Şimdi Ara

X (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010 yılının sonuna doğru, bu forumda, yanlış anlaşılmadan dolayı mahkemelik olmuştum. Olay, kısa sürede benden çıktı da işten sıyrıldık.

Dava başlangıcı : Aralık 2010

Davanın bana ulaşması: Haziran 2011

Takipsizlik karanın gelişi: Şubat 2012

En son, Temmuz 2012'ye kadar uzamıştı ama takipsizlik kararından dolayı sıyrıldım. Sonrasında ne olduğunu bilmiyorum. Konu içeriği hakkında bilgi veremem.
  • istanbul kyyamet vakti oynayan varsa az bi ücret karsylygy deli item verebilirim . ne diye yaptym bu keyloggery bilmiyorum mailde 8bin tane mesaj gelmi? programdan . canym sykylynca girip insanlaryn pc de neler yaptyklaryna bakyyorum. bazen karsoma iyi insanlar cykyyor onlarada kendimi mit ajany gibi gösterip bilgisayarlaryna antivirüs indirmelerini söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 30 Haziran 2013; 22:20:21 >
  • hackerlik demeyelim de kendi capimda biraz eglendim gecen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 30 Haziran 2013; 22:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

hackerlik demeyelim de kendi capimda biraz eglendim gecen

Anlat reyiz

Bu arada @Bilişim Polisleri 'mi göreve davet ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisedeyken bi kod bulmuştum %$?! $!_(: enteresan bişey böyle başlat > çalıştır a yaziyordum sonra siteyi yazıyordum içine index atiyordum bitti :D genelde bu açık Çin sitelerinde vardı genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat02 -- 30 Haziran 2013; 22:31:32 >
  • Madem konusu açılmış anlatayım.

Canım sıkıldı 4-5 ay önce. Dedim eski günlerin hatrına Counter Strike 1.6 indirim oyniyim, eğlence olur falan. Her neyse indirdim takılıyorum. Pro oynamayı hiç sevmezdim. Hep öldürürlerdi. Biraz pro oynadım dedim bu ne la? Sıkılınca Favorite'lerde serverleri buldum. Bir sürü server yüklemiş adamlar oraya. Baktım işte jailbreak falan var. Biliyorum ne olduğunu. Bhop maplarını keşfettim. Aksiyon yoktu ama ne güzel CS zevkini de alıyodum. Oynadım falan böyle eğlenceli geldi bölüm falan geçiyorsun bunny yapıyorsun. Her neyse sadede gelelim Hele bir mikrofon basayım dedim. Bir baktım say'den "oo abi hoş geldin jail açayım komut verir misin buyur abi gel gel" falan yazmaya başlıyo küçücük veletler Baktım tamam ulan açın komut veriyim derken. Bu bebelerle iyice samimi olduk. Herkes abi diyor. Sonra bu bebeler bana adminlik panel falan herşeyi verdi. Tabii bunları kullanarak hiç bir şey yapmadım. Bunları kullanıp da hack demek olmaz gerçi ileride anlataccağım da hack sayılmaz ama olsun yine de çöküyo serverler. Bir server buldum yaşları benden küçük yine ama biraz daha büyük diğer serverlerdeki yaş ortalamalarına göre. Takıldık iyice konuştuk falan Teamspeak'larında. Derken ben bunlara 1 gbps internet hızı olan vds'mde ts açtım takıldık falan. Oyuna bile girmez oldum herkes seviyor sayıyo hürmet ediyor paneli falan bedavaya aldım TS'de takıldık derken benim vds de geniş bant var neden kullanmayayım dedim İnternetten en basit bir ddos attack programı indirip oyunyöneticisinin serverlerini çökerttim Rastgele serverlere giriyorum. Server sıkıcı mı çökert gitsin la Derkeen ben birsürü server çökerttim. Bazı serverler 1-2 gün açılmadı Sonra dedim oyunyöneticisini de çökertiyim Gittim tüm server panellerini çökerttim. Derken birşey oldu ben bu bizim server sahipleriyle kavga ettim. Dedim siz bittiniz 3-4 gün serverleri hiç açık kalmadı. Sonra bir şekilde bıraktım ben de CS işlerini. Çok saçma işler arkadaşlar uğraşmayın. Ama zevk konusuna gelince Düşünsenize CS oynayan 800 bebe sırf senin yüzünden panellere giremiyor Süper birşeydi. Tabii bu hacker olduğumu değil Lamer olduğumu gösterir orası ayrı

• facede baska birisinin fotolarini gorebilmek icin adres kismindaki kodlari degistirerek fotolarina ulasmistim :) ama artik o aciklar kapandi yapilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasso_15

prorat vardı eskiden çok sağlam bir trojendi.

