanır

• Starfield baya baya kapsamlı olacak. Ulan neden shooter yaparsınız ki ya. Yakın dövüş de olsaydı keşke.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sonuna da "para istemiyoruz ha" demeleri day one gamepass hahahahah

• No mans starfield cideen. Grafiklerde 2015

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt

100'ün üstünde güneş sistemi, 1000'in üstünde gezegen.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Beyler, konsolu satacaklar sakin olsun

• Sunum üzdü.

• Sunumda Hellblade 2'den de bir şeyler görmek isterdim, neyse Starfield'ın bayağı kapsamlı olması da kurtardı olayı bir nebze.

• tam bir zaman kaybıydı

• Procedural Generation olayını kotarmışlardır umarım... Yoksa 2. bir No Man's Sky vakıası olmasın. Hiç bir güç, kalkıp gerçek evreni yaratamaz, 1000 tane gezegene detaylı abanmamışlardır.

Keşke sadece 1 güneş sistemi ve bütün gezegenler uydular elle yapılmış şekilde çok kaliteli bir harita olsaydı. Ama bunun yerine 1000000 tane gezegen, halbuki indiğin gezegeni bilgisayar hesaplayıp otomatik yaratıyor.

Bütün bunlara rağmen heyecanlandıran tek oyun oldu. Oturup, parasını verip, başında zaman harcanabilecek bir oyun. Bir daha ertelenmez umarım.

• Starfield görüntülerini izlerken aklımdan geçenler:

• Derli toplu, daha bütçeli bir "the outer worlds". Kuvvetli bir "No man sky" aroması da var.
    • Vuruş animasyonu, hissi zayıf. Aksiyon kısmı kötü göründü bana. Cilalamaları lazım.
    • Karakter yaratma, şifreli kasa açma, yetenek sistemi vs beni heyecanlandırmadı. Yenilikçi bir yaklaşım görmek istiyordum.
    • Demir toplama sekansı ve sonrasında crafting'den bahsedilmesi güzel oldu, craftinge zorlayan bir oyun yapısına sevinirim.
    • Facility inşa edip, hava araçlarını özelleştirme kısmında gerçekten heyecanlandım
    • Binlerce gezegen ve yüzlerce sistem arasında istediğimizi gezebileceğiz, örneğin bazı gezegenlerin kaynakları daha iyi oalcak vs
    • Grafikler beklediğim kadar iyi değildi, bu çaptaki (gezegenler, facility yaratma vb anlamda) bir oyun için de iyi denebilir belki de. TLOU çizgiselliği olan bir oyun değil sonuçta, sinematik grafikler bekleyemeyiz.
    • Gamepass ile ilk gün oynamaya başlayabileceğiz ve bir anlamda ücretsiz bir oyun olduğunu da unutmamak lazım.

• persona 5 gamepass e geliyor bu çok iyi oldu benim için

• RPG oynamayan, klâsik Sony oyunlarına alışmış kişiler anlamaz. Starfield in muazzamligini.

• Nerede abi Indiana Jones, Fable, Awoved, Hellblade 2, yeni Wolfenstein, Contraband ? Vasat üstü bir sunumdu.

• Silkolet kullanıcısına yanıt
    1000 ama 5-10 unique gerisi birbirinin kopyası olur buykk ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obsidian80 O kullanıcısına yanıt
    Sunumda gösterilen oyunlar 1 yıl içinde piyasaya çıkacak yapımlar. Kalanlar sonraki sunuma.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gears 6 yok İndiana Jones yok, en çok bunları bekliyordum.

• FF7 Remake de yalan oldu 👿

• Malesef vasatın altında bir sunum oldu. Beklentimin çok altında kaldı.

Starfield
    A plague talea 2
    Forza Motorsport 8

Bunların dışında kayda değer hiçbirşey yoktu benim için.

• aschil kullanıcısına yanıt

Benim için de önemli olan RPG kısmı. Falloutların bile hala en iyisi Fallout New Vegas'tır benim için. Grafikleri diğerlerine göre çöp ama oyundaki RPG öğeleri muazzam.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.