Yarbay
22 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme
Toplam: 1325 (Bu ay: 79)
Gönderileri
Arkadaşlar hesabı Türkiye dışı (yerelleştirme kuru olmayan) bir hesaptan gift gönderimi (yerelleştirme olan) yapılabiliyor mu ?
Geçmişte Eu hesap kullanipta Rus hesabına gift gonderebildiniz mi ?

Yada şöyle sorayım, alengirli yollardan Türkiye hesabına gift gonderebiliyor muyuz ?

Bu soruları, tekrardan game time veya blizzard shop satışı alışı yapmak isteyenler için soruyorum.
Pve ve Pvp içeriklerine ek co-op destekli olacak
Bu yıl ios ve android için çıkış yapacak
Mobil strateji ve aksiyon oyunu
Yeni bir Warcraft evreninde geçen mobil oyun
Sinematik trailer
https://www.youtube.com/watch?v=IoZ79wxQThU&feature=youtu.be
Konu düzenlenecek

-----------------------------

Blizzard Entertainment, yeni, hızlı tempolu, oynaması ücretsiz mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Arclight Rumble'ı duyurdu. Oyun, bu yıl içinde iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacak.

Warcraft Arclight Rumble'da bir PvE modu, co-op ve PvP modları, zindanlar ve baskınlar yer alacak. Ayrıca altı oyun modu, 70'in üzerinde harita, 60'ın üzerinde elde edilebilir karakter ve daha fazlası bulunacak.  

Duyuru gönderisinde oyun şöyle tanımlanıyor: "Warcraft evreni, genişlemeye ve sürükleyici bir deneyim sunmaya devam ediyor. Hareket halindeyken bile bu evrenden kopmak istemeyen oyuncular artık Azeroth kahramanları ile mobil maceraya atılıyor. Sizlere oyunu sunmak için sabırsızlanıyoruz." 

Warcraft Arclight Rumble ile savaş alanına girin ve sıfırdan mobil cihazlar için tasarlanan ilk Warcraft aksiyon strateji deneyimini yaşayın.

Resmi web adresi
https://news.blizzard.com/en-us/warcraftrumble/23785121/warcraft-arclight-rumble-gameplay-overview

(DH haber içeriğinden alıntılanmıştır)
----------------------
Uzun zamandır iOS tarafına koyu mod bekliyorum.

Cihaz: iPad12,1 (15.4.1)
Sürüm: 1.9.18 (834)
Bu yılın 12. Ayında bitiyor. Sözleşme. Turknete gecicem. 1800 lira bedel çıkarıyorlar. Sözleşme 24 aylık. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Şuan iptal etmedim. En kisayontem nedir. Tahattut 14. Ay doldu .
Ekleme; yeni tahattüt yaptım telekomla. 5 dakika sonra Telekom’u arayıp iptal ettirdim aboneliği. 17TL olarak hesaplandı indirim bedeli olarak.
Modemle beraber 152lira 40 kuruş total son faturam. Bu olayı da böylece atlatmış oldum. Son fatura gelince buraya tekrardan atacağım.
Tam olarak şöyle bir işlem yaptım, ayrıntılı anlatayım.
163TL Fiber 24 aylık sözleşmeli aboneliğim, bu yılın 12. Ayında bitecekti. Altyapı olarak gigafiber geldi binaya. Turknet.
Telekom’u aradım, 1850TL cayma bedeli çıkardılar bana (indirim bedeli diyorlar kendileri)
Toplamda 4 kere aradım ve her defasında bu rakamla karşılaştım.
Telekom’u tekrar arayıp yeni bir pakete geçmek istediğimi belirttim.
190TLlik yeni bir sözleşme yaptık. Sözleşme sürem uzadı. Sadece ve fiyat arttı. Burada ki önemli detay, yeni bir sözleşme yaptık 24 aylık. Eskisi iptal oldu yani.
5 dakika bekleyip, sözleşme tamamlanınca tekrar arayıp, telefon görüşmesiyle tekrardan iptal başvurusu yapıp iptal ettirdim aboneliği.
Cayma bedelini 17Lira olarak hesapladılar, birden fazla olarak hesaplattım Telekom’a,
Müşteri hizmetlerini arayıp, ortalama bedelini hesaplattırabiliyorsunuz.
Bu konuyuda böylece halletmiş oldum.
—————————————————————————
Konunun detayları için aşağıda ki mesajları okuyabilirsiniz. Kısaca özet geçeyim;
Eğer tahaattütünüz 12. Ayı geçmişse, yeni tahaattüt yapıp devamında iptal ederek 10-20TL gibi cüzi miktarlara telekomdan kurtulabiliyorsunuz.
Buda turknet davet kodum; ROG10PN11UAF bu kod ile yeni abonelerde hem size hemde bana 1 ay ücretsiz internet geliyor.

