Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar 15 Aralık ta yazdığım mesajdan itibaren hala ayni sürümü kullanıyorum. Sürekli güncelleme geliyor hiçbir sorun yaşamadım henüz.

15 Aralık 2019 Güncelleme

Arkadaşlar malumunuz yousef el basha bıraktı WhatsApp artık geliştirmiyor. Onun ardından bayrağı devralan kişi fouad oldu. Onu kullanıyorum bir kaç ay oldu sorunsuz tavsiye edebilirim.

http://www.fouadmods.com/fouad-whatsapp/

8 Temmuz 2019 Güncelleme

Arkadaşlar uzun zamandır sorunsuz kullandığım sürümdür. Son 1 hafta içinde ban yiyen arkadaşlar bu sürümü kursun ve güncelleme gelene kadar ayarlar ile pek oynamasın (Ayarlar dan kasıt çevrimici-çevrimdışı olma, mavi tik aç kapa vs)

https://twitter.com/YoBasha

4 Ekim 2017 Güncelleme

Arkadaşlar Türk gelistiricimiz yeterince ilgilenmiyor son dönemlerde uygulama reklam koymaya başladı. Buda can sıkıcı oldu ve diğer sürümlere göre bana yetersiz geldi. Şimdi ise yıllardır bu işle uğrasan bir arkadaş var yabancı. Şimdilik kullandığım en temiz akıcı WhatsApp onun. Sözü uzatmaya gerek yok link buyrun ;

www.fouadmods.com/fouad-whatsapp/

15 Mart 2017 Güncellemesi

Türk Geliştiricimiz Hakkında
    Kendisi öğrenci KTÜ de okuyor bu işi karşılıksız yapıyor. Bayağı emek vermiş bu işe o yüzden bağış yaparsanız hiç fena olmaz
    Uzatmaya gerek yok sitenin linkini verelim herşey yazıyor orda : www.plusturkiye.com/

7 Mayıs 2016 Güncelleme

Arkadaşlar Özel den bu sürümlerin farklarıyla ilgili oldukça mesaj alıyorum. O yüzden burdan anlatayım. Şimdi OsmDroid geliştirmeyi bıraktıktan sonra ortalık çok karıştı. Her yerden bir geliştirici çıkmaya başladı. Bir sürü farklı sürüm görmeye başladık. İçlerinden test ederek benim seçtiğim iki sürümden biraz bahsedeyim ;

Whatsmapp 1.4 (Watsap lite diyorum ben) : Bu versiyon genel watsap plus sürümlerinde farklı. Bunda diğerleri gibi yazı tipi fontu arka plan başlık boyutu vs en ince detaylara kadar ayarlamalar yapamıyoruz. En fazla renkleri ve ikonları değiştirebiliyoruz. Ve ortak özellikleri mavi tik, 2. Tik, çevrimiçi durum gizleme falan mevcut. Ayarlar kısmi İngilizce. Fakat basit şeyler zaten zorlanmazsınız, hide status hide blue tick vs. Bunun avantajı ise diğer watsap sürümlerinde çok daha hızlı. Hatta orijinal watsaptan daha hızlı. Buda o özelliklerin çıkarılmasına paralel. [10 resim gönderme sınırı bunda kaldırılmamış ]

Watsapp reborn 1.93 : Buda reborn surumun devamı fakat geliştirici el değiştirdi. Chanelog arapça ama önemli değil. Onun dışında ayarlar falan %80 Türkçe. Özellikler sorunsuz çalışıyor.

13 Aralık 2015 Güncelleme

3 farkli geliştirici tarafından geliştirilmeye devam etmekte. Son sürümlerde anti-ban, WhatsApp Web ve Sesli Arama ozellikleri mevcuttur.

Whatsapp Osm Droid'e dava açtı sitesi kapandı bir ara ve OsmDroid Geliştirmeyi Durdurdu. Şuan farklı eller tarafından yürütülüyor.

KONU BAŞLANGICI 5 MART 2015!

WhatsApp size çok “sade” geliyorsa, üzülmeyin. geliştirilmiş ve modifiye edilmiş WhatsApp Plus’ı kullanabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının APK dosyasını modifiye eden geliştiriciler, WhatsApp Plus’ı tam da bizim görsel zevkimize göre düzenlemişler. Bu düzenleme ile kişi isimleri ve durumları, sohbet penceresinin ve menülerinin arka planları, mesaj penceresindeki metin rengi tamamen kişiselleştirilebilir bir hale gelmiş. “Tek tek bunları mı değiştireceğiz?” diye düşünenler için de dahili bir tema mağazası kurulmuş ve bütün temalar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

WhatsApp Plus’ın bir diğer özelliği ise 12MB’tan büyük fotoğraf, video ve müzik dosyalarını da gönderebilmesi. WhatsApp Plus ile kişilerinize 50MB’a kadar dosya, müzik veya fotoğraf gönderebilirsiniz. WhatsApp Plus’ta gizli olan bir diğer özellik ise, “Full Resolution” seçeneğini işaretleyerek resimlerin tam boyutta gönderilmesine izin vermesi. Normal şartlarda WhatsApp bant genişliğinden tasarruf etmek için gönderdiğiniz resimlerin boyutlarını ve kalitesini düşürüyor. Ve normalde tek seferde 10 Resim gönderme limitide kaldırılmış (94 tane gönderdim tek seferde.)

