Şimdi Ara

optik gözlük alacağım hangi marka tavsiye edersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
12.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet hangi marka tavsiye edersiniz, şuan Top-Ten marka kullanıyorum 3yıl oldu alalı ama pek memnun değilim, önerdiğiniz markalar nedir,
    not, güneş gözlüğü değil optik (numaralı gözlük)

• Ray-Bon lar çok kaliteli tavsiye ederim.
  • modellerini görebileceğim bi web sitesi var mı??
    almaya gitmeden bi göreyim

quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Ray-Bon lar çok kaliteli tavsiye ederim.
  • Vogue tavsiye ederim. 6 Senedir kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

modellerini görebileceğim bi web sitesi var mı??
    almaya gitmeden bi göreyim

quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Ray-Bon lar çok kaliteli tavsiye ederim.

Ray Ban
    En iyilerinden , ama en pahalısı.
    http://www.ray-ban.com/Welcome.html

Top Gun'da Tom Cruise abimiz ,Blues Brothers hey gidi hey...

• SAFILO
  • Eğer yeterli paran varsa ve bulabilirsen 'Persol' al geri kalanların hepsi fasa fiso...
  • çerçevede exess-safilo, camda zeiss iyidir
  • flight kullanıyorum (6 yıldır) çerçevesiyle birlikte 30 gram. kuş gibi

eskime belirtisi yok merette
  • cami önünde satılan
    seyyar satıcıdan al
    her marka var :)
  • beyler arkadasın babası gözlük toptancısı bu gözlükler aslında inanılmaz ucuza satılıyor komik yane ama dükkanlara girip pahalanıo.. 3. 4. el oluyo dükkanlar ve her elde fiyat 3-4 katlanıo acaip ya bi bilseniz inanılmaz da para var bu işte...

Bence cok para verme hatta izmirdeysen ben ayarlayım sana bende 2 tane cerceve var yedek alıom arkadastan valla :D
  • Gözlüğü taktıktan sonra "Naber lan 4 göz heh heh" diyen insanıma alışabilecek misin?
  • ray-ban kullanıyorum ve çok memnunum..tavsiye ederim
  • hayatımda böyle marka çılgınlığı duymadım.... eskiden optik gözlük alınacağı zaman kendi yüzüne uyan bişeyler seçilirdi . yüzüne göre giden herhangi bir marka veya model.... ne alakası var ray-ban , top ten, lacoste, nereye kadar...
  • Benim gibi kemik çerçeve diye tabir edilen çerçevelerden almak istiyorsan DUNLOP alabilirsin...

Ben şu anda DUNLOP kullanıyorum ama bu aralar değiştirip GUCCI alacağım, GUCCI nin yeni kreasyonu geldi Türkiye'ye, güneş gözlüğüne benzeyen bir şekli var. Mehmet Ali Erbil'in taktığı gözlüklerin tipinde, yani sapı kalın ve yanlardan ışık almıyor...

Güneş gözlüğü olarakda Adidas A-134 öneririm, ancak benim gibi spor yapıyorsan hoşuna gidecektir, ter engelleyici sistem ve gerektiğinde değişebilen sap kısmı ayrıca farklı renkte yedek camı ve kırılmazlık-çizilmezlik özellikleri var...

Ters durduğun, yamaç paraşütü ile atladığın hatta rafting yaptığın durumlarda bile gözünden düşmüyor... Türkiye fiyatı 350 YTL, ben 109 euro ya buldum, tavsiye ederim...

• quote:

Orjinalden alıntı: proveza

hayatımda böyle marka çılgınlığı duymadım.... eskiden optik gözlük alınacağı zaman kendi yüzüne uyan bişeyler seçilirdi . yüzüne göre giden herhangi bir marka veya model.... ne alakası var ray-ban , top ten, lacoste, nereye kadar...

Bu marka çılgınlığı değil, ama her markanın farklı tarzda gözlükleri var...

Mesela önerdiğim GUCCI nin yeni kreasyonu başka hiçbir markada benzer biçimde yok, 50 metreden GUCCI olduğunu bilirsiniz. Üstelik üzerinde GUCCI diye de yazmıyor, sadece GUCCI arması mevcut yanda...

Adidas ın güneş gözlüğünde ise gözlük olmasının haricinde ek birsürü özellik var yazın ihtiyaç duyulan... Başka markalarda da var ama o markalarda fiyat 400 eurodan başlıyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.