Şimdi Ara

Xbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00 (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
10
Favori
22.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun henüz %100 tamamlanmamış hocam .Büyük ihtimal düzelteceklerdir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MordSithh kullanıcısına yanıt

Her oyunun grafiklerine söylenmeyin! Bu showcase düşük bitrate ile 1080p yayınlandı. O videoların hepsi 4K olarak upload edilecek youtube’a o zaman tekrar izlemenizi öneririm 4K TV de.

• MordSithh kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dfcs0eyZF6ng%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGLWZmZUGIhCylCvR1nBU3CZErWY5mmYDMgFy

şunu 4k monitörde izler misin lütfen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Starfield ı görsel olarak yüzler haricinde Bethesda kalitesinin çok üstünde bulan tek benim sanırım. Sunumdan sonra Forza ve SF ın yüklenmiş kayıtları ile arasında çok ciddi fark var. Canlı yayını 10mbit ile mi yapıyorlar bilemiyorum.

• sunum kötü olmus biz xbox çıkarıp masaya şak şak şak vuracak derken hiçlik ortasında kaybolmus gg

• 4k tv evde geçince bakarım xd

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

fark eder mi. texturelerin derinliğini pek hissedemedim nedense..

• gokhanext kullanıcısına yanıt

inşallah

• Bir kaç arkadaş dile getirmişti. Ama ben de şunu söylemeliyim ki tek kişilik oyunlarin azınlıkta olduğu bir sunum oldu. Online online online oyunlar. Hikayeli oyunlar için Xbox tarafindan bu kadar stüdyo alımından sonra birşeyler beklerdim. Hellblade için de bir video bekliyordum.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Artı olarak oyuncuları tatmin etmek her geçen gün zorlaşıyor.Hiç bir şeyi beğenmez oldu millet.Her türün üst seviyelerini oynadıktan sonra haklı olarak her oyunda RDR 2 kalitesi bekliyor insanlar.

Kaliteli büyük 3A oyun yapmak min. 5 sene , en az 100 milyon dolar ve en ufak kusurunda oyunu 1 haftada yerin dibine sokacak bir oyuncu kitlesi.Cidden işleri çok zor adamların.

• wither kullanıcısına yanıt

Nasıl yapılmamış? Direk No Mans Sky olmuş oyun. Eğer hikaye konusu skyrim tadında olursa, gezegenlerin hepsi procedural değilde en azından 20-30 tanesi özenilmiş tamamen hikaye ile bezenmiş olursa tadından yenmez. Ama gidip de 4-5 gezegene hikaye koyup gerisini koyverirlerse büyük patlar bu oyun.

Ben 1000 tane bomboş gezegendense 20 tane dolu dolu gezegen görmeyi tercih ederim. Dolu dolu gezegen sayısı ne kadar çoksa oyun o kadar kaliteli olur.

• AnondraX kullanıcısına yanıt

No Man Sky ile bu oyun aynı tür değil.Bu oyunda binlerce karakter , yüz binlerce kelime diyalog olacak.İçi dolu şehirler , yerleşim yerleri olacak.Şu ana kadar bunu bu kadar büyük ölçekte yapan bir oyun yok.

Vaadettiklerini yapabilecekler mi orasını oyun çıkınca göreceğiz artık.Elbette 1000 gezegenin içi dolu olamaz.50 tanesini doldursalar yeter zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 13 Haziran 2022; 1:20:38 >
  • wither kullanıcısına yanıt

Evet hocam ben de o sebeple merakla bekliyorum Starfield ı. Vaadettiklerini yapabilirlerse eğer tarihin en iyi oyunlarından biri olur. Cyberpunk hype ı var üzerimde şuan. Şu vuruş hissi hariç geri kalan her şey on numara gözüküyor.

• Yakın zamanda gelecek olanlara bakalım (benim şahsi listem)

2022

-As Dusk Falls (ilgimi çekti, hikaye tabanlı)

-A Plague Tell: Requem (AA çakma The Last of Us yapmışlar, güzel olmuş. İlk oyunla seriye bağlayıp oynayacağım)

-Scorn (rahatsız edici şekilde ilgimi çekti)

-Atomic Heart (Putin yüzünden oynayabileceğimden şüphem vardı ama son sürat geliyor ve ilk günden beri bekliyorum)

Yılın geri kalanında en fazla 4 adet daha oyun sayabilirsiniz üçüncü parti tarafından gelecek olan, bence.

