Şimdi Ara

X (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Subseven diye program vardı çok matraktı exe dosyasını karşıya yükletip ,açık portundan çoğu şeyi yapabiliyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi facebook hesabımı patlatmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün binaya wi-fi şifresini verdim,sonra lan'dan hepsinin şifrelerini indirdim Ne saflar ya bir geçmişi temizleyin,gizli sekmede takılın..10 küsür face hesabı,birkaç twitter ve garanti internet girişi bilgileri vardı ama ellemedim.Bir yamuk yaparsa diye bekledim,birkaç arkadaşı şakaladım.Birinin hesabını hackledim sonra dedim ki merak etme benim çevrem sağlam ben hesabını geri alırım diyip kahraman gibi şifreyi verdim
  • Arkadaşın msn'i gizli sorudan hackelmiştim sonra 5 adamla beni dövürtmeye çalıştı tabi ben beşinide indirdim aşağı sonrasında kayıplara karıştım
  • Aslında bi çok kez msn patlattım ama daha ilerisine geçemedim çünkü programlamadan anlamıyorum.Bi ara html yazıyordum bbcodeların hepsini ezberden biliyordum su gibi yazıyordum sonra bi baktım sıkıldım unuttum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdsds -- 1 Temmuz 2013; 2:43:06 >
  • kendi hotmailimi hacklemişliğim var. şifresi ne bilmiyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavuz Karga

Bütün binaya wi-fi şifresini verdim,sonra lan'dan hepsinin şifrelerini indirdim Ne saflar ya bir geçmişi temizleyin,gizli sekmede takılın..10 küsür face hesabı,birkaç twitter ve garanti internet girişi bilgileri vardı ama ellemedim.Bir yamuk yaparsa diye bekledim,birkaç arkadaşı şakaladım.Birinin hesabını hackledim sonra dedim ki merak etme benim çevrem sağlam ben hesabını geri alırım diyip kahraman gibi şifreyi verdim

Garanti şifresini nasıl ele geçirdn ki ssl diye birsey yoktu zaten.

• İnternet sitesinde giriş kısmında ki bilgiler kayıt edilmişti,giriş yapmayı denediğimde telefon onayı istemişti yoksa başka birşey miydi hatırlamıyorum.Tam giriş yapamamıştım ama bilgiler vardı yani
  • Bir gün arkadaşım bize gelmişti,pc de takılıyorduk.kaykılda bi facebook a gireyim dedi tamam dedim ve kaşla göz arasında şifreyi kaydete tıkladım,farketmedi bile salak.neyse daha sonra evden gitti bende onun hesabına girip ben gayim yazzdım.işte buda böyle bir anımdır.ben yatayım en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QardeLs

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

4 sene önce Darkorbit adında bir oyunda(belki bilirsiniz) inanılmaz hesaplar çalıyordum.Ve satıyordum. PİŞMANIM

Bizde yapardık, oyunun güvenliği düşüktü. 11 yaş altı cocuklar vardı. Hesabı ver hile atalım derdik, yerdiler

Ben içine kredi kartı ile oyun içi para yüklüyenlerinkini çalardım.

• İlkokulda lamerlik yapıyorduk bizde msn patlatmalar,türlü şakalar,küçük sürprizler.
  • Bilgisayara girilen şifreleri gösteren Program varmı beyler. Hani arka planda çalışacak.

• Kaza geldim gidip kitap aldim

• msnmüşterihizmetleri diye msn açıp arkadaşıma hesabınızda sıkıntı var şifrenizi vermeniz lazım demiştin o da vermişti, sene 2006 falan
  • Silkroad private serverlarda keylog atardım millete mbot diye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

kız arkadaşlarımın hesaplarının şifresini biliyordum mesajları okurken başka arkadaşlarının şifresini bizimkine verdiklerini gördüm ordan girip şifreyi değiştiriyordum

Bunu ben de çok yaptım

Sılkroad'da da char calmıslıgım vardır baya bi de
  • Metin2de multihack kullanmak sayılıyor mu?
  • bir ara hotmail şifremi unutmuştum, şifremi unuttuma basıp, bir kaç yere birşeyler yazdım, sonra bir daha denedim ve gelen kutum açılmıştı artık bende bir hackerdim, buda böyle bir anımdır.

• internet kafelere keylogger atmıştım 50 den fazla facebook . 30 tane wolfteam hesabı patlatmıştım. ama bıraktım artık bu işleri riskli çünkü
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.