Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banlanma geçen sene olmuştu bir ara, oda 1 günlük 3 günlük falan. Ama uzun zamandır böyle bir problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Banlanma geçen sene olmuştu bir ara, oda 1 günlük 3 günlük falan. Ama uzun zamandır böyle bir problem yok.

hocam son sorum whatsApp plus'da şuanda kendi profiline biri baktığında bildirim gelme özelliği varmıdır?
  • Eski sürümlerde çevirimdışı mod vardı şuan yeni sürümlerde bulamıyorum acaba ben mi aramayı bilmiyorum yoksa kaldırıldımı bu özellik?

• Çevrimdışı mod olarak tam kastınız hangisi acaba? WhatsApp'ı uçak moduna alma yoluyla mesaj gelip gitmesi hala kapatılabiliyor bu mudur bahsettiğiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp yedeği aldım. Kaldırdım uygulamayı. Sonra Fouad WhatsApp kurdum, ne yaptıysam yedek bulunamadı diyor. Yedek klasörü var ama nedense klasör bulunamadı diyor. Yedek kısmından mesaj databesi alıp Fouad WhatsApp'ın oluşturduğu com.whatsapp klasörüne atıyorum o da olmuyor.

Böyle sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Ne yapabilirim?

• Beyler orjinal whatsapp ı silmem gerekiyor mu GB Whatsapp indirdim de numaramı falan istiyor şuan

• SoyuT kullanıcısına yanıt
    Arkadaşta aynı sorun olmuştu, WhatsApp klasörün isminin sonuna boşluk bırakmıştı. Yani "WhatsApp" olması gerekirken "WhatsApp " olmuştu. O yüzden görmemişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Orjinal de hata verir hocam kaldırmazsan. WhatsApp numara doğrula diye ikide bir uyarı verir sana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinal de hata verir hocam kaldırmazsan. WhatsApp numara doğrula diye ikide bir uyarı verir sana.

Hocam sildim orjinali plus ı yükledim ama profilime bakanlar özelliği çalışmıyordu ben de onun için yüklemiştim zaten orjinaline geri döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayzen0180

Bu mesaj silindi.
    Ne alaka kardeş ? Piyasada bir sürü whatsapp sürümü var, birsürü farklı geliştirici var. GB de bunlardan birisi sadece. Reklam kasma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 28 Aralık 2018; 16:8:17 >
  • Arkadaslar bugün itibari ile önce 5 dakika sonra 20 ve en son 40 dakika ban aldım ben da whatsapp plus i sildim normal sürüme gectim. Aynı şeyi yaşayan var mı acaba ? nasıl bir yol izlemem gerek whatsapp plus a geçmem icin. Normal surumun arayuzu bile beni cildirtmaya yetiyor

• Hocam hangi sürümü kurarken böyle ban sorunu yaşadın acaba?

• Şuan en güncel sorunsuz WhatsApp Plus linki bu. Ban olayı yok. Yüklü WhatsApp yowa nin değilse kaldırın ve bunu kurun

https://yousefalbasha.com/wa/yowa/

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakmayın mesajı geç gördüm normalde official plus sitesinden kullanıyordum ama o hatayı aldıktan sonra biraz araştırma ile sizin verdiğiniz sitesini plusi kullanmaya başladım yardım için teşekkürler

• Rica ederim hocam. Uzun süredir bunu kullanıyorum sorun yok lakin bazıları durdur yere ban aldığını söylüyor. Bilmiyorum sebebini açıkçası.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bugün bende ard arda 2 kez yasaklandım official plus sitesinden kullanıyordum mesajların yedeğini alıp yowa ya sorunsuz aktarılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzclk44

Merhaba hocam bugün bende ard arda 2 kez yasaklandım official plus sitesinden kullanıyordum mesajların yedeğini alıp yowa ya sorunsuz aktarılır mı?
    Merhabalar, evet hocam aktarılır. Eğer plus WhatsApp in klasörün adı WhatsApp ise sorun yok ama farklı isimde WhatsApp klasörü ise görmez. Onu kontrol edin yeterli. Yani eğer telefon da WhatsApp diye bir klasör varsa ve içinde Databases klasöründe konuşma yedeği duruyorsa sorunsuz görür. Birde yowhatsap indirirken birkaç sürüm var ona dikkat edin. Com.wa sürümü yani orjinal sürümü indirin. Eğer Com.yowa sürüm kuracaksınız o zaman yowhatsap diye klasör oluşturur ve databases klasörü de bunun içinde olmalı. Bu hususlara dikkat ederseniz sorun yok. Biraz uzun yazdım sanırım ama biraz anlayan için çok basit olay.

• quote:

Merhabalar, evet hocam aktarılır. Eğer plus WhatsApp in klasörün adı WhatsApp ise sorun yok ama farklı isimde WhatsApp klasörü ise görmez. Onu kontrol edin yeterli. Yani eğer telefon da WhatsApp diye bir klasör varsa ve içinde Databases klasöründe konuşma yedeği duruyorsa sorunsuz görür. Birde yowhatsap indirirken birkaç sürüm var ona dikkat edin. Com.wa sürümü yani orjinal sürümü indirin. Eğer Com.yowa sürüm kuracaksınız o zaman yowhatsap diye klasör oluşturur ve databases klasörü de bunun içinde olmalı. Bu hususlara dikkat ederseniz sorun yok. Biraz uzun yazdım sanırım ama biraz anlayan için çok basit olay.

Alıntıları Göster
    Bende aynı siteden bayadır kullanıyordum orjinal paket ismi olan bile patladı dikkat edin yedeğiniz vs alın yakındır tarmaya geçmişler belli ,bakalım çözebilecek mi yakın zamanda geliştirici .

• YoWAV da durum nedir kullanan varmı.

Banlanıyor mu yoksa?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 26 Temmuz 2019; 11:39:22 >
  • En sorunsuz olan GBWhatsapptı ama geliştirmeyi durdurdu. Yakında yowatsapa geçmek zorunda kalacağım çünkü güncelleme uyarısı veriyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.