Şimdi Ara

MediaMarkt Ve Benzeri Yerlerde Çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
31.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok kez açıldı başlığı onlarıda okudum fakat aradıgım bazı cevaplar var.Çalışan veya çalışmayıpta çalışma şartlarını bilenler yardımcı olursa sevinirim.Benim bildigim teknoloji marketleri arasında en rahat ve şartları uygun olan yer MediaMarkt.Vatan,Gold,Teknosa falan daha kötüymüş sanırım hem maaş hem çalışma saatleri olarak.

Benim sorucaklarıma gelirsek;
    -Ben bir çok yerde çalıştım ama tezgahtarlık yapmadım yani bu gibi yerlerde çalışanlar hep ayaktamı hiçmi oturmuyor bu adamlar
    -Tam çalışma saatlerini bilen kaçta girip kaçta çıkılıyor (çarşamba ve perşembe en geç 6.5 gibi işten çıkmam lazım)
    -Ücret ve ek olarak yol yemek ne şekilde oluyor ben MediaMarktta 1200lira maaş yol yemek yok diye biliyorum

• Takip
  • bende bu yaz media markt ta çalışmayı düşünüyorum . Aceba şartlar neler ? Tam olarak ne kadar veriliyor ? Kaç gün kaç saat çalışıyor ? işe alınmak için neler yapmak gerekiyor ? Bilenler yardım ederse sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

bende bu yaz media markt ta çalışmayı düşünüyorum . Aceba şartlar neler ? Tam olarak ne kadar veriliyor ? Kaç gün kaç saat çalışıyor ? işe alınmak için neler yapmak gerekiyor ? Bilenler yardım ederse sevinirim .

Geçen sene bi arkadaşım çalışıyodu bu senede bi arkadaşımın arkadaşı çalışıyo benim bildiklerim yukardaki gibi çalışma saatine 8 saat diyolar fakat şubenin açılış saati sabah 10:00 akşam 22:00 ondan aklımda soru işareti kaldı birde bu ayakta durma olayı kötü benim için boy uzun 1-2 satten fazla ayakta kaldımı bel agrısı yapıo çok
  • full ayakta kalmanız gerekiyor ama depoya gidip dinlenirsiniz ne olacak :) Media markt ta çalışmadım ama 1 saat yemek süren olması lazım 8 saat olayıda vardiyalı yani saat 10 da gidersen 6 da cıkarsın 12 de gidersen 8 de 2 de gidersen 10 da shifte göre tabiki.

Bide o kadar kolay girilebilen bir yer değil ne yazıkki önüne geleni almıyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

full ayakta kalmanız gerekiyor ama depoya gidip dinlenirsiniz ne olacak :) Media markt ta çalışmadım ama 1 saat yemek süren olması lazım 8 saat olayıda vardiyalı yani saat 10 da gidersen 6 da cıkarsın 12 de gidersen 8 de 2 de gidersen 10 da shifte göre tabiki.

Bide o kadar kolay girilebilen bir yer değil ne yazıkki önüne geleni almıyorlar :)

Aslında ben geçen sene dedigim arkadasın yanına gitmiştim birazda erken gitmiştim saatin dolmasını falan beklerken müdürlediyle tanışma fırsatım oldu genç muhmelen 38-42 yaşlarında biriydi o zamanlar örgünde okudugum için ufak bi part time iş muhabbeti konuşmuştuk çalışan arıyoruz çalışmak istemezmisin bi form doldur sende demişti hazır bilgin merakın var konusmanda yerinde falan ben düşünmedigim için uğraşmamıştım.Yani yer varsa eğer öyle mülakatta falan sorun cıkıcagını sanmıyorum ama bana şu çalışma şartları tam olarak lazım saati öğrendigim iyi oldu teşekkür ederim ücretler hakkında bilgin varmı birde bu 10da gidip 6da cıkma işi sürekli değişkenmi yoksa pzt salı 14:00-22:00 arası çarşamba perşembe 08:00-18:00 gibimi oluyor?

• Up.Düşmesin bu konu!
  • önüne geleni almıyor çalışsanlar bi bk bilmiyor ama
  • Teknosa mesai saatleri 09:30-19:00 ve 13:00-22:00 1saat yemek molasıdır.maaş ise 760+240yemek+prim ortalama maaş 1100-2000 tl arası prime göre degişir,işe 30 günlük akademi egitimiyle başlarsınız fakat adamı kolay harcarlar ortalama çalışma süresi 4yıldır gizli müşteriden ve performanstan anında kapıya koyabilirler fakat yükselmenız kolaydır 285 magaza ile alanında liderdir zira bölge müdürleri hep satıştan gelmedir ..
    Mediamarkt ve satürn aynı markadır mesailer aynı 9-6 ve 1-10 fakat maaş ortalaması 900 ile 1300 arasıdır müdürleri saglam kariyerlıdır müdür olma ihtimaliniz zor ama takım liderligine kadar şansınız var,saglam firmadır çalışanı tutar ve yükseltir kolay kolay harcamaz ama köle gibi çalıştırır açılış ve kampanyalar 18 saat ayakta kalabilirsıniz.
    Vatanda 2gün full 1gün izin yaparsınız çok kuralcıdırlar,sigara yemek saati gibi konularda katıdırlar maaş ortalama 1100-1600 arasıdır kolay kolay çıkarmazlar ama yükselmek zordur cok torpil döner genelde çalışanlar akraba bıle olabilir:)..bunun dışında hepsinde ayakta durursunuz 8 şaat..

• quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

önüne geleni almıyor çalışsanlar bi bk bilmiyor ama

aynen öyle hocam.Nerede torpilli eleman var hepsini alıyorlar. Bende başvurmuştum referans yok diye almamışlardı. Cep telefonu olsun , bilgisayr konusnda olsun öyle saçma şekilde iddaya girerleri bide herşeyi biliriz edasıyla... Bende ilkbaş saf saf dinler sonra derim böyle böyle malesef dedilerinin hiç biri doğru değil.. apışıp kalırlar İşi bilenlerde çıkıyor arada onlarla sohbet etmek ayrı bir zevk oluyor elbette aynı dilden konuşuyorsunuz hiç değilse :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

aynen öyle hocam.Nerede torpilli eleman var hepsini alıyorlar. Bende başvurmuştum referans yok diye almamışlardı. Cep telefonu olsun , bilgisayr konusnda olsun öyle saçma şekilde iddaya girerleri bide herşeyi biliriz edasıyla... Bende ilkbaş saf saf dinler sonra derim böyle böyle malesef dedilerinin hiç biri doğru değil.. apışıp kalırlar İşi bilenlerde çıkıyor arada onlarla sohbet etmek ayrı bir zevk oluyor elbette aynı dilden konuşuyorsunuz hiç değilse :D

ben işi bildgm için

işi bilenleri secip kafaya alıom. yarın öbürgün beni sokar felan diye hani paraya sıkışırsam 1-2 ay calısır cıkarım :D önerirler en azından diye 2-3 muhabbet kuruyorum özellikle telefonlar hakkında bak diom iphone işte dandik ama pahalı s2 ucuz ama harika felan muhabbet uzayip gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

torpil uygulanıp hakkınızın yenmesi sıkıcı bir durum olsa gerek

• siz bu başvuruyu mediamrktte müşteri hiizmetleri bölümünde mi yapiyorsunuz ? nerede doldurcaz o formu ? bide bu internetten başvuru vs filan sanki bana çok hikaye bi durum gibi geliyor.
    ama şunu biliyorum eğer orada çalışan tanıdıgınız varsa işe alınmanız çok yüksek.

birde vatanın çalışma günleride yanılmıyorsam 2+1 şeklindeydi (bilmeyenler için , 2 gün çalışıyorsunuz , 1 gün tatil , Sonra 2 gün iş sonra yine 1 gün tatil . . .)
  • Ah vatan beni bir alsa şimdilik part time; üniversitem bitincede full time... Teknik öğretmen diplomalı satış personeli. Hiç fena olmazdı :) Araştırma hevesim üst seviyede ki bilgimde öyle sayılır.

Neyse part time almıyorlarmış öğrenmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

siz bu başvuruyu mediamrktte müşteri hiizmetleri bölümünde mi yapiyorsunuz ? nerede doldurcaz o formu ? bide bu internetten başvuru vs filan sanki bana çok hikaye bi durum gibi geliyor.
    ama şunu biliyorum eğer orada çalışan tanıdıgınız varsa işe alınmanız çok yüksek.

birde vatanın çalışma günleride yanılmıyorsam 2+1 şeklindeydi (bilmeyenler için , 2 gün çalışıyorsunuz , 1 gün tatil , Sonra 2 gün iş sonra yine 1 gün tatil . . .)

Aynen şu online başvuru içinde bir link bulan varsa yollasın ben direkt link bulamadım kariyer net üzerinden başvurdum sadece.

• Aceba referansi olmayani almiyorlar mi media marktta . Teknoloji bilgim cok iyidir gerek telefon olsun gerek bilgisayar vb olsun . Konusmamda cok iyidir ama hic calisma tecrubem yok
  • Chuck taki gibi bir ortam lazım sıkılmamak için 8 saat ayakta durmak ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmertozan

Chuck taki gibi bir ortam lazım sıkılmamak için 8 saat ayakta durmak ne demek

• ben 12 saat ayakta çalışıyorum ölmem lazım o zaman insan her şeye alışıyor zamanla
  • Çok bilgim var diyen arkadaslara bı lafım olsun hiç bir ise yaramıyor bilginiz referans önemli birincil koşul bu ordaki elemanlarla ddalga geçenler ise o ortamı görünce anlarlar neden bu adamlar böyle olmuş diye. Gelen müşterileri bı görseniz saçma sapan sorular artistikler . Adamlar kafayı siyirma noktasına geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.