Şimdi Ara

X (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • küçükken 100 den fazla sanalika gümlettim. şimdide arkadaşlarımın facebook, kezbanların ask.fmm şifrelerini (Ç)aldım. bi yamuk yapsınlar diye bekliyorum
  • inci sözlükte hacker hikayesi vardı o geldi aklıma on numaraydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavuz Karga

Bütün binaya wi-fi şifresini verdim,sonra lan'dan hepsinin şifrelerini indirdim Ne saflar ya bir geçmişi temizleyin,gizli sekmede takılın..10 küsür face hesabı,birkaç twitter ve garanti internet girişi bilgileri vardı ama ellemedim.Bir yamuk yaparsa diye bekledim,birkaç arkadaşı şakaladım.Birinin hesabını hackledim sonra dedim ki merak etme benim çevrem sağlam ben hesabını geri alırım diyip kahraman gibi şifreyi verdim

bunu nasıl yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alex

quote:

Bütün binaya wi-fi şifresini verdim,sonra lan'dan hepsinin şifrelerini indirdim Ne saflar ya bir geçmişi temizleyin,gizli sekmede takılın..10 küsür face hesabı,birkaç twitter ve garanti internet girişi bilgileri vardı ama ellemedim.Bir yamuk yaparsa diye bekledim,birkaç arkadaşı şakaladım.Birinin hesabını hackledim sonra dedim ki merak etme benim çevrem sağlam ben hesabını geri alırım diyip kahraman gibi şifreyi verdim

bunu nasıl yapıyoruz

Bende sordum hocam nasıl çekiyoruz diye arkadaş rat atmış ama mesajda belirtmemiş

• quote:

Ulan bende üniversitedeyken millet sürekli benim laptoptan girerdi hocaya ödevleri atmak için falan,bende sinir olurdum tabi, biri geldimi hepsi başıma üşüşürdü şunuda gönderiyim şunuda gönderiyim diye.Sonra keylog koydum ve hepsinin şifresini alıp değiştirdim ve aynen senin yaptığın gibi (sözde) bir gece boyu uğraşıp büyük bir kahramanlıkla hesaplarını geri alıp şifrelerini vermiştim :D Ama bu seferde hesabı hacklenen şifresini unutan kim varsa yanıma gelmeye başlamıştı

İlk maceramsa hackerlik değil ama 2001-2002 yıllarında telekomun haftalık internet paketlerinin olduğu dönemdi.Haftalık internet paketi 14 liraydı sanırım.Ve modemle telefon hattı üzerinden bağlanıyorduk.Babam internet aldığıma kızıyordu bende alternatif çözüm arayışına girdim ve mynette e kartların yaygın olduğu dönemde e kart içerikli bi mail adresi alıp millete mail atmaya başladım .Size e kart geldi diye.Tıklayınca açılan sayfa mynetin şifre isteme sayfasıydı ve istisnasız herkes düşüyordu.Bigün bi ttmail hesabı olan biri düştü onun mailini alıp akrabasından internet paket şifresi istemiştim.Adamın teyzesinin mailiymiş hemen gönderdi sağolsun kendininkini :D Ortaklaşa 6 ay kadar kullanmıştık onu. Şimdi bulup helallik almak lazım ama nerde... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kakalemefurk

çocukken özenip googleda hackerlık programları diye aratıp karşıma çıkanları indirmiştim. sonra 1 2 gün sonra virüs taramasında 600 virüs çıkınca kendimi hacklediğimi anlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamınBiriVarmış

quote:

