Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu modlu WhatsApp lar. Mavi tik'i kapatan karşı tarafın okuyup okumadığını bize gösterir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bu modlu WhatsApp lar. Mavi tik'i kapatan karşı tarafın okuyup okumadığını bize gösterir mi?

Maalesef

• Muhammed0165 M kullanıcısına yanıt

Hocam çözüm buldununuz mu.? Bende de var bir suredir bu problem görüntülü konuşmada benim görüntüm donuyor. Arkadaşlar siz bu problemle karşılaştıniz mi?

• Beyler ben bu Whatsapp Plus denen programı seneler önce kullanmıştım. Mesajları yedeklemek, gizlilik falan pek taktığım şeyler değil bunlar. Normal Whatsapp uygulamasından ne gibi avantajları var bu modlu sürümü kullanmanın?

• whatsapgb kullaniyorum. sexting icin wp tercih etmiyorum. ama enpara hesabina girebilirmi acaba

• Kef14 kullanıcısına yanıt

Yedek nasıl aldı drive dan

• Hocalarım gb wp kullandıgım telefondan başka tele geçecem sohbetleri nasıl alabilirim

• a very good website to download the latest version of whatsapp plus is this very good super recommended

https://goapk.org/whatsapp-plus//

• Rehberimde kayıtlı olmayan numaralardan mesaj ve arama almak istemiyorum.Böyle bir WhatsApp modu var mı?
    Telefon için kullanıyorum zaten ama WhatsApp içinde lazım.

• Uzun zamandır kullanıyorum bunu, bugün resmi whatsapp uygulamasını kullanın diye bildirim geldi, sanırım ban geliyor benim için.

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!]
  • Selamlar, dört gün önce hesabım banlandı.

Ertesi gün 40'tan fazla mail ile açtırabildim.

Fakat bu kez de kendi telefonumdan orijinal Whatsapp'ı yüklesem dahi giriş yapamıyorum.

"Use Official Whatsapp" bildirimi alıyorum.

Arkadaşımın cihazından girip bilgisayardan kullanmaya başladım.

Bu arada numara değiştirdim, sorun çözülmedi.

Sanırım telefonun donanım kodunu çözerek engelliyor.

• Ios'a geçeceğim için mevcut Android cihazımda kullandığım Gbwhatsapp uygulamasını silip, normal WhatsApp yükleyip, sohbetlerimi aktarmak istiyorum. WhatsApp'ta sohbet yedeğini Gmail hesabıma aldım. Şimdi modlu WhatsApp'ı telefondan silip, normal WhatsApp'ı yükledikten sonra, Gmail hesabıma yedeklediğim sohbetleri normal WhatsApp uygulamasına aktarabilir miyim? Silmeden önce bundan emin olmak istedim. Yardım için teşekkürler

• Protect your account uyarısı verip patlattılar benim modlu wp'yi de dün.

Uyarı almayan mod kullanıcısı arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi ona geçelim, stocktayım şuan.

• Nature vs. Nurture kullanıcısına yanıt

Şuan için çözüm yok bütün modlular patladı, FouadMODS geliştiricileri çözüm bulduğunu söylüyor ama ne kadar sürer paylaşmaları belli diil.WpPlus kullanıyordum, 15 yıllık yedeklerim var umarım çözerler orjinal uygulamayı kurmak istemiyorum yedekler birbirine yüklenmiyor modlu ile diye biliyorum.2 gündür wp sızım ve sinirlerim aşırı bozuk yapacakları işi s.Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] 

• ozanparlak O kullanıcısına yanıt

Resmin waplus sayfası fix yayınladı ama hala aynı numara doğrulanamıyor.Deliricem gerçekten yaklaşık 8-10 yıldır kullanırım belkide hiç bu kadar uzun sürmemişti çözülmesi.

• Arkadaşlar önerebileceğiniz şuan uygulama var mı?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.