Sorularınızı yazabilirsiniz. Müsait oldukça cevaplıyorum.
Yeni cihazı alıp bu konuyu soran çok oluyor, ana konuda yanıtlıyoruz ama geri sayfalarda kaldığı için tekrar tekrar soruluyor. Ben kendi düşüncelerimi yazayım. Ayrıyetten konu varsa ben görmedim. Çok eski bir konu olması lazım bu konuyla alakalı ama Xbox bölümünde değildi.

Gamepadin pilli olmasının avantajı, ileriki yıllarda pil ömrünün olmaması… yenisini tak devam et. Dezavantajı, pil takıp çıkarma durumu (bu biraz göreceli bir konu)
Doğrudan marka model önereceğim, pillerde aradığım özellik tekrar şarj edilebilir oranı. Genel olarak pillerde 300 tekrar şarj döngüsü var. Bazı yüksek mah değerli piller (duracell) 6 ay gibi bir sürede çöp olabiliyor. İstenilen performansı veremiyor bir süre sonra.

Önereceğim model, GP ReCyko Pro + modeli. (Bazı yerlerde (+) olmayan gönderiliyor (+) gösterilip)
1500 tekrar şarj döngüsü oranı var. Ben 5 yıldır bu modeli kullanıyorum ve aldığım ilk günkü performansı alabiliyorum.

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında)

Bir çift pil ortalama bir haftaya kadar gidebiliyor kullanım yoğunluğuna göre. Eğer kulaklık takarsanız bu oran yarı yarıya azalıyor.
Mah değerinden ziyade tekrar şarj edilebilir oranına dikkat etmenize öneririm. 2000mah ile 2700 mah arasında devasa bir fark yok.
Ayrıca pilleri kaybetmemeye özen gösterin. Şarj cihazı olarak yine GP USB şarj aparatı ile şarj ediyorum. Elimde 10 adet var benim. 2 adet değilde 4 lü set almanızı öneririm. Bu şekilde gamepadin hiçbir zaman pilsiz kalmaz.

Ekleme; Aynı kategoriye giren Panasonic Eneloop pilleri alabilirsiniz, bunlarda 2100 e kadar tekrar şarj döngüsü vaat ediyor. IKEA Ladda pilleride Eneloop pillerin aynısı olması lazım. Sadece ambalaj IKEA yapıştırılmış.

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında)

Sonuç olarak bu pillerden bulduğunuz en ucuz olanı alın.
Normalde rootlu telefonlarda cihazı pixel gibi göstererek yapılıyor.
Bu daha başka.
İkincil hesap ekleyin.
Yedeklemeyi buradan açın.
Paylaşım dan ana hesabınızı ekleyin.
Ana hesaba geçin, paylaşım - ayarlar -paylasim yapılan hesap- tüm fotoğrafları kaydeti seçin.
İkincil hesabınızda tüm fotoğrafları silip çöp kutusunu boşaltın.
Fotoğrafların ana hesabımda kaldığını ve kota yemedigini fark ettim.

Deneyin, sonucu paylaşın.
Koyu mod ve ters konuma geçince uygulama desteklemiyor (iPad)

Cihaz: iPad12,1 (15.1)
Sürüm: 1.9.12 (825)
Yeni fark ettim. Archinstall komutuyla, sadece setup seçerek basit bir şekilde kurulum yapılıyor.
İnstaller yazılımı değil, script koymuşlar.
Tek gereken güncel arch iso.
Bu, aracın hangi parçası ? Bu, aracın hangi parçası ?

Araçda mazot kaçırma problemi var.
1.9 Doblo JTD

Bu parçanın ne olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz.
Hakkında
Forum İmzası:
Samsung 4K HDR -
Xbox Series X - Playstation 5
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
huawei
Operatör
turktelekom
ISS
Turknet
Oyun Platformu
PSX
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Elwynn Forest
Steam
Steam
Tablet
Tablet
iPad 9
Xbox Live GamerTag
Aschilotus
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
XFX
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.922
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 21.170 (Bu ay: 14.744)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.282 (Bu hafta: 13)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.