Şimdi Ara

X (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gicik olduklarimin hesaplarini hackliyorum
  • Sahte Facebook açıp kıza giriş yaptırmıştım.Hesabı ellemedim ama keşke elleseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

4 sene önce Darkorbit adında bir oyunda(belki bilirsiniz) inanılmaz hesaplar çalıyordum.Ve satıyordum. PİŞMANIM

Bizde yapardık, oyunun güvenliği düşüktü. 11 yaş altı cocuklar vardı. Hesabı ver hile atalım derdik, yerdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menmusa38

para kazanma sitesinin admin paneline girdim - birçok bilgisayara girdim - modeme girdim -şirkett dükkan kameralarına girdim

Her yere girmişin maşallahta sonuç?
  • Bilişim suçlarında 3 ayrı suçtan yargılandım tabiki kendi aptallığıma ama tecrübe edinmeden bazı şeyleri cözemessiniz benim için iyi oldu. Rat, stealer, downloader, keylogger, metasploit, undetected pc hack üzerine olan konularda ileri düzey bilgim vardı tabi zamanında sırf ego tatmini için az mallıklar yapmadım değil yaptım hemde çok. Webhack konusundada ileri düzey bilgiliyim Bizim zamanımızda sanalda baya bir it dalaşı olurdu attackercrewz, ihtilal, grayhatz, cw, netdevilz olsun bir sürü team birbirini hacklemek için günlerce uğraşırdı öyle Ayyildiz , Redhack hacker diye tanımladığınız adamlar gibi ddos atıp biz hackledik denmezdi hey gidi günler hey. Ve tabi bu anlatıklarım gençliğimde yaptığım komiklikler pişmanmıyım değilim o bilgilerimin üzerine Seo ve webmasterliğimide geliştirdim şu an adsenseden aylık 5 bin $ adsenseden gelirim varsa bu zamana kadar edidiğim tecrübe ve yaptığım mallıkların sayesindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnançsız Adam -- 30 Haziran 2013; 17:43:13 >

• ratı bilenler bilir onlarla ugraşıyodum 2 bine yakın kurban vardı metin2 hesapları alıp satıyodum ticaret amaçlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: samo1903

ratı bilenler bilir onlarla ugraşıyodum 2 bine yakın kurban vardı metin2 hesapları alıp satıyodum ticaret amaçlı

Nickini görmüşlüğüm var bizim forumda takılıyordun crypto*uitede
  • Çok tehlikeli hocam bunlar bir ara bende bulaştım ister istemez böyle işe farklı isimlerle anıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnançsız Adam

quote:

ratı bilenler bilir onlarla ugraşıyodum 2 bine yakın kurban vardı metin2 hesapları alıp satıyodum ticaret amaçlı

aynen senin nick neydi cs de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samo1903 -- 30 Haziran 2013; 17:47:25 >
  • forumu hackledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnançsız Adam -- 1 Temmuz 2013; 7:40:55 >
  • Orijinalden alıntı: İnançsız Adam

le*rex tahmin etmişsindir tanıyosundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samo1903 -- 30 Haziran 2013; 17:54:18 >
  • Orijinalden alıntı: samo1903

le*rex tahmin etmişsindir tanıyosundur.

hatırladım
  • yaklaşık 3 sene once 2010 daydı sanırım okuldan bir kızın facesını hacklemiştim ,
    hacklemek de denemez mailini parolamı unuttum yaptıydım oradanda memleketim diyodu kızı konuşturup öğrenmiştim.
    neyse işte facesini fln bulduk değiştirdik herşeyi tabi giremiyoda neyse arkadaşla onumuze gelen erkeğe ( sınıftakiler dahil ) sohbet edip ,
    çıkma fln teklif ediyoduk kızın haberi okula gidince olmuştu , ama hala bilmiyor bizim yaptımızı..

• Knigt onlineda cok item caldım keylogger uzmanıydım tabi 18-19 yasinda issizdim o zaman :)

• kız arkadaşlarımın hesaplarının şifresini biliyordum mesajları okurken başka arkadaşlarının şifresini bizimkine verdiklerini gördüm ordan girip şifreyi değiştiriyordum
  • Hack felan çok ilgilenmedim ama bir zamanlar cigicigi, tahribat,cyberwarrior gibi yerlerde takılırdım. Küçük yarışmalar olurdu oralardan güzel icq UIN ler düşürmüştüm.
  • anlat anlat bitmez 2 sene önce phishing ile 2 hafta'da 278 hotmail hesabı aldık ama alıp öyle bırakmıyor girip milletle muhabbet ediyorduk bir keresin'de bir emaile girdik tam ben ileti yazıp resim koyup çıkacam arkadaş dur dedi.Kız var neyse kızlan biraz konuşunca ben dedim ya kameramı ayarlayamıyorum bozuk bir kamera aç sana bakalım kız açtı tabi kamerayı bir yatıyor bir kalkıyor almanya'da idi hatırladığım kadarıyla kız tam saf ha iletiye yazdım sonra bu msn gitmiştir diye yok resmi değiştirdim tabi kız sonra işkillendi garip garip soru sormaya başladı işte geçen sene nereye gitmiştik senle felan diye sonra kız verdiğimiz cevabı doğru bulamayınca mail sahibini aradı kızın kameradaki tipini görmeniz lazımdı.Zaten bu olaylar yüzün'den bıraktı bu işi
  • quote:

Bilişim suçlarında 3 ayrı suçtan yargılandım tabiki kendi aptallığıma ama tecrübe edinmeden bazı şeyleri cözemessiniz benim için iyi oldu. Rat, stealer, downloader, keylogger, metasploit, undetected pc hack üzerine olan konularda ileri düzey bilgim vardı tabi zamanında sırf ego tatmini için az mallıklar yapmadım değil yaptım hemde çok. Webhack konusundada ileri düzey bilgiliyim Bizim zamanımızda sanalda baya bir it dalaşı olurdu attackercrewz, ihtilal, grayhatz, cw, netdevilz olsun bir sürü team birbirini hacklemek için günlerce uğraşırdı öyle Ayyildiz , Redhack hacker diye tanımladığınız adamlar gibi ddos atıp biz hackledik denmezdi hey gidi günler hey. Ve tabi bu anlatıklarım gençliğimde yaptığım komiklikler pişmanmıyım değilim o bilgilerimin üzerine Seo ve webmasterliğimide geliştirdim şu an adsenseden aylık 5 bin $ adsenseden gelirim varsa bu zamana kadar edidiğim tecrübe ve yaptığım mallıkların sayesindedir.

hll knk spr dvm

• quote:

Orijinalden alıntı: fable

anlat anlat bitmez 2 sene önce phishing ile 2 hafta'da 278 hotmail hesabı aldık ama alıp öyle bırakmıyor girip milletle muhabbet ediyorduk bir keresin'de bir emaile girdik tam ben ileti yazıp resim koyup çıkacam arkadaş dur dedi.Kız var neyse kızlan biraz konuşunca ben dedim ya kameramı ayarlayamıyorum bozuk bir kamera aç sana bakalım kız açtı tabi kamerayı bir yatıyor bir kalkıyor almanya'da idi hatırladığım kadarıyla kız tam saf ha iletiye yazdım sonra bu msn gitmiştir diye yok resmi değiştirdim tabi kız sonra işkillendi garip garip soru sormaya başladı işte geçen sene nereye gitmiştik senle felan diye sonra kız verdiğimiz cevabı doğru bulamayınca mail sahibini aradı kızın kameradaki tipini görmeniz lazımdı.Zaten bu olaylar yüzün'den bıraktı bu işi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.