Şimdi Ara

X (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımhaberin arama kutusunu hackledim
  • Sene bin dokuzyüz çift sıfır pentagonun çay ocağını hackledim ne günlerdi ...
  • 4 sene önce Darkorbit adında bir oyunda(belki bilirsiniz) inanılmaz hesaplar çalıyordum.Ve satıyordum. PİŞMANIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

Donanımhaberin arama kutusunu hackledim

Sen miydin o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathilde

quote:

Sen miydin o

yok aklıma geldi yazıyım dedim
  • 12-13 yasındayken yani 6-7 sene önce milyarlık kngiht charım hacklenmişti. keyloggera baslamıstım. Deneme olarak arkadaslarımın msn sifrelerini öğrendim. Sonra truva atı,trojan,rat falan yardırdım. Crypt ediyordum truva atını falan. Yüzlerce online oyun karakteri hackledim. Sonra bunları özellikleriyle beraber bir a-4 kağıdına yazdım. Server diez level 76 itemler +8 shard vs gibi.. Yaklasık 20 bin liralık char ve item vardır o kagıtta hala da kutuda duruyor bir şey yapmadım gönlüm el vermedi ama ionia da bir +11 reb. İron bow almıstım inkar edemem Bir gün arkadaslarım benden araklamıstı bu kagıdı o yaşımda 2 km son sürat koştuğumu hatırlıyorum
    Rastgele bir hastane pcsine de girmistim. Kayıtlar falan yazıyordu. Ameliyatların bilgileri sonuçları borçlular taksitler doktorların resimleri vs. Keşke hastaneye borçlu olanların borcunu silseydim bişey yapmadım oraya da.
    Pclere girip kameralarını açıyodum öyle eğlenceler işte
    Sonra pvp database yapmıstım. Belli bir nickde karakter açınca örneğin aswfvjxngkeosvdkz bu nick. Böyle bir nickle karakter açınca direk edit+gm olarak doğuyordun serverda. Öyle bi kodlama yapmıstım çok basitti aslında. Serverlara girip hacklendiniz diyordum öyle bir lamerdim cocukken

• Facebook , wolfteam çarı , metin2 çarı hackliyodum hep :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: menmusa38

quote:

nasıl hacledin hocam pm atarmısın

DH Premium bölümüde hack-trojan başlığımda ayrıntılı anlatım var
  • Bir kızın msn hesabını hacklemiştim gizli soru kullanarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

4 sene önce Darkorbit adında bir oyunda(belki bilirsiniz) inanılmaz hesaplar çalıyordum.Ve satıyordum. PİŞMANIM

Bu hesabın asıl sahibi misiniz? Asıl sahibi vefat etmemiş miydi?

• Geçen nisan ayında sevdiğim kızın msn si ile facesini hacklemiştim sonra acıdım geri verdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 30 Haziran 2013; 16:42:48 >
  • Öğeyi denetle ile E-okul notlarının nasıl değiştirildiğini notları kötü olan arkadaşlarıma anlatıyordum filan
  •  X

Forumu hackledim
  • Bi sitenin yöneticisinin bizim sitemize üye olmasıyla şifresini alıp onun sitesindeki üye veritabanını almıştım bir sürü üye toplamıştım sayesinde
  • Ko la ilgili koxp programlarına keylog atıyordum tabi o zamanlar 60 levelin üstü zar zor idi ( 2006-2007)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

4 sene önce Darkorbit adında bir oyunda(belki bilirsiniz) inanılmaz hesaplar çalıyordum.Ve satıyordum. PİŞMANIM

Bu hesabın asıl sahibi misiniz? Asıl sahibi vefat etmemiş miydi?

asıl sahibiyim.
  • suan oluyor

• arkadaşın hotmaili yazdım şifresi 123456 çıktı ilk denemede girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamwalker23

X

geç kalmışım
  • okuldaki kızın msn sini çalmıştım sonra face şifresini değiştirdim sonrada küfürler yazmıştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.