2023:

-Redfall (Arkane oyunu, kötü olma ihtimali yok)

-Forza Motosport (Ne desek az)

-Starfield (Hayatımda bir üst düzey beklediğim 2 adet oyun vardı; üçüncüsü Starfield)

-Stalker 2 (Putin yüzünden yalan olabilirdi bu da)

Önümüzdeki yıl için de şimdiden 4 adet oyun sayabildim ki 3 tanesi Xbox Game Studios ve biri konsol çıkışına özel.

Bu 8 oyun benim kişisel listem. Ve de her ay içinde gelebilecek hem dayone hem de önceden çıkmış oyunlar var. Mesela Sniper Elite 5 , San Andreas remaster hepsi sürpriz oldu ...

Üzerine sunumda bir başka dikkat çekilmesi gereken şey: Xbox asya pazarına kafayı takmış... Ortalığın baya yıkılıyor olması lazım Persona 3,4,5 geliyor... Üzerine Asya'dan başka firmalarla anlaşmaları var ve de beni ya da bizi ilgilendirmese de Riot Games ile de Asya'ya yine güzel bir giriş yapacaklar...

Ve hepsini geçtim ve kişisel olarak bence Metal Gear Solid'ten sonra çıkardığı Death Stranding ile mega bir hayal kırıklığı yaratmış olsa da kendisi; PT gibi demo ile bile sektöre ve türe yön vermiş Japon abimiz Kojima-san göründü ...

• Geçen seneye göre kesinlikle sönük. Benim için günü kurtaran Starfield Ark 2 ve Forza motosport . Bunlar ve her ay gelecek olan beleş oyunlarla bu yılı yine kapatırız sonuçta açık büfe gibi düşünmek gerekiyor veriyorsun 30 TL olanların hepsini oynuyorsun. Mesela ben Assasin Creed oynamamıştım şimdi 60 fps ile yağ gibi akıyor ben istediğimi aldım açıkçası. 😁

• AnondraX kullanıcısına yanıt

Karakter gözleri fena yalnız , arada manasız bakıyor hepsi.Umarım düzeltirler.Mass Effect Andromeda tadı vardı gözlerde.

Vuruş hissine çok takılmadım , silaha göre değişecek belli ki , shotgun hissi güzeldi mesela.

• Herkes bekliyo ki 30 oyunun hepsi hikayeli oyun olsun. Hepsi tek kişilik oyun olsun. İyide adamların böyle bir vaadi yok ki. Büyük,küçük,online,tek kişilk, yarış simülasyon,strafeji vs vs adamlarım tek amacı var kütüphanelerinde herkese hitap edecek oyunlar barındırmak. Kusura bakmayında painti bile oyun olarak koysa olur yani. Ben oynamam sen oynamazsın ama birinin küçük çocuğu vardır o girer resim çizer. Bu listede bana uyan 6-7 tane oyun var. Allah bereket versin . Aylık cüzi miktara bunları da oynayabiliyorsam ne mutlu bana.
    Forza motorsport
    Naraka
    High on life
    Starfield
    Diablo4
    Ark2
    Cocoon
    Persona5
    Bunları kesin deneyecem

• Gamepass sunumuydu bu, oyunlarda ona göreydi, büyük oyunları 2023 de görürüz artık.

• Pentiment için IGN röportaj yayınlamış

https://www.ign.com/articles/what-is-obsidian-pentiment

Eğer gerçekten diyalog ağırlıkları ve seçim etkisi olursa Disco Elysium gibi güzel bir şey çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Pentiment için IGN röportaj yayınlamış

https://www.ign.com/articles/what-is-obsidian-pentiment

Eğer gerçekten diyalog ağırlıkları ve seçim etkisi olursa Disco Elysium gibi güzel bir şey çıkabilir.
    Bu oyun obsidian gibi bir firmanın uğraşacağı oyun değil maalesef. Ağır çöp. Vereceksin new vegas 2 yi adamlar yapacak.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.