Binbaşı
28 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Evet soru başlıkda şarkının ismini hatırlamıyorum ama klibi ile çok belirgin hatırladıklarım var.

Bir yabancı grubun şarkısı

Albümdeki tüm parçalar 10 tane sanırım film şeklinde bölünmüş herbir şarkı bir bölüm halinde

benim aradığım şarkının klibinde grup üyeleri kaçırılıyor ve işkence edilmeye başlanıyor bir tanesinin elini kesiyorlar diğerini yemekde kaçırıyorlar bu kadarını hatırlıyorum.

Lütfen yardımcı olun birgün ödeşiriz
Arkadaşlar bir film arıyorum ancak sadece son bir sahnesini hatırlıyorum

2 erkek bir kız var kız başka bir dünyadan ama insan gibi görünüyor bir tarikat bunu kacırıyor ve kurban edecek bu iki salak da geliyor kızı kurtarmaya kızın üstünde bir bıçak var ve üstüne düşmek üzere sadece doğruyu söylerlerse bıçak düşmeyecek birbirlerine doğruları söylüyorlar ve kurtuluyorum filmin sonunda da kız bunlarla birlikte olacak ama birbirleri ile laf dalaşına girmekden olamıyorlar hafif absürd komedi gizem tadında bir filmdi bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi :/ Erkeklerden birisi şişmandı
Buna bir tek ben mi takılıyorum özetleri izliyorum sadece karma w suna stun gelecek az önce dp maçının özetini izledim shen taunt atıyor sersemlettik rase'yi diyor daha skillerin ne işe yaradıklarını bilmeyenleri neden sunucu yapıyorlar ki ?

Ayrıca şu efsaneyi yazmadan olmaz '' Khazix geldi asasian girdi khazix ne yaptı çıkamadı girdi ''
Merhaba

Windows 8.1 Pro sürümünü kullanıyorum ancak w10 a yükseltmek istiyorum ama 1 haftadır bunu başaramadım

Windows update ile denediğimde güncelleme hatası veriyor %100 e kadar indirip güncelleme başarısız adı altında hata alıyorum.

Bir diğer denediğim ise MediacreatorTool indirdim windows sitesinden güncelle diyorum download yapıyor ondada bu aracı sisteminizde çalıştıramadık diye hata alıyorum

Nasıl geçeceğim bu windows 10 a
BloumaxTR

Bu sefer bir haysiyetsizi sizlere sunmakdan gurur duyuyorum

Bu haysiyetsiz şerefsiz köpek jinx scripterdır neden mi lanedeyken tek bir q bile yemedi hiçbir şekilde ne benden q ne luciden q ne de ahrinin yeteneklerinden hatta o kadar üst seviye bir arkadaşımız ki görmediği her yere w atarak ! ( sanki ward var zannedersin.. ) hasar vurmaya çalışıyor neyse gel gelelim

Baron yaparlarken bunları basdık dibine kadar girmek zorunda kaldım ve bir şekilde kesdik bu jinxi ve leesini sonra ne mi oldu ss'ler ortada.

G230 kulaklığa sahibim ancak şöyle bir problemim var kulaklığın micinden konusmaya çalışdığım zaman arka tarafdaki tüm sesler aynı şekilde karşı tarafa gidiyor önceden böyle bir problemim yoktu bir anda ortaya çıktı hiçbir şekilde problemi çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?
Merhaba arkadaşlar başlıktaki klavye ile mouse almayı düşünüyorum ancak şimdiye kadar okuduğum konular gözümü korkuttu gibi kullanan varsa + ve - lerini yazabilir mi

Şimdiden teşekkürler
Sizcede holyphonenix son zamanlarda düşüş yaşamıyor mu şu anda maçı izliyorum 0-5-5 gidiyor takımla hiç takılmıyor takıldığı zaman ise ilk o ölüyor
Merhaba yeni bir sorun ile karsınızdayım.

Türkiye sunucusunda izleyici olarak maçlara bağlanmaya çalıştığımda izleyici sunucusuna bağlanılamadı.Tekrar deneyin diye bir hata veriyor.

Bunun çözümünü bilen var mıdır?

Not : Pc yeni alındı daha 1 günlük yeniden kuruldu bu yüzden sil tekrar yükle gibi seçenekleri söylemezseniz sevinirim.
Merhaba,

Oyun öncelikli olmak üzere monster nb arıyorum ancak aradığım üründe bazı kriterlerin olmasını istiyorum.

1.Isınma sorunu olmaması
2.Öncelikle LoL daha sonra fps üzerine kurulu tüm oyunlarda normal tabir ettiğimiz 80 fps üzerinde alabileceğim
3.klavye aydınlatmalı özellikle mavi renkte olmasını istediğim kriterler bunlar

2600 TL'ye kadar bütçem var. Ancak etrafımdaki herkes SATA değil SSD olması gerektiği kanısında tüm yukarıdaki özelliklere SSD yi ekleyecek olursak nasıl bir makine ve fiyat konusunda nasıl bir değişim oluyor bunun hakkında bilgi almak istiyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.519
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.276 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 884 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.