Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Şuan en güncel sorunsuz WhatsApp Plus linki bu. Ban olayı yok. Yüklü WhatsApp yowa nin değilse kaldırın ve bunu kurun

https://yousefalbasha.com/wa/yowa/
    Ben hep bu whatsapp modunu kullaniyorum ve cok memnunum
  • Bunun x86 uyumlu olanı yokmu kullandım telefon zenfone 2 ve intel atom işlemcili gbwhatsap da x86 uyumlu sürüm vardı sorunsuz çalışıyordu senin paylaştığın indirip kurdum sorunsuz fakat whatsabı kapatınca msj gelmiyor yani ekran kapalı yada arka planda whatsapp kapalı olunca msj gelmiyor uygulamaya girince msjlar geliyor bu x86 uyumszluğunu gösteriyor gbwhatsapda da böyle bir durum olmuştu x86 lıyı kurunca düzeldi. GB whatsapp desteği kaldırdı ve güncelleme hatası veriyordu sürekli bu yüzden senin dediğini kurdum
  • s9 plus da çalısan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetkiller09

s9 plus da çalısan var mı ?
    Samsung lar için uzantısı com.yowa olanı kuracaksınız.
  • Bunlar ne kadar guvenilir arkadaslar ?
    Mesajlarimizin bilmedigimiz kisilerin eline gecme durumu yok mu?
  • DiskoKralı D kullanıcısına yanıt
    WhatsApp Plus'un tüm modlarının son sürümleri burada mevcut https://plusyukle.com/
  • İlk sayfadaki link patlamış
  • youselfalbasha sitesi uçtu 2 aydır adamlar kapadı geliştirmeyi bıraktılar galiba.en güvendiğim geliştiricilerdi çok sorunsuz du uygulamaları.goglede bir çok isim benzeriyle yeni site çakmaları var ama hiç birine güvenmiyorum taa 6 ay önce yüklediğim sürümü kullanıyorum ve ban filan hiç denk gelmedi çok şükür.arada güncelleme bildirimi geliyor okadr.Benden size söylemesi her geliştiricinin uygulamasına güvenmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rameowerr

youselfalbasha sitesi uçtu 2 aydır adamlar kapadı geliştirmeyi bıraktılar galiba.en güvendiğim geliştiricilerdi çok sorunsuz du uygulamaları.goglede bir çok isim benzeriyle yeni site çakmaları var ama hiç birine güvenmiyorum taa 6 ay önce yüklediğim sürümü kullanıyorum ve ban filan hiç denk gelmedi çok şükür.arada güncelleme bildirimi geliyor okadr.Benden size söylemesi her geliştiricinin uygulamasına güvenmeyin.
    Yousef bıraktı maalesef işi. Fouad zaten yowhatsap i temel alarak yapıyordu. Ve yousef bıraktığı zaman bir tweet attı, yousef in yaptığı işi devam edeceğim daha sıkı çalışıp daha iyi yapacağım vs. Yani onun bayrağını ben devraldım gibi biseyler demişti. Bende onu kullanıyorum kaç aydır. Tavsiye ederim. Linki ilk mesaja ekliyorum

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Kanka ios 13 de oluyor mu whatsapp plus? Android de sıkıntı yokda.
  • Hayır
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulamayı indirmek lazım anlamadım. Ilk uygulamayı kurdum Hesabınıza bağlanamıyor daha sonra tekrar deneyin diyor
  • hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    Google hesabına bağlanıyor WhatsApp plus lar sanırım. Ben hiç Google hesabına yedek falan almadığım için bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Yousef bıraktı maalesef işi. Fouad zaten yowhatsap i temel alarak yapıyordu. Ve yousef bıraktığı zaman bir tweet attı, yousef in yaptığı işi devam edeceğim daha sıkı çalışıp daha iyi yapacağım vs. Yani onun bayrağını ben devraldım gibi biseyler demişti. Bende onu kullanıyorum kaç aydır. Tavsiye ederim. Linki ilk mesaja ekliyorum

Alıntıları Göster
    Bu uygulama kendi buluttaki dosyalarimiza zarar vermez dimi. Yani kurulumda görmezse kendi hesabımızi ya da görüp de yedeği silme durumu falan olur mu
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya olur mu öyle şey..
  • ilk sayfadaki güncellenen WhatsApp Plus ı kullanıyorum.ilk kez kullanmaya basladım bir sorum olacaktı

mesela cevrımıcı bılgısını ekran kılıtlıyıen de almak istiyorum bu alamaz mı? ve herkesten değil sadece belli bir kısı icin butun ayarları yapmak istiyorum.mesela sadece bir kısıden cevrımıcı bıldırımı almak istiyorum.ya da ben cevrımıcı oldıugumu gızledıgımde de diğer kısılerın cevrımıcı oldugunu görmüyorum.
  • plas ta gelen giden ne varsa silinse dahi yedekleyen özellik varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolasyon

WhatsApp Plus'un tüm modlarının son sürümleri burada mevcut https://plusyukle.com/
    Ban yeme durumunu çözdüler mi hocam. Yüklesem sıkıntı olmaz demi.
  • Arkadaşlar son sürümde çevrimiçini nasıl kapatırız, var değil mi böyle bir özellik? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leito165 -- 7 Mayıs 2020; 1:46:13 >
  • whatsapp ban yemiştim aynı mesajı çok kişiye göndermekten, şimdi bu plus u indirsem açılır mı whatsapp? ya da açmanın bir yolu var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.