Orijinalden alıntı: Alex

quote:

bunu nasıl yapıyoruz

Bende sordum hocam nasıl çekiyoruz diye arkadaş rat atmış ama mesajda belirtmemiş

paket dinleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Metin 2 dekilerle kanka olup keylog atardım yang hilesi diye
  • ufak lamer'lıklarım olmadı değil :D
    ilk olarak kuzenimin msn patlattım gelene geçene yazıyorum ben o değilim hesabını çaldım diyorum ertesi gün yakalandım
    oyunların kısayolunu indirip oyun arşivi yaptığımı sanıyordum
    veee son atağım geçen yıl yaşandı kaldığım otelde lobide otelimizin yüksek hızlı 100 mphs fiber internet vardır yazıyo bi bağlandım büyük bi hevesle sabaha kadar film indircem aklı sıra bi bağladndım 0.50 mphs hız var ios ta bilenler fing diye bir program var wifi kaç kişi bağlı gösteriyor sizlere gösteriyor kaç kişi bağlı bağlı olanların mac adresleri ip leri alayı çıktı 250 kişi bağlı bende şeytanlık esti zaten 1 gece kalıcaktım lobideyken bi baktım benim turkcell modem le aynı modem benden kaçarmı hemen arayüzüne giriyim dedim kullanıcı adına admin şifreyede superonline yazdım girdi harbidende 100 mphs internet var yani aldım elime cep telefonunu gittim lobiye cep telefonunda modem arayüzünü açtım ve mac filtreleme kısmına geldim (bilmeyenler için söliyim mac filtrleme ile engellediğiniz cihaz internete bağlanamaz ) işte gittim lobiye 250 kişiyi aynı anda internetten attım telefondan bi speed test açtım 93 mphs internet var sonra 5 dk sonra lobide telefonlar susmuyor herkes telefondan notebooktan bağlanamıyorda bakınıyor lobideki kadın çıldırcaktı resmen telefondan tüm telefonlar hiç susmadı 15-20 dk bende odama gittim sabaha kadar film çektim

• quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson

ufak lamer'lıklarım olmadı değil :D
    ilk olarak kuzenimin msn patlattım gelene geçene yazıyorum ben o değilim hesabını çaldım diyorum ertesi gün yakalandım
    oyunların kısayolunu indirip oyun arşivi yaptığımı sanıyordum
    veee son atağım geçen yıl yaşandı kaldığım otelde lobide otelimizin yüksek hızlı 100 mphs fiber internet vardır yazıyo bi bağlandım büyük bi hevesle sabaha kadar film indircem aklı sıra bi bağladndım 0.50 mphs hız var ios ta bilenler fing diye bir program var wifi kaç kişi bağlı gösteriyor sizlere gösteriyor kaç kişi bağlı bağlı olanların mac adresleri ip leri alayı çıktı 250 kişi bağlı bende şeytanlık esti zaten 1 gece kalıcaktım lobideyken bi baktım benim turkcell modem le aynı modem benden kaçarmı hemen arayüzüne giriyim dedim kullanıcı adına admin şifreyede superonline yazdım girdi harbidende 100 mphs internet var yani aldım elime cep telefonunu gittim lobiye cep telefonunda modem arayüzünü açtım ve mac filtreleme kısmına geldim (bilmeyenler için söliyim mac filtrleme ile engellediğiniz cihaz internete bağlanamaz ) işte gittim lobiye 250 kişiyi aynı anda internetten attım telefondan bi speed test açtım 93 mphs internet var sonra 5 dk sonra lobide telefonlar susmuyor herkes telefondan notebooktan bağlanamıyorda bakınıyor lobideki kadın çıldırcaktı resmen telefondan tüm telefonlar hiç susmadı 15-20 dk bende odama gittim sabaha kadar film çektim

kız mısın

• Çok fazla lamerlik anım var.

Aynı zamanda basitçe kendim 5dkda kodladığım acemi sahte hile programlarıyla insanlara oyunlardaki şifrelerini girdirtiyor onlarıda kendi mail adresime yönlendiriyordum.Wolfteam-M2 tarzı oyunların forumlarına yerleştiriyordum ve sonuç inanılmazdı o kadar çok sazan vardı ki 500+ kayıt geliyordu.(programda burada)

X

Yangları yükleye bastığında progress bar çıkıyordu veri tabanına bağlanılıyor hesap bilgileri alınıyor vs teknik şeyler yazıyor sonundada hata yanlış şifre kullanıcı adı yazdırıyordum 10 defa deneyenler oluyordu Bir zamanlar google'a m2 yang hack yazınca ilk bu çıkıyordu düşünün