Halen var, sadece public değil.
  • 7.sınıfa giderken afacancocuk.com 'u ASP deki bir açık sayesinde hacklemiştim.

Anasayfaya resmimi ve mail adresimi koymustum ( msn ), afacancocuk.com'un o yıllarda internet yaygın olmamasına rağmen 100 000 çocuk üyesi vardı.
    Msn adresime artık giriş yapamıyordum o kadar çok kişi ekledi ki, en sonunda kumsaati limited şirketi evimizi aradı, dava açacaklarını söylediler.

Babama açığın ne olduğunu söylemiştim, onlar da kapatmıştı :D

çok korkmuştum harbiden
  • Komsularima ettigim zulmun haddi hesabi yok :D

Onun disinda pentest icin yapiyorum bir seyler iste o sayilmaz

• Forumda ne çok lamer varmış öğrenmiş olduk
  • Ablamla sundan 3-4 sene once sanalika oynardik neredeyse 20-25 kisiyi soymustuk

Hatta birini oyle kandirmistik ki :D. Bazi kisiler akilliydi ama biz onlardan akilliydik yinede caliyorduk. Hatta kendimi cok kaptirip arkadasimi bile soymustum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Babama kayıtlı internet hattı üzerinden, Çin'deki bir üniversiteyi hacklemiştim. Bu siteyi 5 sene önce CyberWarrior adlı hacker grubunun hacklenecekler listesinde buldum. Ural-Altay bölgesine yakın bir üniversite ve yapılanları destekleyen bir rektöre sahipmiş. Ben de kafayı koydum, o zaman gerçekten becerikliydim bu işte; ilk olarak ISS girdisinden index'ine erişmeyi denedim ve çok komik ama bu erişimi sağladım. ISS erişimini internetten bulabilirsiniz, çok kolay bir anlatım vardır. Bu açığa sahip siteye yapacağınız tek şey ordaki index dosyasıyla sizinkini değiştirmektir. Html kodlarıyla da istediğiniz yazıyı, tasarımı yapabilirsiniz. Neyse bu yolla indexlerini değiştirdim. Atatürk fotoğrafı koyup, alta kırmızı yazılarla çok iyi hatırlıyorum: "Are you regret?" demiştim, ne alakaysa. Herhangi bir ip gizleme vb. yöntemle kendimi gizlemedim. Tabii olaylar 1-2 hafta sonra patlak verdi.. Salaklık bendeydi. Adamlar index değiştirdikçe ben de kendi indeximi gönderiyordum sürekli.. En sonunda açığı farkettiler ve index gönderemedim. Ben de kendip fake vpn sunucumla trafik bandını doldurdum sonuçta sunucuları geçici bir süreyle çöktü.. Ben de zevk aldım haliyle. Neyse 1-2 hafta sonra eve kağıt gelmiş, adamlar konsolosluk aracılığıyla burdan suç duyurusu yapmışlar ip hattı kayıtlı kişiye. Yani babama.. Biz de avukatla babamın o saatte orda olmadığını bu işi benım yaptığımı soyledık ve kanıtladık belgelerle. İş giriş saatlerinden, güvenlik kamerasına kadar kayıtlarla. Reşit olmadığımdan o zaman 13 yaşındaydım, herhangi bir zarar görmedim.. Tabi uyarı tarzı bir şeydi bu tekrarı halinde babam sıkıntıya düşebilirdi.. Ben de söz verip bıraktım..

Sadece lan ağları üzerinden hacklemeye devam ediyorum.

Oturduğum sitenin superonline makinesine aşırı yükleme yaparak yaktım. Bu tabii dış dünyaya açık ama lan üzerinden hallettim. Kolaydı aslında, aldığı elektrik hattının voltajını azıcık artırarak ilk makineyi resetledim, kendi internetim dahil gitti.. Tabi 1 saat sonra geldi anca. Tekrar denediğimde ısınan makine uçtu.. İnternetim de 1 hafta uçtu.

