Şimdi Ara

X (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ortaokulda 4-5 tane siteye index bırakmıştım, ama çok kıytırık siteler. Hatta site bile olmayabilir o derece

liste olurdu açığı olan siteler diye. Oradan seçip index koyardık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piçigetto

quote:

Orijinalden alıntı: samo1903

quote:

Orijinalden alıntı: İnançsız Adam

quote:

Orijinalden alıntı: samo1903

ratı bilenler bilir onlarla ugraşıyodum 2 bine yakın kurban vardı metin2 hesapları alıp satıyodum ticaret amaçlı

Nickini görmüşlüğüm var bizim forumda takılıyordun crypto*uitede

aynen senin nick neydi cs de?

Olum ifşalık nick almayin oralardn :D csden rati alir fud yoksa wardomdan fudu cakar keyfime bakardim ey gidi ey 100 tl metin2 satisiyla basladiydim

sıkıntı yok eski ratcılardanız

• buffer owerflowu bulan adam benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:::KraL:::.

Up

yapma bunu
  • Dökülelim beyler
  • 2-3 hafta önce nete gittim işte sağ tık yapıp istek gönderecem bastım sag tıka program çalışmayı durdurdu yazdı ve sonlansır desim.Pc parasız açıldı ama gönlüm el vermedi bende res attım

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

aklıma ; sönmez reyiz'in KAPASİKİ videosu geldi

Kapasitiyi kurdum moruk çayı demliyom ulan bi at sesi geldi *** dedim one lan ruslarmı saldırdı ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

aklıma ; sönmez reyiz'in KAPASİKİ videosu geldi

Kapasitiyi kurdum moruk çayı demliyom ulan bi at sesi geldi *** dedim one lan ruslarmı saldırdı ***

bayan niki olacaksın,
    battal gaz nin torunu .... gideceksin,
    ver lan bilgisayarı diyeceksin,
    zehir koy, domates sapı :D
    kapasikiyi kurdum ÇAYI DOLDURDUM at sesi geldi :D

avastın ....
    ne yapalım bana soruyor :D
    panik yok :D

safkan ingiliz çayı demledim

• bir keresinde arkadasla internet kafeye gitmiştik, arkadas facebook'a giriş yaparken şifresine baktım ve ben artık hackerım
  • 1 hafta once şeytana uydum arkadaşimin facebookunun şifresini fake yöntemiyle caldim ama geri verdim bugun.

• Knight oynarken 2009 yıllarında çok char soymuşluğum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: manas22

quote:

Orijinalden alıntı: .:::KraL:::.

Hiç Hackerlık Anınız Oldu mu ?

Bi kaç tane olmuştu ilki üniversitede derse giren bir kaç hocamıza yapmaya çalıştık bir arkadaşımla beraber ama başarılı olamadı hocaların not girdiği sayfanın index kodları ile tamamen kopyasını aldık ve kendi aldığımız domain üzerinden siteyi açtık site adresi ise notgiriş sitesinin aynısı sadece bir harfi daha fazlaydı ayırt etmesi zordu açıkcası internet sitemiz gayet iyiydi mysql veri tabanımız falan 10 numaraydı hocaların mail adreslerine gönderip işte biraz sosyal mühendislik kullanarak giriş yapmalarını sağlayacaktık sonra onlardan elde edeceğimiz şifre ile notları düzeltebilecektik tabi bizim unuttuğumuz kısım en sonunda rektörlüğün notları kontrol ediyor olmasıydı bu yüzden iş yattı ikincisi daha basit bir girişimdi ve başarılı oldu sahte ap noktası kurdum ve insanlar bedava wifi var sanıp giriş yaptılar ve hepsine birer ip adresi atayıp dhcp ile kendi bağlantım üzerinden internete bağlanıyordu ve bağlanan her pc yi dinleyebiliyorsunuz bu şekilde bir çok şifre bulmanız mümkün yada lokal olarak kurduğunuz web serverda sahte sitelere giriş yapması isteyerek örneğin facebook gmail gibi şifreleride çalabirsiniz bunda başarılı olmuştum

İkincisi tam olarak nasıl yapılıyor?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.