Kurulum adımları :
    -Whatsap konuşmalarınızı yedekleyin.(Ayarlar/Sohbet Ayarları/Konusmaları Yedekle)
    -Orjinal Whatsapp ı kaldırın WhatsApp klasörünü silmeyin.
    -İndiriginiz Whatsap plus apk sini kurun.
    -Numaranizi girip onaylayın sonra konuşmaları geri yükle seçeneği çıkacak. Geri yükle diyip devam edin.
    -Tebrikler! Artık sizde Whatsap plus kullanıcısı oldunuz

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!]Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!]Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 17 Haziran 2020; 13:16:23 >

• Sadece engel yemeyen versiyonu test ettiklerini söylemişler, çalışırsa devam edeceklermiş. Umarım çalışır WhatsApp plus çok iyi
  • FolloXme kullanıcısına yanıt
    Zaten son yaptıkları versiyonlar engel yemiyor ki. Bide neden orjinal WhatsApp sayfasına yönlendirme yapmışlar onuda anlamadim
  • ben plus kullanıyorum engel falan yediğim yok
  • Eminn72 kullanıcısına yanıt
    Aynen bendede. Bugün yabancı bi siteden buldum bi kaç farklı sürüm indirdim hepsini. öncelikle reborn 1.60 indirdim ama turkce desteği yoktu ve değişikliklere arapça yazıyordu. Ayarlara baktım ama turkce seçeneği ordada yoktu. Kaldırdım ve 6.87 kurdum ama kurunca baktım 6.87 değil v3.1 m sürümüymüş. Fakat çok beğendim bunu. tema olarak renkler olarak göze hitap ediyor tAvsiye ederim.
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    hocam link verebilirmisin , bi kaç tane indirdim yüklenemedi diyor telefon . aceba whatsapp kaldırıptamı yükliycez ?
  • illegal o paylaşım forumda yasak veremem ama WhatsApp plus 6.87 yazıp aranma ayarlarından son 24 saat yazıp ararsanız bulabilirsiniz. Yüklemeden önce orjinal WhatsApp ta mesajlari yedeklemelisiniz. Sonra bunu kurarken mesajlArı geri yükle seçeneği çıkacaktır. Geri yükle deyin kurulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 6 Mart 2015; 11:19:00 >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    özelden linki atarsınız diye söylemiştim burda paylaşmak etik olmaz :D Buldum , yardımınız için teşekkür ederim .
  • Tamam bulduysanız sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Tamam bulduysanız sorun yok
    Yazışmalarınızı vs milletin eline vermeye ne kadar meraklısınız.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Görende der devlet meselesi görüşüyoruz.
  • quote:

Tek düşünebildiğin bu çocukca cevap mıydı? Whatsapp ta sadece konuşma mı var? Bir sürü video, görüntü de paylaşılıyor ve bu görüntüler her amaçla kullanılabilir. 3. parti birilerine bu görüntülere erişim hakkı verirken verdiğin yanıta bakarak çokta düşünmeni beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 6 Mart 2015; 14:40:18 >
  • benim whatsapp+ 6.72 sürümü memnunum özellikleleri çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Tek düşünebildiğin bu çocukca cevap mıydı? Whatsapp ta sadece konuşma mı var? Bir sürü video, görüntü de paylaşılıyor ve bu görüntüler her amaçla kullanılabilir. 3. parti birilerine bu görüntülere erişim hakkı verirken verdiğin yanıta bakarak çokta düşünmeni beklemiyorum.

Beyfendi yada hanimefendi her ne iseniz. Watsapta herangi bir ozelim yok. Öyle video resimde paylaşmam yani. Paylaştıysam da önemli birsey degildir. Ama siz watsapi hangi amaçla ne icin kullanmayi düşünüyorsunuz onu kestiremedim. Biz arkadaşlarla bulusma gunlerimizi belirleme arada hal hatir sorma falan icin kullaniyoruz.
    Edit: O çocukça cevapta seni ne kadar kaale aldığımın göstergesi..
    Edit: Geç farkedilen imla :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 14 Şubat 2016; 23:27:04 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Beyfendi yada hanimefendi her ne iseniz. Watsapta herangi bir ozelim yok.oyle video resimde paylaşmam yani. Paylaştıysam da önemli birsey degildir. Ama siz watsapi hangi amaçla ne icin kullanmayi düşünüyorsunuz onu kestiremedim. Biz bizim elemanlarla bulusma gunlerimizi belirleme arada hal hatir sorma falan icin kullaniyoruz.
    Edit: O çocukça cevapta seni ne kadar kaale aldığımın göstergesi..

Senin kaalenini yesinler Dİyecek laf bulamayınca umursamaz mı oldun? Ayrıca ben enden değil bütün 3. parti kullanıcılardan bahsettim. Sazanlık yapan sensin.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    banlanmayan son versiyonlar var mı bilgi verirmisiniz.Ayrıca last seeni sabitleyebilen..
  • Mr0range M kullanıcısına yanıt
    Var watsap plus 6.82 yada watsap reborn 1.50 yada watsap plus v3.1 M versiyonlarindan herangi birini kurabilirsiniz.
  • whatsapp web in olduğu bir whatsapp plus sürümü var mı
  • Eminn72 kullanıcısına yanıt
    Reborn 1.50 ve ondan sonrasinda cikan tum sürümlerde mevcut watsap web..
  • Her yerden kaldırılmış bulabilene aşk olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.