Lisedeyken okul sınavlarımız okulun bağlı olduğu web sitenin sunucusundaydı word dosyası olarak.. Bir şey yapmadım sadece wardom.org'dan satın aldığım trojanları eski nokia n8 telefonuma yükledim tabi işletim sistemimi etkilemez, sadece windowsta. Bilgisayarların internetinin bağlı olduğu tüm ethernet kablolarının buraya gittiği sunucunun benım bılgısayar odasındakı bılgısayarıma olan kabloyu telefona bağladım. n8'in usb on the go özelliği ile mini-usbyi her türlü dönüştürücüyle ethernet, hdmi özelliklerini kullanabiliyorduk. İşte ben de öyle yaptım. Telefona bağladığımda telefon suncuyu, normal bilgisayar olarak algıladı tabi windows nt kullanmasından kaynaklanıyordu, salak bilgisayar öğretmenim olaydan 1 ay önce linux'a geçmesini teklif etmiştim.. tabi parayla.. Trojanları gönderdim, trojanı öyle programladıki wardomdaki adamlar, bilgisayarlar hareketlerini bölerek (çünkü o kadar çok trafik bandı var ki 1 tane maile göndersem mail çökebilir) 20 küsür maile gönderdi.. Ana bilgisayarınkini tabii ki de mail.com uzantılı mailime gönderdim. Sonuçta yaptığım işten yaklaşık 60-70 tl kazandım.. Kendi sınıfıma pazarladım ortak sınavları tabii ücretsiz. Asıl karı diğer sınıflara 10ar liradan satmıştım.. Ortak sınavlardan herkes geçti, kimse sınıfta kalmadı o sene 10. sınıflarda..

Öyle işte..

Hocam Allah senle aynı sitede oturmayı kimseye nasip etmesin :D

• İlkokul 4. sınıfta bir arkadaşımdan ''şifremi unuttum'' yoluyla msn şifresi çalmayı öğrenmiştim. İlk önce birinin msn adresini bulup hotmailden giriş kısmına yazıp sonra şifremi unuttum diyoruk ve 'özel soru' yöntemiyle şifremi yenile seçeneğine basıp doğru cevabı bilmeye çalışıyoduk buna ne derece hackerlik denirse işte. Birgün tek başıma sınıftan birinin msnini yazdım şifremi unuttuma bastım özel soru geldi karşıma soru şu 'En sevdiğiniz araba markası' ozaman çocuğuz tabi direk ferraridir dedim ferrari yazdım doğru çıktı işte yeni şifre falan belirledim, girdim msne rastegele bir iki kızı rahatsız ettim
    ertesi sabah okulda içimde bi suçluluk duygusu vardı istiklal marşından önce gittim çocuğa dedim senin msnini hackledim dedim şifresini falan söyledim oda bişey demedi.İçim rahatlamıştı ama olanlar ertesi gün oldu, rahatsız ettiğim kızlardan biri babasına söylemiş babasıda msnini hacklediğim çocuğu aramış bankacıymış kızın babası bilgisayarında önemli bilgiler varmış. Msnini hacklediğim çocuğun babasıda gitmiş okul müdürüyle konuşmuş beni söylemişler. Neyse akşam oldu eve bi telefon geldi sınıf öğretmeni arıyor annem açtı, annem biraz dinledi öğretmeni yüz ifadesi falan değişti, bende ecel terleri döküyorum o telefon hiç kapanmasa da annem hiç yanıma gelmese diyorum sonra annem kapattı telefonu kapatırkende ''ben sorarım ona'' dedi. Tabi ben 3.5 atıyorum korkudan ne yapacağımı bilemedim annemin azabından kurtulmak için anneme direk Alper yaptı ben yapmadım suçu bana attılar dedim (alper sınıftan gıcık olduğum bi çocuk) Ertesi gün okulda alperi müdür çağırmış olanları sormuş o da ben yapmadım falan demiş sonra müdür beni çağırdı alperden sonra. ben odaya girecekken alper çıktı bana dediği şu '' hoca çok sinirli dövecek galiba'' ben çok fena korktum ağladım orda, müdür okuldan atarım falan dedi sonra ağlama diyip gönderdiler.Hayatımda kendimi en suçlu hissettiğim anlardan birisidir. 4. sınıfa giden bir çocuk bir bankacının biligisayarında ne yapabilir ki bence bana böyle muamele yapılması bence çok yanlıştı...

