Şimdi Ara

WTFast ile 50 ping Mümkün :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
37
Favori
76.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar paralı falan diyenler olmuş da böyle programlarda crackla o sorunu halledebilirsiniz
  • gerçekten işe yarıyor 91den 60a düştü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

ne zaman programı indirsem internet bağlantım kesiliyor..... yüklemeyin virüslü

Hahahaha güldürdün komik seni.

Program işe yarıyor sürekli dalgalanma yani ani Ping artısı olan internet sağlayıcınız içinde kullanabilirsiniz hiçbir sorun Olmaz ve bunun crack ile hallederiz diye düşünmeyin trojanı atı yersiniz :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    crack falan yüklemedim daha en başında logine basınca direk uyarı veriyor internet bağlantısı yok diye.Programı tamamen sildikten sonra anca internet geri geliyor.Anlaşılan sadece bende oluyor bu hata
  • Na icin de degisir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

crack falan yüklemedim daha en başında logine basınca direk uyarı veriyor internet bağlantısı yok diye.Programı tamamen sildikten sonra anca internet geri geliyor.Anlaşılan sadece bende oluyor bu hata

Güvenlik duvarından bı programı güvenilir olarak göster sorun düzelir

• uzun süredir kullanıyorum, bazen hata vermesinin yanında güzel program
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

uzun süredir kullanıyorum, bazen hata vermesinin yanında güzel program

15 gün trial day. Nasıl uzun süre kullanıyorsun. Açıklar mısın? Kullancak arkadaşlara faydalı olabilir.

• UKisuke kullanıcısına yanıt
    Almanya'da bile 30 ping görülürken nasıl öyle oynayabiliyorsun ki? Merakımdan soruyorum zira bende de fiber var ve gördüğüm en iyi değer 45 - 50 arası.
  • Yani dediğim gibi dostum almaya ya bağlanırsan en iyi değerleri alırsın hepsi için geçerli almanya serveninin pingi 46 ise burdan almaya ya 46 almayadan amerika sunucusuna bağlansa 15-25 arasi ping olur diye düşünüyorum yinede şuankinden iyi değerler alırsın. 70-80 falan olabilir pingin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

uzun süredir kullanıyorum, bazen hata vermesinin yanında güzel program

15 gün trial day. Nasıl uzun süre kullanıyorsun. Açıklar mısın? Kullancak arkadaşlara faydalı olabilir.

Satın almıştır
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

• almanya da sen evinde internet kullanıyosun server mantığı başka bişey profesyönel oyunculardan 1 ping ile oynayanını gördüm ben servis sağlayıcılarıyla anlaşma falan yapılmıştır belki, türkiyedede var böyle şeyler örnek olarak internet kafelere 32 mbit internet bile verebiliyolar bazı yerlerde ama sen evine almak istesen 8 mbit ten yukarı alamıyosun adsl olarak
  • Beceremedim hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Almanya'da bile 30 ping görülürken nasıl öyle oynayabiliyorsun ki? Merakımdan soruyorum zira bende de fiber var ve gördüğüm en iyi değer 45 - 50 arası.

Bursa Nilüfer Görükle köyündeyim ve hep bu değerde oynuyorum sadece yanda torrent açıkken 45 kadar çıkıyor :)

• Bu hatayı benden başka alan var mı acaba ? Uyuz oldum
     WTFast ile 50 ping Mümkün :)

EDIT:İnternet bağlantım programı yükleyince kesiliyor silince tekrar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogcada -- 13 Aralık 2014; 14:41:41 >
  • Videodaki gibi West German d2 'yi seçip giriyorum 89 ping var

oyun d'de kurulu diye sorun mu var acaba şöyle gösteriyo programda
     WTFast ile 50 ping Mümkün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SychoMind -- 13 Aralık 2014; 14:56:25 >
  • Hemen deniyorum inşallah calisir.25 mbps fiber ttnet kullaniyorun 140 felandi pingim.deneyince yazarim

• Senin videodaki 3.2...

Bende 3.5. biraz değişikti otomatik ayarlasın dedim bakalım

şuan 60 ping pek azalmasada yinede iyi gibi bakıcam inş sanki program biraz zorluyor pcyi gibi ama yinede iş yapıyor bence
  • 80 den aşağıya inmiyordu pingim deniyorum birazdan

Edit:Denedim programı vallahi 50 ye 55'e indi :))))) ama 15 gün sonra yine bağlantım kötü olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wmsnickers -- 13 Aralık 2014; 15:25:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.