Şimdi Ara

WTFast ile 50 ping Mümkün :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
37
Favori
76.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki bazılarınızın bildiği bir program WTFast kullananlar olabilir ama internette gördüğüm kadarıyla herkes sunucuyu TR olarak ayarlıyor. Halbuki WTFast in kendi sitesinde denmişki;

İyi bir bağlantı için kendi lokasyonunuza en yakın serveri seçin
    Daha iyi bir bağlantı için Oyunun server lokasyonuna yakın olanı seçin
    Çok çok daha iyi bir bağlantı için premium alın

Bu durumda çoğu arkadaşımızın yaptığı hata gibi TR yi değil en düşük pingli Almanya serverini seçmemiz gerek denedim ve dedikleri gibi oldu TR seçiliyken 80 ping Germany DE2 serverına bağlıyken 50 ping aldım. (WTFast kullanmazsam 130 ping oluyor)
    Programın kurulumu ve ayarların yapılışı:

https://www.wtfast.com/ Programı burdan indirip kurabilirsiniz bunu anlatmaya gerek yoktur heralde :)

https://www.youtube.com/watch?v=lu46AN7JM6I

CRACK

Arkaaşlar deneme sürümü bitmesine yakın pc nin saatini geri alarak uzatabilirsiniz bulabilidğim ve çalışan tek crack bu sanırım.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokbu -- 14 Mayıs 2016; 23:03:36 >

• İşe yarıyorsa çok iyi eve gidince yapayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu program paralı diye biliyorum

Ayrıca evet bu programlar işe yarıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen wtfast işe yarıyor, ama zaten benm sabit pingim 46 olduğu için gerek yok :)

Almanya'da oynayan arkadaşım 33 sabit pingle oynadığını söylüyordu. Tr sunucusu oralarda olduğundan olabilir.

Edit: ilk başlarda aldığınız verimi kullanmaya devam edince alamayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 13 Aralık 2014; 12:32:54 >
  • Program işe yarıyor evet pahalı. Ve dediğim gibi kullananların çogu TR serverini seçtiği için tam verim alınamıyor. Ayrıca Trial süresini sıfırlama yöntemleride var deneme sürümü bitsin onada bakıcam çok işe yarıyor program...
  • Superonline fiber net 30 Ping

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemem lazim su dusuk ping olayini cok merak ediyorum hic yasamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    Fiber olsa bizdede :) eskiden bende 45 ping alıyodum ama şu sıralar sezon arası döneme girdiğimizden beri 100 den aşağı inmiyodu
  • Deniyorum sonucu yazarım

60a kadar düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cliptons -- 13 Aralık 2014; 12:46:02 >
  • her bilgisayarı açtığımızda aynı eyleri yapmamız gereklimi yoksa birkere yapsak yeterlimi,wtfastı açmak gereklimi vs ?
    edit:ping 60 sabit oldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroCrafter -- 13 Aralık 2014; 13:14:46 >
  • Deneyecegim editlerim

• Ben bu programı kullanmaya çalışmıştım Fransa serverini seçip 120 ping falan oluyordu, Almanya'yı seçmeyi bilmiyordum videoya bakacağım eğer olursa editleyip sonucu yazarım
  • 25 mb/s fiber superonline Gaziantep'de programsız 78, program ile 71. Fazla fark olduğunu düşünmüyorum ama yinede güzel oldu ne biliyim
  • ücretsiz versiyonu sürelimi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroCrafter -- 13 Aralık 2014; 13:31:48 >
  • westde oluyor mu ki bu
  • 78-80 ping var şu an, normalde 90 oluyordu şansıma az deniyorum bakalım hem tr hem almanya olarak.

edit : tr değiştirmedi pingi, almanya ile 67'ye düştü fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Aralık 2014; 13:42:27 >
  • Eve gidince denerim. West için napıyoruz?

• West içinde aynı şeyler geçirli ülkemiz en düşük pingi almayna serverindan alıyor genel olarak. Almanyada, avrupa ulkelerinde oynayan oyuncular 5 ile 15 arası bir pingle oyun oynuyor Biz almanya serverini seçince burdan WTFast serverlarına 46 ping gösteriyor WTFast de oyun sunucularına bağlanırken 5-10 arası ping oluyo bunları toplarsak 55-60 ping ediyor saçma sapan bi şekilde anlattım umarın anlamışsınızdır :D
  • Yani biz direkt oyun sunucusuna bağlanmak yerine WTFast sunucularına bağlanıyoruz bu sunucular almanyada almanyadanda wtfast oyun sunucusuna bağlanıyo sonuç olarak daha iyi bir gecikmeye sahip oluyoruz
  • ne zaman programı indirsem internet bağlantım kesiliyor..... yüklemeyin virüslü
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.