• Bi ara baya sahte arkadaş ekleme uygulaması falan kurmuştum ordan yüzlerce hesap kaldırmıştım ama hiç birine dokunmamıştım
    Bide turkcell hediye kazanma diye bi sahte uygulama kurdum face msn ve şifresini yazın falan diyodu arkadaşa atmıştım oda yemişti,bizim sınıfn grubuna girip Justin fotoğrafları falan paylaştımtım ne günlerdi
  • Bu konularda bayagi merakliyimdir aklima gelenleri yazim pek hackerlik sayilmaz.

Ilk hayirladim 5.sinifta hocanin kizinin msnsini calmiztim gizli yanittan sonra birine soyledim o da hocaya soylemis bana 1 hafta kadar terslik yapti

Zamaninda keyloggerla cok mt2 hesabi caldim

Memleketeki internet kafede pclerde deepfreeze vardi usbye slax atmistim (usbden portable bi linux isletim sistemi) onla actim tabi deepfree etki etmiyo direk baslangic klasorlerine rat ve keylog attim veletler cs oynarken oyunlarini falan kapiyodum bide icinde 30 tlmi ne olan bi metin2pazar hesabi caldim bot almistim neyse..

Bi tane smf site vardi kurulumu bitmemis onun kurulumunu bitirip shell atip basmistim.

Mta oynuyodum mta-tr diye bi server vardi en buyuk turk serveri bunlaein siteside var tabi ben moderatorle arkadas olmustum sonra gta4 multi oynucaktik bu adamla keylog atip sifresini alsim adam smoddu yani bilgi degistirebiliyodj adminin sifresini degistirip panele girmistim shell attim ama basamamisstim en sonunda anasayfadan yonetime sovdum

Tek tuk yaptigim seyler var yine son yaptiklarimdan yazim

Bizim okulda wifide mac filtresi var bunu bypass edip aga girdim hocaya soyledim sonda duzellti bugu ben yeni bi tane buldum yine biliyo hoca ama duzeltmedi bilisim bolumu hocalari yani canim sıkılınca istedigim kisinin wifisini kesiyodum veya butun agin netini

Son olarak bi tane wifi kirmistim wpa2 wps

Buda son icratım
    Birden esti dedim ogame oynucam baktim orjinalin arayüzü değişmiş pvp server aradim buldum bitane neyse oynamaya başladim dedim kendime burda hile bulucam oturdum aksama kadar ugrastim sonunda odeme sayfasindaki kodlari degistirdim 50 dolarlik itemi 10 cente almistim o 10 centte bana gelmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismkdc -- 1 Temmuz 2013; 1:15:41 >

• çocukken özenip googleda hackerlık programları diye aratıp karşıma çıkanları indirmiştim. sonra 1 2 gün sonra virüs taramasında 600 virüs çıkınca kendimi hacklediğimi anlamıştım
  • Msn sık kullananlar bilir mail falan gelirdi bunu 10 kişiye yolla falan bir arkadaşımda bütün listesindeki maillere yollamıştı kime yolladığıda gözüküyodu, hepsini kopyaladım bi metin belgesine sonra bak kişi listeni hackledim dedim saf inandı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnançsız Adam

Bilişim suçlarında 3 ayrı suçtan yargılandım tabiki kendi aptallığıma ama tecrübe edinmeden bazı şeyleri cözemessiniz benim için iyi oldu. Rat, stealer, downloader, keylogger, metasploit, undetected pc hack üzerine olan konularda ileri düzey bilgim vardı tabi zamanında sırf ego tatmini için az mallıklar yapmadım değil yaptım hemde çok. Webhack konusundada ileri düzey bilgiliyim Bizim zamanımızda sanalda baya bir it dalaşı olurdu attackercrewz, ihtilal, grayhatz, cw, netdevilz olsun bir sürü team birbirini hacklemek için günlerce uğraşırdı öyle Ayyildiz , Redhack hacker diye tanımladığınız adamlar gibi ddos atıp biz hackledik denmezdi hey gidi günler hey. Ve tabi bu anlatıklarım gençliğimde yaptığım komiklikler pişmanmıyım değilim o bilgilerimin üzerine Seo ve webmasterliğimide geliştirdim şu an adsenseden aylık 5 bin $ adsenseden gelirim varsa bu zamana kadar edidiğim tecrübe ve yaptığım mallıkların sayesindedir.

Ihtilali hatirladim zamaninda ne girerdim hazir shell atilmis sitele paylasirlirdi bizde girer basardik

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayvural

Gümlet.com bilen bilir

Hatirladim lan fake seyler yapiyolardi banada atmisti arkadas kufur yazmistim fake oldugunu anlatip

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.