Keylogger satın alıp yaymışlığım 1000+ üzeri pc ye bulaştırmışlığım var.Cidden sazan çok ne kayıtlar geliyordu ya internet kafelere falan bulaşmıştı PC isimleri masa 1 masa 2 falandı

Bir kere bir kızın facebooku düşmüştü liseli kezbanın tekiydi.Face'ine girdim kızın team vieverdada arkadaş pcmde faceinde yazarken çocuğun biri selam yazdı bizde direk giriştik selam yavrum naber aşkım tarzında çocuk zaten hazırmış aşıkmış herhalde bizim kıza başladı oda yardırmaya 2 dk sonra facebookta ilişki durumları değişmişti.İlişki durumları değişince yorumlar falan geliyor tabii Ama biz durur muyuz tüm erkeklerle muhabbetine devam ediyoruz.

Tekine muhabbeti açtık abine söyliycem senin kız döver seni gebertir yarın okul çıkışı görücem seni falan diyordu inşallah kızın başına bir şey gelmemiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 11 Temmuz 2013; 12:37:31 >

• yukarı
  • Kendi Şirketimizin Sitesini Patlatmıştım.İlaç sitesi ancak cümlelerin sonunda Allah diyen Pikaçu,Yav He He gibi yazılar vardı :D
  • Facebook'ta 4-5 bin takipçisi olan birisinin hesabını patlatmıştım
  • millet ne hacker'mış da haberimiz yomuş
  • Bir üniversitenin anasayfasından bir arkadaşım bana selam göndermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:::KraL:::.

Hiç Hackerlık Anınız Oldu mu ?

Bi kaç tane olmuştu ilki üniversitede derse giren bir kaç hocamıza yapmaya çalıştık bir arkadaşımla beraber ama başarılı olamadı hocaların not girdiği sayfanın index kodları ile tamamen kopyasını aldık ve kendi aldığımız domain üzerinden siteyi açtık site adresi ise notgiriş sitesinin aynısı sadece bir harfi daha fazlaydı ayırt etmesi zordu açıkcası internet sitemiz gayet iyiydi mysql veri tabanımız falan 10 numaraydı hocaların mail adreslerine gönderip işte biraz sosyal mühendislik kullanarak giriş yapmalarını sağlayacaktık sonra onlardan elde edeceğimiz şifre ile notları düzeltebilecektik tabi bizim unuttuğumuz kısım en sonunda rektörlüğün notları kontrol ediyor olmasıydı bu yüzden iş yattı ikincisi daha basit bir girişimdi ve başarılı oldu sahte ap noktası kurdum ve insanlar bedava wifi var sanıp giriş yaptılar ve hepsine birer ip adresi atayıp dhcp ile kendi bağlantım üzerinden internete bağlanıyordu ve bağlanan her pc yi dinleyebiliyorsunuz bu şekilde bir çok şifre bulmanız mümkün yada lokal olarak kurduğunuz web serverda sahte sitelere giriş yapması isteyerek örneğin facebook gmail gibi şifreleride çalabirsiniz bunda başarılı olmuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12/13 yaslarinda keylog ile arkadaslarin ne hesabi varsa ( oyun fb msn ve internet site uyelikleri) hacklerdim
    Cok guzel zamanlardi, birini hackleyince o kisinin fb hesabindan tanimadigim insanlara bile geciriyordum. Cok iyiydi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: samo1903

quote:

Orijinalden alıntı: İnançsız Adam

quote:

Orijinalden alıntı: samo1903

ratı bilenler bilir onlarla ugraşıyodum 2 bine yakın kurban vardı metin2 hesapları alıp satıyodum ticaret amaçlı

Nickini görmüşlüğüm var bizim forumda takılıyordun crypto*uitede

aynen senin nick neydi cs de?

Olum ifşalık nick almayin oralardn :D csden rati alir fud yoksa wardomdan fudu cakar keyfime bakardim ey gidi ey 100 tl metin2 satisiyla basladiydim

• knightta birine pm atmıştım sa kardeş dupe new program international v.1.2 çıktı kullanmak istermisin diye tradeden çalmıştım itemi sonra pişman oldum ama
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.