Şimdi Ara

X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neset baba -- 28 Ağustos 2015; 13:28:40 >

•  X
  • 9 temmuz da davam var hiç uğraşmayın bence
  • Bi keresinde club penguin oynuyordum iki kisinin hesabini patlatmistim ne gunlerdi bee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knock Code -- 30 Haziran 2013; 16:02:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C Vatandaşı

9 temmuz da davam var hiç uğraşmayın bence

hayirdir hocam naptin

• Eskiden arkadaşın msn şifresini hacklemiştim hack dediğimde gizli soru anneniniz doğum yeri ? sivas yazmıştı
  • Bi ara keylogger ile Facebook hesaplarının şifrelerini ele geçiriyordum. Ona da bu hack dünyasında LAMER'lık deniliyor. Hacker ile LAMER arasında dünya kadar fark var. Mahalleden bir kızın msn adresinin gizli sorusunu kıza çaktırmadan ağzından laf alarak bulmuştum. Sonra geri verdim hesabı
  • 3-4 tane face
  • geçen birisinin msn facebookunu ele geçirdim (mailin gizli sorusuyla)
    joomla açıgı falan araştırırken 3-5 tane okul sitesini kullanılmaz hale getirdim bunlardan biride kendi okulumdu nasıl yaptım hala anlamadım
    bide pc ye şifre kaydetme programı kurmuşdum pc oturanların şifresini kaydetıyordum sonra face hesaplarını karıştıırıyordum. program format atmamla gitti bir dahada bulamadım onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 30 Haziran 2013; 16:09:07 >
  • fake mail ile kaç msn çalmıştım
  • Dün gece Citizen'in üyeligine girdim

• Bir keresinde bir kadın hastalıkları doktoru(JİNEKOLOG) un bilgisayarına trojan sokmuştum kamerasından hastalarıyla konuşmalarına tanıklık etmiştim doktorun bilgisayarına trojan tamamen tesadüfen girmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 30 Haziran 2013; 16:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4004

quote:

hayirdir hocam naptin

facebook ve msn adresi patlatmaktan 2 sene oldu hala uğraşıyom
  • keylogger trojen falan ugrastım baya

• quote:

quote:

quote:

hayirdir hocam naptin

En yakin zamanda kurtulursun insallah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

geçen birisinin msn facebookunu ele geçirdim (mailin gizli sorusuyla)
    joomla açıgı falan araştırırken 3-5 tane okul sitesini kullanılmaz hale getirdim bunlardan biride kendi okulumdu nasıl yaptım hala anlamadım
    bide pc ye şifre kaydetme programı kurmuşdum pc oturanların şifresini kaydetıyordum sonra face hesaplarını karıştıırıyordum. program format atmamla gitti bir dahada bulamadım onu.

aynısını bende yaptım dua et şikayet etmesinler uzun zaman geçmediyse her ihtimale karşı harddiski değiştir
  • çok oldu, çok kez canlı yayına katıldım, bi çok dergi ve gazetede röportajlarım oldu.
    ankaranın en iyi üniversitelerinden birisinde konuyla tam olarak alakalı olmasa bile ilintili şekilde bir profun kitabına yardımcı oldum.
  • oldu 6 yıl önce ftp şifresini verdik adama düzelt diye, hackledim ayağına site gitti.

savcılığa gidecektik çocuk baya teleofnla özürler felan diledi gerçekten gidecektik ama blöf değil yani...

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayirdir hocam naptin

En yakin zamanda kurtulursun insallah hocam.

inşallah hükmü geriye bırakır ilk suçum olduğundan yoksa mıçtım

• quote:

Orijinalden alıntı: menmusa38

Hiç Hackerlık Anınız Oldu mu ?

2009 senesi kuzenimle support ile ilgili bir forumu çökerttik, o ilk ve sondu, bir daha yapmam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.